ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Sezon letni coraz bliżej. Co z jarocińskim basenem?

› Aktualności ponad rok temu    15.05.2019
Anna Konieczna
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum jarocinska.pl

Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, to kalendarz jest nieubłagalny i sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Sposobem na wolny czas, kiedy temperatura podnosiła się do ponad dwudziestu stopni, był zawsze jarociński basen odkryty. Od ubiegłego roku jest on jednak rozkopany i nie można z niego korzystać. Co w zamian proponuje spółka Jarocin Sport?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Rozbudowa Jarocin Sport rozpoczęła się pod koniec 2017 roku. Latem ubiegłego roku wykonawca - firma Family House z Poznania - zszedł z placu budowy [szczegóły TUTAJ].

 

 

[o innej jarocińskiej inwestycji, którą - po Family House - musi teraz dokończyć ktoś inny - czytaj TUTAJ] 

 

 

Firmą, która po długich poszukiwaniach zdecydowała się przejąć rozpoczętą inwestycję jest przedsiębiorstwo budowlane Marka Antczaka z Kalisza [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Umowa z nowym wykonawcą została, co prawda podpisana, ale raczej nie jest możliwe, żeby do czerwca zdołał on oddać do użytku basen, który w założeniach ma też ulec przebudowie i w związku z tym został w ubiegłym roku przez ekipy Family House rozkopany [zobacz TUTAJ].

 

 

[masz sprawę w starostwie albo w urzędzie pracy czy wydziale komunikacji - możesz ją załatwić w sobotę - szczegóły TUTAJ]

 

 

Co zatem w zamian proponuje spółka Jarocin Sport mieszkańcom Jarocina i przyjezdnym?

 

 

Prezes Marcin Jantas odpowiada:

 

Na sezon letni planowane jest tak, jak rok temu, uruchomienie basenu małego zewnętrznego z poszerzoną strefą wypoczynku w bezpośredniej bliskości basenu odkrytego. Będzie ona wzbogacona o nowe wyposażenie i atrakcje towarzyszące. Ponadto planuje się szereg promocji na bilety do aquaparku w sezonie letnim dla mieszkańców, aby zrekompensować brak możliwości korzystania z dużego basenu.

 

 

[chcesz poznać szczegóły organizacji Jarocin Festiwalu 2019 - czytaj TUTAJ]

 

 

W ubiegłym roku od 1 lipca uruchomione zostały darmowe kursy autobusów dla posiadaczy specjalnych karnetów [szczegóły TUTAJ]. Czy taka oferta będzie także w tym sezonie letnim?

 

 

Rozważamy taką możliwość. Jednak ostateczna decyzja należy do burmistrza Jarocina.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ona
ponad rok temu 7
A na zdjęciu basen w Żerkowie i najlepszy instruktor ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krzyś
ponad rok temu ocena: 75%  6
Burmistrz ma inne sprawy niż jakiś tam basen
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ thisside
ponad rok temu ocena: 71%  5
Tak to jest jak na stanowisku burmistrza tkwi celebryta. Kto się założy, że będzie się promował na festiwalu w czasie antenowym za bagatela dwie banieczki naszych pieniędzy? Pomnik dziadka już stoi w parku. Dla zwykłej poprawności - takich rzeczy się nie robi!!! Żona burmistrza nie powinna pracować w publicznej jednostce za publiczne pieniądze "pod nim" jako szefem, i dziadka w parku też mógł sobie darować...No ale takie mamy właśnie standardy na tej naszej wiosce zabitej dechami. Jaki burmistrz takie miasto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1505
ponad rok temu ocena: 67%  4
Jestem tego samego zdania.
~ Michu
ponad rok temu ocena: 43%  3
Zaraz referendyści będą szczekać, polecam maść wiecie na jaką część ciała
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1505
ponad rok temu ocena: 71%  2
Zobacz jak są czynne apteki i biegnij kupić sobie coś na swoją głupotę.
~ Bolek
ponad rok temu ocena: 45%  1
Jak na razie to ty szczekasz - polecam ci zamiast maści wazelinę
R E K L A M A