ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Trzeba będzie przeprowadzić wybory uzupełniające. Wszystko przez jedną decyzję...

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    12.01.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Beata Skowrońska (z lewej) była wiceprzewodniczącą Rady Gminy KotlinBeata Skowrońska (z lewej) była wiceprzewodniczącą Rady Gminy Kotlin fot. Elżbieta Rzepczyk

Niewiele ponad rok Beata Skowrońska pełniła funkcję kotlińskiej radnej w tej kadencji. Wygrała wybory w październiku 2018 roku.

 

 

Zdobyła 106 głosów. Jej kontrkandydata poparło tylko 36 osób. W grudniu Beata Skowrońska objęła stanowisko dyrektora Biblioteki Publicznej w Kotlinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

Prawo zabrania aby szef gminnej instytucji był radnym w tym samym samorządzie. Pod koniec listopada złożyła rezygnację z mandatu radnej. Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kotlin odbędą się 1 marca. Do 26 stycznia można zgłaszać kandydatów, którzy wystartują w wyborach w Sławoszewie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

ZOBACZ KALENDARZ WYBORÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH DO RADY GMINY KOTLIN.

 

Beata Skowrońska pełniła również funkcję wiceprzewodniczącej. Niebawem kotlińscy radni będą musieli wybrać jej następcę [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 
 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sławoszew
5 miesięcy temu 1
Wójt woli ją jako podwładną niż jako radną opozycji. Mądre posunięcie wójta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A