ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Strażacy wystartowali dla Michałka. Pomóc może także każdy z nas [WIDEO]

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    20.06.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fanpage OSP Cielcza

Strażacy z Witaszyc wezwali ochotników z całej Polski do akcji bojówkachallengedlaMichałka. Niespełna 4-letni Michałek Jędrasiak z Witaszyc potrzebuje blisko 300 tys. zł na operacje, leczenie i rehabilitację.

 Ochotnicy z Witaszyc zainaugurowali akcję #bojówkachallengedlaMichałka. W związku z pandemią koronawirusa odwołano zawody sportowo-pożarnicze. Dlatego strażacy z Witaszyc wezwali wszystkich druhów w kraju, aby takie zmagania rozegrać w swoich jednostkach i zadedykować je 4-letniemu Michałkowi Jędrasiakowi z Witaszyc, który cierpi na padaczkę lekkooporną, a przy okazji zbierać pieniądze na leczenie chłopca.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

- Zbiórka dla Michałka stanęła w miejscu. Chcemy ją uruchomić i wierzymy, że zakończy się sukcesem. Liczymy, że uda się zebrać te 5 tys. zł a może i więcej - mówi Szymon Klarzyński, kronikarz OSP Witaszyce.

 

 

 

Jednocześnie apeluje, aby zmagań nie organizować na czas, bo najważniejszy jest cel charytatywny.

 

 

 

Wyzwanie podjęli już ochotnicy z Racendowa i Ludwinowa [ZOBACZ TUTAJ].Teraz dla 4-latka wystartowali druhowie z Cielczy.

 

Zbiórka na leczenie i operacje Michałka jest prowadzona na Siepomaga.pl.

 


Za tydzień pod hasłem „Razem dla Michałka” odbędzie się charytatywny kiermasz ciast i ciasteczek. Imprezę zaplanowano na 27 czerwca w godz. 9.00-13.00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

 

Osoby z Witaszyc, Jarocina i okolic chętne do pieczenia ciast proszone są o kontakt do czwartku 25 czerwca, pod numerami telefonu Aneta Jędrasiak: 784-670-420 lub Ewelina Gęściak: 695-208-964.

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A