ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Stracili dom w pożarze. Ogromna tragedia dla rodziny. Ruszyła zbiórka

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    18.11.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Pożar domu w Parzewie Pożar domu w Parzewie  fot. Fanpage OSP Racendów

100 tys. zł wyniosły straty w pożarze domu w Parzewie (gm. Kotlin). Rodzina Nowaków straciła dach nad głową.

 

 

W pamięci mieszkańców Parzewa na długo pozostanie płonący dom rodziny Nowaków. W poniedziałek w południe jarocińska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Parzewie.

Kiedy ratownicy dotarli na miejsce zdarzenia płomienie wychodziły ponad dach budynku. Do działań gaśniczych skierowano osiem zastępów straży pożarnej [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Pomimo błyskawicznej akcji ratowniczej część domu spłonęła. Lokatorzy budynku zamieszkali u rodziny. Straty oszacowano na 100 tys. zł. U pogorzelców pojawiły się władze Kotlinie.

 

- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przyzna pomoc finansową dla rodziny, która straciła dach na głową – informuje Michał Urbaniak, sekretarz gminy Kotlin.

 

 

Na pomoc rodzinie ruszyli najbliżsi. Założyli zbiórkę na zrzutka.pl [ZOBACZ TUTAJ]

 

- Szczęście w nieszczęściu żaden z domowników nie ucierpiał. Straty są olbrzymie, większa część domu spłonęła, stracili większość dobytku oraz wspomnień związanych z tym domem. To ogromna tragedia dla rodziny Nowaków. Muszą zacząć wszystko od nowa. Potrzebna jest pomoc nie tylko finansowa ale również materialna (żywność, pościele, ręczniki, meble, ubrania). Każda złotówka jest na wagę złota. Za każde wsparcie finansowe jak i materialne dziękujemy. Okażmy rodzinie serce w tych trudnych czasach – czytamy na stronie zbiórki.

 Liczymy na Wasza pomoc!!!

 

 

 

 Osoby, które chcą pomóc mogą się kontaktować pod numerem telefonu 669-397-775


Co każdy może zrobić? Wystarczy wejść za pomocą linku na stronę zrzutka.pl. Wpłacić dowolną sumę pieniędzy i udostępnić zbiórkę pieniędzy w swoich mediach społecznościowych.

 

Nowy - 46. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Hhhh
2 miesiące temu ocena: 75%  3
Jeśli dom był ubezpieczony to po co zbiórka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anita
2 miesiące temu ocena: 60%  2
I to jest prawidłowa postawa gminy Kotlina widać że gmina jest dla mieszkańców gratulacje dla gminy Kotlina ja jestem z gminy Gizałki i podziwiam pomoc gminy Kotlin
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marito
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Współczuję rodzinie, to samo spotkało mnie i moją rodzinę. Lecz nie poddawajcie się znajdą się ludzie dobrej woli i z czasem odbudujecie ten dom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji