ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Spędź niedzielne popołudnie na drezynach

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    30.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Przejazd drezynami na trasie pomiędzy Brzostowem a Górą – to nie lada atrakcja dla całych rodzin czy grup przyjaciół. Malownicze tereny, jakie można podziwiać są dodatkowym atutem tej formy spędzenia wolnego czasu.

 

 

Jeśli rozglądacie się za aktywnością w czasie wolnym od pracy, możecie skorzystać z ciekawej atrakcji, jaką niewątpliwie są przejazdy drezynami na odcinku Brzostów Wlkp. - Góra - Brzostów Wlkp. (9 km). Po drodze można podziwiać piękne krajobrazy pól, łąk i lasów. Przejazdy na niedzielę 2 sierpnia można rezerwować tylko telefonicznie pod nr. 607/300-180. Bilety na przejazdy kosztują:10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci).

 

Odjazdy ze stacji Brzostów Wlkp.:

- godz. 14.00 (4 dostępne drezyny),

- godz. 15.30 (4 dostępne drezyny),

- godz. 17.00 (5 dostępnych drezyn),

- godz. 18.30 (5 dostępnych drezyn).

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!