ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

STUDNIÓWKI 2020. Ten weekend należy do maturzystów z Tarc [ZJJĘCIA, WIDEO]

8 miesięcy temu    17.01.2020
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Studniówka ZSP-B TarceStudniówka ZSP-B Tarce fot. Anna Konieczna

Niektórzy są już po. Inni dopinają przygotowania na ostatni guzik i wszystko jeszcze przed nimi. Trwa okres studniówek 2020. Ten weekend należy do młodzieży z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

W przygotowania do studniówek angażują się zarówno nauczyciele jak i rodzice. Wyglądają one dzisiaj zupełnie inaczej - zwłaszcza w przypadku dziewczyn. Ich rozmach w dużej mierze zależy od budżetu, który chce się na ten cel przeznaczyć.

 

 

Wybór kreacji nie jest wcale taką łatwą sprawą, bo czy długa czy krótka, jaki kolor, bardziej skromna czy „na bogato”? Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na te pytania, a potem zrobić niejedną rundę po sklepach, żeby coś wybrać.

 

 

[złóż specjalne życzenia swoim babciom i dziadkom - szczegóły TUTAJ]

 

 

Do tego dochodzą dodatki i oczywiście buty. Potem jeszcze tylko wizyta u kosmetyczki i fryzjerki - i to niejedna, bo najpierw próbna, a potem ta właściwa.

 

 

Nie bez znaczenia jest oczywiście wybór partnera albo partnerki. I już można balować.

 

 

Tak przygotowani swoje studniówki mieli już maturzyści z jarocińskiego liceum oraz z „jedynki”.

 

 

Ci pierwsi w szkolnej sali sportowej [szczegóły TUTAJ], a drudzy „Pod szyszkami” w Koźminie Wlkp. [więcej czytaj i oglądaj TUTAJ].

 

 

Wykorzystując okazję do zabawy na sto dni przed ważnym i bardzo stresującym dla większości egzaminem maturalnym - młodzież szalała na parkiecie prawie do rana.

 

 

Przed nami jeszcze dwa bale studniówkowe. Dzisiaj - 17 stycznia o godzinie 18.00 rozpoczęła się studniówka maturzystów z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Uczniowie bawili się „Pod szyszkami” w Koźminie Wlkp.

 

Na zakończenie tegorocznego okresu studniówek swój bal zaplanował Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie. Maturzyści z „dwójki” będą się bawili - podobnie, jak Tarce „Pod szyszkami” - dopiero po feriach - 14 lutego.

 

 

Studniówka Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

Którą jarocińską szkołę średnią kończyłeś?

ankieta dodana 12.01.2020, ilość wszystkich głosów: 849
ZSP nr 1 w Jarocinie
25%
ZSP nr 2 w Jarocinie
17%
LO w Jarocinie
27%
ZSP-B w Tarcach
12%
ZSS w Jarocinie
1%
Inną poza naszym terenem
14%
Nie kończyłem szkoły średniej
3%
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Stanisław z Warszawy
  8 miesięcy temu ocena: 80%  1
  będzie gorzoła się lać
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji