ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Siedem grup wystąpiło na koncercie kolęd [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    14.01.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Niedzielny koncert w Noskowie Niedzielny koncert w Noskowie  fot. GOK Jaraczewo

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Za nami koncert kolęd w Noskowie. W świetlicy wiejskiej wystąpiło siedem grup.Zaprezentowali się zespół „Aktywni” z Rozdrażewa, zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli, „Zawsze Młodzi” z Jarocina, Familia z Kuklinowa, „Chrzanianki” z Chrzana, „Noskowiacy” z Noskowa i „Złota Jesień” z Jaraczewa.

 

Prócz mieszkańców wioski na świąteczny koncert przybyli między innymi: Katarzyna Szymkowiak, wicestarosta powiatu jarocińskiego, Stanisław Andrzejczak, wiceburmistrz Jaraczewa, Jan Grzesiek, prezes Banku Spółdzielczego w Jarocinie i radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w jednej osobie oraz Mieczysław Giertych, przewodniczący Rady Nadzorczej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie.

 

Dla wszystkich uczestników biesiady przygotowano kawę i ciasto.
 

Czytaj również: Koncert w parku: od kolęd aż po grzańca [ZDJĘCIA].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!