ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASloneczna A1_podstrona 06_2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Turniej i finały warcabowe w internecie. Zobacz, kiedy

› Aktualności› Wydarzenia 29 dni temu    3.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Warcaby i turnieje online w warcabach dla dzieci.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Wydawać by się mogło, że okres pandemii nie będzie sprzyjał miłośnikom najstarszej gry planszowej - warcabom. Przede wszystkim ze względu na sytuacje epidemiologiczną wstrzymano organizację wszystkich turniejów. Okazało się jednak, że z tej patowej sytuacji można wyjść. Otóż rozgrywki i turniej warcabowe przeniesiono do Internetu i specjalnych platform.

 

O pierwszym cyklu turnieju warcabowych pisaliśmy szczegółowo TUTAJ. Odbywa się on za pomocą serwisu gier online – kurnik.pl. To tutaj warcabiści z Polski i świata mogą rywalizować ze sobą w zawodach. Pomysłodawcami turniejów byli: Marcin Chęsiak i Sebastian Knap oraz Sylwester Flisikowski (Turnieje online dla dzieci).

 

Turnieje online dla uczniów szkół podstawowych odbywają się w:

  • Poniedziałki godz. 14:30 - warcaby 64-polowe,
  • Środy i piątki godz. 14:30 - warcaby 100-polowe.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Mamy kolejny przypadek!

 

Natomiast II Finał Online o Puchar Zucha zaplanowany został na 19-20 czerwca. Wystartuje w nim 12 najlepszych zawodników wyłonionych spośród rozegranych turniejów w maju.

 

Kolejne rozgrywki finałowe przewidziane są na lipiec.


Turnieje rozgrywane będą na stronie: https://www.kurnik.pl/warcaby/, gdzie trzeba wcześniej założyć konto, zalogować się i przejść do turnieju - link: https://www.kurnik.pl/turnieje/?on=cp.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A