ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Tarce w cyfrowym świecie

› Społeczeństwo› Edukacja 4 miesiące temu    5.03.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Warsztaty z kompetencji cyfrowych, przedsiębiorczości i ekonomii to niektóre z zajęć, które odbywają się w ramach unijnego projektu Młody e-lider w Tarcach.

 

Ponad stu uczniów z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach uczestniczy w projekcie unijnym Młody e-lider. Młodzież uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

- Robiliśmy reklamę wybranej aplikacji w grupach, a następnie ją prezentowaliśmy – opowiada jedna z uczestniczek zajęć, Natalia.

 

 

- Najwięcej zainteresowania wzbudziło projektowanie tras dla robotów oraz sterowanie różnymi robotami – dodaje Adam, uczeń klasy I logistyki.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ - STUDNIÓWKI 2020

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Irek
4 miesiące temu ocena: 67%  1
Super inicjatywa. Tarce były, są i będą aktywne w zakresie zdobywania wciąż nowych kompetencji. Absolwentom bezrobocie nie grozi. Brawo !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A