ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Trudna sytuacja w szkole. Dyrekcja rozważa zawieszenie zajęć

9 dni temu    17.10.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
Szkoła w PotarzycySzkoła w Potarzycy

Trudna sytuacja w Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Potarzycy. Jeden z pracowników ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt muszą zostać objęci kwarantanną.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Ze względu na to, że jeden z pracowników szkoły w Potarzycy ma pozytywny test na obecność koronawirusa w szkole najprawdopodobniej zawieszone zostaną wszystkie zajęcia.

 

[nowe zasady funkcjonowania szkół w stanie epidemii - więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ]

 

Dyrektor placówki Marcin Frąszczak wystosował do rodziców komunikat w tej sprawie na profilu szkoły w mediach społecznościowych:

 

„Szanowni Rodzice, w związku z trudną sytuacją epidemiczną w naszej placówce (u jednego pracownika pozytywny wynik testu na COVID 19) istnieje duże prawdopodobieństwo zawieszenia zajęć zarówno w szkole jak i w przedszkolu do 25 października. Proszę uważnie śledzić dalsze komunikaty.”

 

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

 

 

 

Szkoła w Potarzycy to kolejna placówka, która boryka się z konsekwencjami obecności koronawirusa wśród pracowników.

 

Tak było w jarocińskich: Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2, W Zespole Szkół nr 5, w Liceum Ogólnokształcącym i w Akademii Dobrej Edukacji oraz w szkole Podstawowej w Kotlinie.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.