ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Turniej tenisa stołowego. Trwają zgłoszenia

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    22.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

VII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Żerkowskiej w tenisie stołowym.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

26 września w Szkole Podstawowej w Komorzu Przybysławskim odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Żerkowskiej w tenisie stołowym Komorze Przybysławskie 2020.

 

 

Organizatorami turnieju tenisa stołowego są: Szkoła Podstawowa im Powstańców Wielkopolskich w Komorzu Przybysławskim oraz Uczniowski Klub Sportowy„Komorzanka”.

 

 

W zawodach może wziąć udział każdy kto jest zainteresowany tenisem stołowym. Warunkiem jest zgłoszenie swojego uczestnictwa w zawodach do 24 września na adres andrzejziaja@wp.pl lub telefonicznie 627404460. Istnieje również możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów. Dodatkowo, każdy zawodnik musi posiadać odpowiedni strój oraz sprzęt.

 

 

Uczestnicy turnieju tenisa stołowego zostaną podzieleni na kategorie wiekowe: dziewczęta lub chłopcy do lat 10, dziewczęta lub chłopcy do lat 14 oraz open kobiet i mężczyzn.

 

Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!