ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Sprzedawały ciuchy, dodatki i biżuterię. Oddały po złotówce. Uzbierało się prawie 400 zł [VIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    6.08.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

388 zł zostanie przekazane na leczenie Kariny Antczak z Magnuszewic, która potrzebuje pomocy w zakupie leku dającego jej szansę na wygraną z rakiem. To wynik Gołębiego Babiego Targu i złotówek przekazywanych od każdej przeprowadzonej w niedzielę transakcji.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na Gołębim Babim Targu w ciągu czterech godzin można było kupić nie tylko ciuchy, ale również buty, torebki, szaliki, apaszki i biżuterię. Pojawiły się też stoiska z ciuszkami dla dzieci oraz punkt, w którym można było nabyć lub zamówić kosmetyki. Niektóre panie przymierzały ubrania na miejscu, inne wolały skorzystać z kinowego zacisza, gdzie mogły się również przejrzeć w lustrze.  

Uczestniczki kiermaszu - kupujące i sprzedające - bardzo chwaliły inicjatywę Kawiarni Filmowej i kina „Echo”. Wyrażały nadzieję, że przedsięwzięcie będzie miało kontynuację w przyszłości.

 

Zbiórka dla Kariny Antczak jest prowadzona za pośrednictwem portalu www.siepomaga.pl/ratunekdlakariny. Przez dwa tygodnie udało się zebrać nieco ponad połowę potrzebnej kwoty. Brakuje jeszcze 18 tys. zł.

 

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mieszkaniec
  ponad rok temu ocena: 33%  2
  Coś mało...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wuja Tom
  ponad rok temu ocena: 80%  1
  Mogłeś przyjść i dać więcej... Narzekać to każdy umie...