ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Św. Mikołaj w fundacji "Ogród Marzeń"

› Aktualności 7 miesięcy temu    6.12.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 5 / 80%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Prawdziwie świątecznie zrobiło się dziś w siedzibie fundacji "Ogród Marzeń" w Jarocinie.

 

Mikołajkowa impreza odbyła się pod hasłem "Anioły są wśród nas". Z jasełkami wystąpili uczniowie Zespołu Szkół w Rusku, wywołując wzruszenie i radość wśród publiczności. Moc świątecznych życzeń przekazały dzieciom starosta jarociński Lidia Czechak i wicestarosta Katarzyna Szymkowiak. Po tej części nadszedł najbardziej oczekiwany przez wszystkich moment - przybycie św. Mikołaja, który obdarował upominkami podopiecznych fundacji "Ogród Marzeń" i wszystkie inne dzieci uczestniczące w "Mikołajkach". Nie zabrakło śpiewania kolęd i wspólnej zabawy.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

ZOBACZ TEŻ - POZNAJCIE STYPENDYSTÓW FUNDACJI

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A