ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Sprawdź ranking plebiscytu na Sportowca i Trenera.

› Konkursy› Megakonkursy ponad rok temu    25.02.2019
Romana Antczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Tylko do jutra trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2018. SMS-y możecie wysyłać do godziny 23:59, a kupony przynosić do 16:00. Kupony dostarczone lub wrzucone do skrzynki po godzinie 16:00 nie biorą udziału w konkursie. Zwycięzców ogłosimy w piątek 1 marca o 16.30 podczas uroczystej gali w siedzibie Południowej Oficyny Wydawniczej.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

W piątek 22 lutego po raz pierwszy w tym etapie można było zdobyć bonusowe punkty dla swoich faworytów wśród sportowców. Kogo obdarowaliście największą ilością punktów?

1. Patrycja Tomczak

2. Bartosz Gabrysiak

3. Wiktoria Ostojska i Oliwia Ławicka

Tuż za nimi byli:

4. Amelia Jankowska

5. Szymon Juszczak

6. Nikodem Staszak

Wszystko jeszcze może się zmienić, ponieważ jutro (26 lutego) ostatnia okazja na podwójnie liczone SMS-y. Wysyłając wiadomość pod 7148 (koszt 1,23 z VAT) z numerem kandydata między godzinami 17:00 a 22:00 każdy SMS będzie wart 6 punktów. Bonusy dotyczą zarówno sportowców jak i trenerów!

O co walczą sportowcy i trenerzy?

„Najpopularniejszy” sportowiec otrzyma statuetkę, voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w Sport Center, karnet okresowy na wybraną aktywność w Atlas Fitness Club oraz nagrodę niespodziankę ufundowaną przez sklep sportowy Sport Center.

Dla zdobywcy II miejsca mamy voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Sport Center i karnet okresowy na wybraną aktywność w Atlas Fitness Club, a III miejsca voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Sport Center i karnet okresowy na wybraną aktywność w Atlas Fitness Club. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Sport Center w Jarocinie oraz Atlas Fitness Club.

Dla „najpopularniejszego” trenera już tradycyjnie mamy nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych ufundowaną przez Gazetę Jarocińską oraz statuetkę.

Pamiętamy także o głosujących. Zachęcamy to wpisywania uzasadnień swojego wyboru na kuponach do głosowania, masz wtedy szanse na upominki. Kupony znajdziecie w Gazecie Jarocińskiej. A już we wtorek 26 lutego ostatni kupon wart aż 15 punktów. Jeszcze wiele punktów do zdobycia, które mogą wszystko zmienić.

 

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Sportowiec 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Bartosz Gabrysiak – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.1

Złoty medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jarocinie w walce sportowej i srebrny medalista w dwuboju technicznym. Zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wywalczył także srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju w taekwondo olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

2. Kacper Gowgiel – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.2

Podwójny srebrny medalista Ogólnopolskich „Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Drugie miejsce wywalczył zarówno w finale na otwartym stadionie jak i w hali. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

3. Amelia Jankowska - UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.3

Zdobyła złoty medal X Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych juniorek do lat 10 w Lipnie. Przyczyniła się także do wywalczenia brązowego medalu XXV Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych w kategorii juniorek do lat 10 w Dąbkach.

4. Szymon Juszczak - UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.4

Dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Bełchatowie w biegach na 110 m ppł i 200 m ppł. Srebrny medalista na tych samych dystansach w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Poznaniu. Złoty medalista Mistrzostw Wielkopolski młodzików na 110 ppł i 200 ppł w Poznaniu. Złoty medalista Halowych Mistrzostw Wielkopolski młodzików w Kaliszu na 60 m ppł i skoku w dal.

5. Paweł Lewandowski - weteran – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.5

Mistrz Polski Masters w Gdańsku.

6. Aleksandra Łukomska – UKS Komorzanka Komorze – warcaby sms: gj.sport.6

Trzykrotna srebrna medalistka (warcaby klasyczne, aktywne i błyskawiczne) Młodzieżowych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych w Turcji w kategorii juniorów do lat 10. W minionym roku zajęła dwunaste miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w warcabach stupolowych (juniorki do lat 10) w Gomelu na Białorusi oraz siódme miejsce w XX Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Wilnie. Sześciokrotnie zdobywała złote medale Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej (w warcabach klasycznych i stupolowych). Została powołana do kadry narodowej juniorek do lat 10.

7. Wiktoria Ostojska i Oliwia Ławicka - TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.7

W minionym roku zdobyły złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski w siatkówce plażowej w kategorii minisiatkówki. Wywalczyły awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce (hala), gdzie zdobyły piąte miejsce. Powołane do Kadry Wielkopolski, zarówno w odmianie plażowej jak i halowej.

8. Nikodem Staszak – LKS Ippon Jarocin – sumo sms: gj.sport.8

Brązowy medalista Pucharu Polski juniorów w sumo.

