ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Takich Rytmów Młodych jeszcze nie bylo

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    10.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Rytmy Młodych w sieciRytmy Młodych w sieci fot. Organizatorzy

Jarocin Festiwalu nie będzie, ale za to Rytmy Młodych zostały przeniesione do sieci.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa jubileuszowy Jarocin Festiwal został odwołany. Organizatorzy mieli na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy i nie tylko. Wiadomo bowiem, że na tę imprezę muzyczną zjeżdżają się ludzie z całej Polski.

 

Tegoroczny festiwal miał być wyjątkowy, ponieważ w tym roku przypada 50 rocznica Wielkopolskich Rytmów Młodych. Zapowiedziano występy wielu gwiazd, które w dawnych latach zagrały w Jarocinie. Atutem zaś samej imprezy miał być jego dyrektor muzyczny – Darek Malejonek, muzyk, który na festiwalu bywał często i to różnymi kapelami.

 

Początkowo burmistrz Adam Pawlicki zapowiedział, że wszystkie imprezy związane z jubileuszem Wielkopolskich Rytmów Młodych zostają przełożone na rok 2021. Z czasem powstała jednak idea przeprowadzenia Rytmów Młodych w sieci, a Spichlerz Polskiego Rocka pozyskał na ten cel dofinasowanie od Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Również i gmina Jarocin postanowiła wesprzeć finansowo konkurs dla młodych muzyków.

 

W tym roku Jarocińskie Rytmy Młodych odbędą się więc w nietypowych okolicznościach. Cały konkurs, jak i koncert finałowy przeniesiono do internetu. Zainteresowani muzycy mogą więc wysyłać zgłoszenia na specjalnie utworzona platformę. Początkowo termin zgłoszeń był do 12 lipca, jednak organizatorzy zadecydowali o jego wydłużeniu do 19 lipca.

 

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym, który przewidziany jest na druga połowę lipca odbędzie się internetowe głosowanie, które wyłoni 30 półfinalistów. Spośród nich w drugim etapie, które będzie miało miejsce na początku sierpnia, komisja wybierze 3 finalistów.

 

WYBORY 2020. Z tym zaświadczeniem możesz głosować wszędzie, ale się pośpiesz.

 

Od 10 sierpnia nastąpi cotygodniowe ogłaszanie po 1 z 3 finalistów wybranych przez komisję. Koncert finałowy z udziałem 3 finalistów odbędzie się 26.09.2020 r.

 

 

W jury zasiądą: Darek Maleo Malejonek, Tomasz Jankowski oraz Artur Rawicz. To oni wybiorą finałowa trójkę. Na 26 września zaplanowano finał, czyli koncert w Spichlerzu Polskiego Rocka, który będzie transmitowany w sieci. Wystąpią w nim trzej finaliści oraz gwiazda. Przewidziano również nagrodę w wysokości 10 tys. zł dla zespołu lub artysty, który zdobędzie pierwsze miejsce.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
2 miesiące temu 2
Koreańska fala KPOP po sieciach MV ma milionowe rekordy oglądalności BTS video to top 600 mln , K-pop act BLACKPINK has taken No. 33 position on the Billboard Hot 100 , Blackpink makes Guinness World Records with 'How You Like That' https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji