ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Sarna wybiegła na drogę. Motocyklista w nią uderzył

› Aktualności› Na sygnale 18 dni temu    15.11.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
Miejsce zdarzenia na drodze Śmiełów - Żerków Miejsce zdarzenia na drodze Śmiełów - Żerków  fot. Adam Majewski

Jarocin. Policja. Straż pożarna. Zespół Ratownictwa Medycznego

 

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

Służby ratunkowe interweniują na drodze Żerków – Śmiełów. Doszło tam do zdarzenia drogowego  z udziałem sarny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwierzę wbiegło na drogę. Uderzył w nią jadący motocyklem.

Motocyklista przewrócił się na jezdnię.

 

Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy udzielili mężczyźnie doraźnej pomocy medycznej. Na szczęście nie była konieczna hospitalizacja.

 

Prócz pogotowia na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej; JRG Jarocin, OSP Żerków. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

 

Sarna nie przeżyła zderzenia.


Dzisiaj przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W tym roku na drogach powiatu jarocińskiego zginęło 5 osób.Wbiegają nagle na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy - tak wyglądają zdarzenia z udziałem dzikich zwierząt.Jak ta statystyka kształtuje się w powiecie jarocińskim? W minionym roku policja odnotowała 53 zdarzenia drogowe z udziałem zwierząt, w tym 52 kolizje oraz jeden wypadek, w którym ucierpiała jedna osoba [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Korki
17 dni temu ocena: 100%  9
Może uciekała przed mieszkającym nieopodal myśliwym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
18 dni temu ocena: 43%  8
Motocyklista albo ślepy albo za mocno rozpędzony. Piękny dzień widoczność wspaniała słońce za plecami żadnych krzaków,drzew super do jazdy cóż chcieć więcej.A tu pech jeszcze ktoś drodze. Rozumiem potrącić ale żeby po sarnie przejechać dwoma kołami.Pech albo brak wyobraźni.Biedna sarenka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Normalny
16 dni temu ocena: 100%  7
Znasz okolicznosci dokladnie?Kierowca z ponad 30 letnim stażem na moto.Więc co komentujesz jak faktów nie znasz.Skad wiesz że dwoma kolami przejechał? Ty pewnie w niedziele do kosciola jezdzisz tylko i teściową z przodu.
~ Strażak
18 dni temu ocena: 63%  6
Do Gość. Strażacy nie pojechali się przewietrzyć !!!! Zabezpieczyli miejsce działań, udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej do póki nie było ZRM. Po przyjeździe ZRM poszkodowany został przekazany ratowniką. Strażak z telefonem w tym czasie robi zdjęcia do kroniki oraz dla informacji na stronie jednostki. Dalej strażacy czekają na dyspozycje dowódcy. Także nie zna Pan sytuacji proszę nie komentować !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oborowy
18 dni temu ocena: 64%  5
Strażaku, czy ty kończyłeś szkołę podstawową w Komorzu ? Piszesz jak dwóch Andrzei z tej miejscowości, radny i sołtys. "Poszkodowany został przekazany ratowniką". Pisze się chyba " ratownikom". Pozdrawiam strażacką brać.
~ draiwer
18 dni temu ocena: 100%  4
Czy ja dobrze widziałem że karetka była ze Środy Wlkp?Nasz powiat już nie ma karetek?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
18 dni temu ocena: 100%  3
Od kilku lat do byle kaszlu śmigłowiec się wzywa to na co karetki?