ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASloneczna A1_podstrona 06_2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

To już dzisiaj! Niecodzienny koncert z okazji Dnia Dziecka

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    1.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizator

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zawsze były organizowane przeróżne imprezy. Niestety, w tym roku ze względu na światową epidemię SARS-CoV-2 to niezwykłe święto trzeba będzie obchodzić w zupełnie inny sposób.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Zwykle były wyjazdy, wyjście na lody, do kina, sali zabaw, wyjazd na wycieczkę czy do parku rozrywki. W czasie pandemii większość z tych atrakcji jest niedostępna lub ograniczona. Jak zatem możemy świętować Dzień Dziecka w Jarocinie?

 

 

Tutaj z niezwykłą propozycją wyszedł JOK oraz dwaj jarocińscy muzycy: Tomasz Jankowski i Zbyszek Obara. Oboje dali się poznać jako organizatorzy koncertów balkonowych. Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ.

 

 

Tym razem postanowiono uczcić Dzień Dziecka i to niecodziennym koncertem. Oczywiście repertuar stanowić będą znane i lubiane piosenki dla dzieci, a że Tomasz Jankowski zawodowo zajmuje się muzyczną twórczością dla najmłodszych, to niewątpliwie możemy spodziewać się utworów jego autorstwa.

 

AWO 2020: Pomóż podopicznym Fundacji "Ogród Marzeń".

 

W trakcie imprezy wystąpią muzycy Osiedlowej Orkiestry Okazjonalnej+, których mogliśmy już wcześniej posłuchać na osiedlu Bogusław. Tym razem zagra ich ośmioro. Wszyscy pieczołowicie przygotowywali się pod okiem Tomka Jankowskiego i Zbyszka Obary.

 

 

Otóż koncert odbędzie się o godz. 16.00 w JOK-u. Niestety w związku z trwająca epidemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami, na sali widowiskowej nie może być publiczności. Organizatorzy wykazali się sporą pomysłowością i postanowili zrobić transmisje na żywo tej niezwykłej imprezy.

 

 

 

AKTUALIZACJA, 1 czerwca 2020 r.

 

Na dzieci czeka nie lada gratka. Otóż lodziarnia Prawdziwe lody u Pawła zorganizowła promocję -  lody tylko za złotówkę. Trzeba jednak wziąć  udział w prostej zabawie przygotowanej na profilu facebookowym lodziarni. Każdy, kto to zrobi otrzyma specjalny kod promocyjny.

Zobacz TUTAJ.  

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bravo
miesiąc temu ocena: 100%  9
"Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zawsze były organizowane przeróżne imprezy Niestety, w tym....." Co to za Polszczyzna? Nie znam jeszcze takiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krytyk
miesiąc temu ocena: 100%  8
Tylko ta pani pseudoredaktor zna odpowiedź :)
~ Tomasz
miesiąc temu ocena: 100%  7
Bogusław? A gdzie to? Od lat 70-tych używana nazwa to Kasztanowa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
miesiąc temu ocena: 75%  6
Piosenka na Dzień Dziecka https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziecię elfów
miesiąc temu 5
:)
~ Emi
miesiąc temu ocena: 64%  4
Brawo. Jesteście fajną ekipą. Koncert na osiedlu był super. Muzycy i solistki na,, 6''
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
miesiąc temu ocena: 57%  3
Dla większych dzieci KOP FALA Koncerty z ostatnich lat https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alina
miesiąc temu ocena: 67%  2
Świetny pomysł. Brawo dla wykonawców, ale jeszcze pytanie go GJ, może to wyjaśni Kiedy w Jarocinie poznikają kłódki i kartki o zamknięciu placów zabaw ? Powinny być już otwarte.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Info
miesiąc temu ocena: 100%  1
Tta gazeta tego nie wie
R E K L A M A