ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Tort, życzenia i gratulacje dla podwójnego jubilata [ZJĘCIA]

6 miesięcy temu    15.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 7 / 100%
A A A
Jubileuszowa uroczystość w jarocińskim sanepidzieJubileuszowa uroczystość w jarocińskim sanepidzie fot. Organizatorzy

Były życzenia, gratulacje, kwiaty i prezenty - w jarocińskim sanepidzie odbyła się uroczystość podwójnego jubileuszu - 100-lecia działalności służb sanitarnych w powiecie jarocińskim oraz 65-lecie powstania Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

Uroczyste spotkanie było okazją do przypomnienia historii polskich służb sanitarno-epidemiologicznych, zapoznania się z ich działalnością oraz osiągnięciami.

 

 

[obchody jubileuszu klubu piłkarskiego - na ten temat więcej przeczytasz TUTAJ]

 

 

Podczas uroczystości osoby najbardziej zasłużone na rzecz zdrowia publicznego naszego powiatu otrzymały odznaczenia państwowe Ministra Zdrowia.

 

 

Wśród nagrodzonych znaleźli się pracownicy jarocińskiej służby sanitarnej: Sławomira Gromadzińska, starszy asystent ds. higieny pracy oraz Michał Polcyn, starszy specjalista ds. epidemiologii.

 

 

[huczne urodziny w szkole - zobacz, kto był jubilatem - szczegóły TUTAJ]

 

 

W imieniu władz powiatu gratulacje i życzenia złożyła starosta Lidia Czechak, która po uroczystości napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych:

 

 

„Przed nami kolejne 100 lat dbania o zdrowie mieszkańców naszego powiatu, bo zdrowie publiczne jest najważniejsze.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jacekpl
  6 miesięcy temu ocena: 50%  1
  Był artykuł o tym że co dziesiąty emeryt jest zdrowy , coś z tym dbaniem o zdrowie jest na bakier , afera z solą drogową zamieciona pod dywan , konserwanty w ilościach hurtowych w żywności , mięsko z zawartością mięska tylko jaką cześć .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A