ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Szefowa podziękowała wszystkim wolontariuszom [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    24.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fundacja "Zerknij Tu"

Podsumowanie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żerkowie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W tym roku Fundacja „Zerknij Tu” po raz piąty zorganizowała sztab w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeprowadzona przez nią aukcja okazała się sukcesem, a ceny wylicytowanych przedmiotów przyprawiały o prawdziwy zawrót głowy. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

[Pochodzi z Jarocina. Spotkał się z Dalajlamą. Czytaj TUTAJ].

 

Prezes Fundacji „Zerknij Tu”, Dorota Surma doskonale wie, że bez pracy wolontariuszy nie udałoby się zrobić takiego finału. Zorganizowano więc podsumowanie, w czasie którego podziękowano wolontariuszom kwestującym z puszkami, występującym artystom, paniom z Kół Gospodyń Wiejskich i strażakom.

 

"To nasz wspólny sukces, atmosfera była niesamowita, gratuluję Wam wszystkim i dziękuję! Możemy być dumni" – powiedziała prezes fundacji, Dorota Surma.

 

[Uwaga! Terminy opłat za śmieci. Sprawdź TUTAJ].

 

Każdy kto pracował przy żerkowskim finale otrzymał dyplom gratulacyjny. Nie zabrakło również podziękowań dla darczyńców, którzy przekazali przedmioty na licytację.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!