ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Sukces „Komorzanki” na Mistrzostwach Świata [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    5.09.2019
Karina Muszalska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Od lewej: Andrzej Ziaja, Aleksandra Łukomska, Maja Warzywoda, Wiktor Grzebyszak i Partycja TomczakOd lewej: Andrzej Ziaja, Aleksandra Łukomska, Maja Warzywoda, Wiktor Grzebyszak i Partycja Tomczak fot. UKS "Komorzanka"

Zawodnicy UKS Komorzanka zdobyli aż 8 medali na Mistrzostwach Świata w Turcji.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Rozgrywki najlepszych światowych zawodników rozgrywane były w Turcji w Izmirze i zakończyły się 3 września. W czasie mistrzostw odbyły się trzy turnieje, w których wzięli udział zawodnicy Komorzanki. Pierwszy z nich to gra błyskawiczna trwająca zaledwie 3 min. + 2 sekundy na każdego zawodnika, następnie będzie tak zwana gra aktywna – 7 min. + 5 sekund oraz gra klasyczna, która trwa aż 40 minut + 20 sekund.

 

W Mistrzostwach Świata w warcabach 64-polwych Polskę reprezentowali również zawodnicy UKS „Komorzanki” - Maja Warzywoda, Aleksandra Łukomska, Patrycja Tomczak oraz Wiktor Grzebyszak.

 

Nasi warcabiści odnieśli ogromny sukces. Zdobyli łącznie aż 8 medali w turniejach - gry błyskawicznej, aktywnej i klasycznej.

 

W kategorii chłopców do lat 7 trzy złote medale i tytuł potrójnego Mistrza Świata zdobył Wiktor Grzebyszak w grze błyskawicznej, aktywnej i klasycznej.

 

[Nowe godziny pracy w Urzędzie Miejskim w Żerkowie - szczegóły TUTAJ]

 

Wśród dziewcząt do lat 7 złoty medal i tytuł Mistrzyni Świata w grze błyskawicznej oraz dwa srebrne krążki tytuł podwójnej Wicemistrzyni Świata w grze aktywnej i klasycznej wywalczyła Maja Warzywoda.

 

 

W grupie dziewcząt do lat 13 dwa brązowe medale i tytuł podwójnej II Wicemistrzyni Świata zdobyła Aleksandra Łukomska za grę aktywna i klasyczną. Natomiast Patrycja Tomczak uplasowała się na: 6. miejscu w grze błyskawicznej i 5. miejscach w grze aktywnej i klasycznej.
 

 

Drużynowo reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. To sukces naszych zawodników.

 

Oczywiście gratulacje należą się niewątpliwie również trenerom naszych zawodników - Andrzejowi Ziaja i Elżbiecie Kowalskiej - Ziaja.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jarock
  10 miesięcy temu ocena: 58%  4
  Gratulacje !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kibic
  10 miesięcy temu ocena: 50%  3
  Oni grają tylko na białych polach
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kibic
  10 miesięcy temu ocena: 60%  2
  Gratuluje!!!najlepszy klub w powiecie jarocinskim patrzac na osiagniecia sportowe
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dząłk
  10 miesięcy temu ocena: 47%  1
  to jak mistrzostwa rzutu beretem:D
  R E K L A M A