9. Patrycja Tomczak – UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.9

Srebrna medalistka XXII Mistrzostwach Polski juniorek do lat 13 w warcabach klasycznych w Lipnie. Złota medalistka XVI Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych dziewcząt do lat 11 w Żerkowie. Powołana do kadry Polski juniorek do lat 13.

10. Michalina Wróbel - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.10

Podwójna medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Jarocinie. W walce sportowej wywalczyła złoty medal, a w dwuboju technicznym brązowy. Ma na swym koncie także medale zawodów Pucharu Polski (zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim i trzecie miejsce w Zalasewie) oraz zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

 

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Trener 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Anna Bednarek – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.1

Trener minisiatkówki drużyn „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek”. W sezonie 2017/2018 jako jedyny klub w Wielkopolsce TKS Siatkarz awansował do finału rozgrywek minisiatkówki w Wielkopolsce we wszystkich kategoriach. Sama jako zawodniczka Jankowa Przygodzkiego w sezonie 2017/2018 zagrała w garażach o wejście do 2 Ligi Kobiet. W sezonie letnim zagrała z powodzeniem w kilku turniejach piłki siatkowej plażowej, a także na Mistrzostwach Polski nauczycieli. Od sezonu 2018/2019 zawodniczka Siatkarza w 3 lidze kobiet.

2. Jakub Chlebowski – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.2

Trener Julii Misiak i Julii Marciniak. A zatem także zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej. Trener kadetek i juniorek. Zawodnik 3 – cio ligowego zespołu SALOS Ostrów Wlkp.

3. Mirosław Czajka – GKS Żerków i JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.3

Trener GKS-u Żerków oraz drużyn młodzieżowych Jaroty Jarocin.

4. Mateusz Gościniak – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.trener.4

Trener m.in. reprezentantów Polski (Aleksandry Styś i Amadeusza Zdrojewskiego), medalistów Mistrzostw Polski (Roksana Jędraszak).

5. Paweł Janas – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.5

Wiosną 2018 roku prowadził drużynę juniorów starszych Jaroty. Był także trenerem kadry Kaliskiego OZPN z rocznika 2007, z którą wygrał prestiżowy turniej piłkarski w Niemczech. W minionym roku uzyskał także licencję trenerską UEFA A.

6. Piotr Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna sms: gj.trener.6

Trener grupy młodzieżowej młodzik. W zeszłym roku zespół ten zajął pierwsze miejsce w II lidze okręgowej młodzika młodszego, a obecnie zajmuje drugie miejsce w młodziku starszym. Zaangażowany w pracę z młodzieżą.

7. Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza, Lech Poznań Football Academy, oddziały Kotlin i Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.7

Trener LZS-u Cielcza, z którym w minionym sezonie zanotował błyskotliwy (bez porażki w sezonie!) awans z A klasy do klasy okręgowej.

8. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.trener.8

Trener Sandry Jędrzejak, srebrnej medalistki OOM w kolarstwie torowym. Przyczynił się również do sukcesów sportowych swego brata Bartosza.

9. Piotr Skokowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.9

Z drużyną juniorów młodszych Jaroty wygrał ligę wojewódzką. Wiosną walczyć będzie o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

10. Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo sms: gj.trener.10

Wychowawca i trener wielu pokoleń judoków. W minionym roku spośród jego wychowanków kolejne sukcesy odnosili m.in. Patryk Hetmańczyk i Aleksandra Grygiel.

11. Zdzisław Witczak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.trener.11

Trener WKS-u Witaszyce, z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. W niej zespół z Witaszyc był rewelacją rundy jesiennej. Ogromne sukcesy odnosi również w pracy z młodzieżą w Antonio Jarocin. Jego podopieczni z rocznika 2007 grali w turnieju finałowym WZPN w kategorii Orlików.

12. Jakub Worsztynowicz – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.trener.12

W 2018 roku trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i trener Kadry Wojewódzkiej.

Z zawodnikami klubu Taekwondo Jarocin w 2018 roku osiągnął wynik 66,50 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego Ministerstwa Sportu, co jest największym dorobkiem w historii klubu.

13. Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.trener.13

Trener podwójnego srebrnego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików Szymon Juszczaka.

 

Przypominamy zasady, jak głosować:

1) Aby oddać głos na Najpopularniejszego Sportowca wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.sport.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.sport.66). Każdy SMS to 3 punkty. Jutro (26 lutego) między 17:00 a 22:00 to 6 punktów!!!

Aby oddać glos na Najpopularniejszego Trenera wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16). Każdy SMS to 3 punkty. Jutro (26 lutego) między 17:00 a 22:00 to 6 punktów!!!

2) Druga możliwość to wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Każdy kupon z bieżącej gazety daje 5 punktów. 

 

REGULAMIN

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A