ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Sztuka ulicy w Spichlerzu. Wystawa i spotkanie z Kajetanem Jagiełką dla 10 osób

› Aktualności› Wydarzenia 7 dni temu    15.10.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W najbliższą niedzielę (18 października) w Spichlerzu Polskiego Rocka można będzie obejrzeć wystawę poświęconą dziełom street artu znajdującym się w zbiorach jarocińskiego muzeum regionalnego. Będzie to wyjątkowe zwiedzanie, bo wspólnie z jednym z twórców tego nurtu - jarociniakiem Kajetanem Jagiełką.  

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Urodzony w 1995 r. Kajetan Jagiełka jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jako artysta zaczął działać w 2013 roku zainspirowany warsztatami graffiti (Jarocin Graffiti Jam 2011) oraz street artem (projekt „Z kontrkultury w popkulturę”), w których brał czynny udział. Od tego czasu jego murale pojawiają się w przestrzeni miejskiej Jarocina, Poznania czy Warszawy, a ulubioną techniką pozostaje szablon. Prace jego autorstwa prezentowane były również na wystawach, m.in. w Berlinie.

 

Jest uczestnikiem i wolontariuszem licznych wydarzeń związanych ze sztuką ulicy. Entuzjasta grafiki, fotografii, produkcji wideo. Z powodzeniem projektuje plakaty, ulotki, ilustracje. Ostatnio współtworzone przez niego prace ozdobiły wnętrze nowo wyremontowanej Kamienicy Kultury przy jarocińskim Rynku nr 17.

 

[ZOBACZ TEŻ] PROPOZYCJA DLA NAJMŁODSZYCH. SZTUKA STREET ARTU DLA DZIECI. W SOBOTĘ W SPICHLERZU

 

Spotkanie w niedzielę 18 października w Spichlerzu Polskiego Rocka  rozpocznie się o godz. 16.00. Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy zakupić bilet wstępu na wystawę. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią maksymalna liczba uczestników to 10 osób. Zapisy chętnych do udziału w tym wydarzeniu pod nr. tel. 516/121-859.

. Nowy - 41. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny jest w sprzedaży również w wersji elektronicznej.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!