ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Sportowcy zjechali do Żerkowa na inaugurację roku szkolnego [ZDJĘCIA]

16 dni temu    15.09.2020
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Nagrodzeni uczniowie Nagrodzeni uczniowie  fot. Organizatorzy

W Żerkowie odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2020/2021. Na uroczystość zjechali przedstawiciele szkół z całego województwa wielkopolskiego.

 

Jednocześnie podsumowano sportowe osiągnięcia roku 2019/2020. W XXI Licealiadzie powiat jarociński zajął II miejsce na najbardziej usportowiony powiat w Wielkopolsce. Natomiast IV miejsce zajęliśmy w rywalizacji szkół podstawowych.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

[dostali nagrody za zebrane odpady - konkurs ZGO - więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ]

 

Za zasługi na rzecz rozwoju sportu wyróżniona medalem została nauczycielka wychowania fizycznego Lucyna Boruta-Olszewska ze Szkoły podstawowej nr 3 w Jarocinie.

 

Na inauguracji w Żerkowie gościła między innymi starosta Lidia Czechak, która na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała:

 

[jarocińska szkoła zakwalifikowała się do programu Abakus - na czym on polega przeczytasz TUTAJ]

 

„Dumna z nauczycieli, naszych uczniów. Powiat jarociński sportem stoi. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.”

 

 

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ eee
  15 dni temu ocena: 80%  4
  Zmarł pracownik Starostwa. Pani Czechak jako Starosta uczestniczy pani w takim zgromadzeniu dając przyzwolenie na brak przestrzegania wszelkich procedur, które nadal nas Wszystkich obowiązują!!!! Pan Niedzielski pisze- Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni-Nie Wszyscy!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ eee
  15 dni temu ocena: 80%  3
  Oglądam zdjęcia z przerażeniem- brak masek , brak zachowanej odległości.Władze Jarocina na czele. Brawo za lekkomyślność i nieodpowiedzialność!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rodzic
  16 dni temu ocena: 33%  2
  brawo sp 4 jarocin, V miejsce w wielkopolsce dumna
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MiK
  15 dni temu ocena: 50%  1
  Tak ale w Igrzyskach dzieci. W Młodzieży Szkolnej SP 2 jest najlepsza w powiecie (15 miejsce w Wlkp.). Zresztą w poprzednim roku szkolnym było tak samo Dwójka najlepsza (16 wlkp).