ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

GŁOSUJEMY!!! TRWA AKCJA Słodziakowa Choinka Bożonarodzeniowa

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    5.12.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Już od dziś można wybierać, kto znajdzie się na Słodziakowej Choince Bożonarodzeniowej.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Wszystkim dziękujemy za nadesłane zdjęcia. Spośród wszystkich, nasze jury wybrało 50. Nie mogliśmy jednak opublikować ich wszystkich ze względu na to, że nie otrzymaliśmy podpisanej zgody od niektórych rodziców.

Jak głosować?

Aby oddać głos wystarczy wysłać sms (koszt to 1,23 zł z VAT) pod numer 7148 w treści wpisując jarocinska. numer zdjęcia wybranego dziecka (np. jarocinska.48).

Spośród opublikowanych 45 zdjęć to Wy wybierzecie 20, które znajdą się na okładce świątecznego numeru Gazety w formie bombek. Zdjęcia będą zamieszczane od góry choinki, zgodnie z ilością otrzymanych głosów.

Głosowanie trwa do 13.12.2019 do godziny 12:00

Dziecko, którego zdjęcie otrzyma najwięcej głosów otrzyma bon o wartości 200 zł do sklepu El mundo de Espana Mayoral, ul. Wrocławska 50a w Jarocinie oraz bon o wartości 50 zł do sklepu Borys, ul . Powstańców Wlkp. 6 w Jarocinie, za drugie miejsce bon o wartości 150 zł do sklepu Borys, ul . Powstańców Wlkp. 6 w Jarocinie, a zdobywca trzeciego miejsca- bon o wartości 100 zł do sklepu Borys, ul . Powstańców Wlkp. 6 w Jarocinie. Wszystkie dzieci, których wizerunki znajdą się na naszej choince otrzymają upominki od drogerii Vica, ul. Wrocławska 22 w Jarocinie.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A