ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Święci z Aniołami w szkolnej auli. Czwarta zabawa u franciszkanów [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności› Na sygnale 7 miesięcy temu    1.11.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 11 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Zamiast chodzić od domu do domu w przebraniach halloweenowych, najmłodsi z parafii św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie razem z rodzicami bawili się na Balu Aniołków i Świętych. Podobne imprezy odbyły się również w innych miejscach m.in. w Mieszkowie i Rusku. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Franciszkanie zaprosili dzieci do wspólnej zabawy już po raz czwarty. Tym razem impreza odbywała się w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie. Całością zajmował się wikariusz - ojciec Bartłomiej Skibiński. Wspomagała go młodzież z Franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego. Była okazja, aby wspólnie z rodzicami nauczyć się nowych tańców. Za przebrania świętych były słodkie upominki. Odbywał się również konkurs tańca na gazecie. W przerwach można się było posilić słodyczami przyniesionymi na wspólny stół przez uczestników zabawy.

 

Bal Aniołków i Świętych poprzedziła msza św. i różaniec. Na początek Eucharystii ministranci wnieśli sześć relikwiarzy. Ojciec Bartłomiej w kazaniu mówił o tym, że święci również byli grzesznikami i że każdy ma szansę stać się świętym. Można było również uczcić relikwie św. Jana Pawła II. Zabawę zakończyło błogosławieństwo.    

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 11 głosów: 11 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A