ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Śmiertelny wypadek, pożar autobusu i kombajnu

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    3.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Akcja gaśnicza autobusu w Kotlinie Akcja gaśnicza autobusu w Kotlinie  fot. Adam Majewski

62 razy interweniowali jarocińscy strażacy w minionym tygodniu. 14 razy jechali do szpitala, aby sprawdzić ustawione przed budynkiem namioty. 6 razy dostarczali posiłki dla osób objętych kwarantanną.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Najpoważniejszym zdarzeniem był niedzielny wypadek na drodze wojewódzkiej 443 na odcinku Tarce-Lubinia Mała. 30-latek kierujący volkswagenem wypadł z drogi i uderzył w kolejne przydrożne drzewa. Kierowca i pasażerka auta nie przeżyli wypadku [ZOBACZ TUTAJ].

To był najtragiczniejszy wypadek w tym rokuW miniony poniedziałek ciężarówka przewróciła się na bok na obwodnicy Jarocina. Z naczepy na jezdnię wysypał się ładunek. Kraksa na kilka godzin sparaliżowała ruch na S11 [ZOBACZ TUTAJ].

 


Z kolei w czwartek w Zakrzewie jadący peugeotem uderzył w drzewo, a w Rusku kierowca volkswagena zakończył jazdę w rowie [ZOBACZ TUTAJ].Na ul. Poznańskiej w Jarocinie motocyklista uderzył w tył citroena [ZOBACZ TUTAJ].

 

 Pięć razy ratownicy wyjeżdżali do pożarów. Paliło się zboże, trawa, słoma po kombajnie. W piątek w Noskowie zapalił się kombajn. Jeszcze przed przybyciem strażaków właścicielowi maszyny udało się opanować płomienie.

 

 

W niedzielę w Dąbrowie w czasie prac polowych płonęło ściernisko i zboże na pniu [ZOBACZ TUTAJ].
W nocy z czwartku na piątek w Kotlinie zapalił się autobus. Autokar spłonął doszczętnie [ZOBACZ TUTAJ].

 


Sporo pracy strażakom dostarczyły agresywne owady. Do ich usuwania wyjeżdżali aż 16 razy.

W ubiegłotygodniowe działania ratownicze było zaangażowanych 96 zastępów. Od początku roku jarocińska straż pożarna odnotowała 824 zdarzenia.
 

Nowy - 31. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!