ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Salon VOLVO oficjalnie otwarty!

› Motoryzacja› Inne 6 miesięcy temu    6.03.2020
Artykuł partnera
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A

Kilkanaście stanowisk do prezentacji aut nowych, bardzo duży wybór pojazdów używanych, obszerna strefa life-roomingu, osiem stanowisk serwisowych a także doskonała lokalizacja. Tak w telegraficznym skrócie można opisać nową, kaliską siedzibę Volvo Car Kalisz – dealera elskluzywnej szwedzkiej marki, oficjalnie otwartą w piątek, 28 lutego

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Salon jest zlokali­zowany w Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej, w sąsiedztwie Galerii Am­ber oraz dworca PKS. Wyróżnia się oryginalną architekturą – bryłą, szklanymi ścianami a po zmroku niespotykaną iluminacją. – Obszerne wnętrze pozwala na ekspozycję kilkunastu aut – nowych a w strefie Volvo Selekt – również używanych, starannie wyselekcjonowanych – podkreśla Malwina Lis, marketing manager Vo­lvo Car Kalisz, dealera szwedzkiej marki w regionie.

W nowym salonie na przyszłych użytkowni­ków Volvo czeka strefa life-roomingu czyli miej­sce gdzie klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy delektując się do­skonałą kawą i herbatą.

Natomiast nad do­brą kondycją pojazdów czuwa zespół wykwali­fikowanych fachowców 8-stanowiskowego działu technicznego, który do­konuje przeglądów oraz naprawe.

W tym roku, jak zapew­nia kierownictwo firmy, jej oferta zostanie posze­rzona o stację ładowania pojazdów elektrycznych.

W piątek, 28 lutego, dokonano uroczystego otwarcia nowego salonu, choć należy przypo­mnieć, że pierwsi klienci przekroczyli jego próg już pod koniec ubiegłego roku. – Jesteśmy bardzo dumni z tego obiektu. To spełnienie naszych marzeń – podkreślił Krzysztof Lis, współ­właściciel Volvo Car Kalisz prezentując zespół VCK bez którego – jak dodał – sukces nie byłby możliwy.

Mariusz Nycz, przed­stawiciel Volvo Car Po­land, obecny na ceremo­nii otwarcia, pochwalił profesjonalizm pracow­ników kaliskiego dealera oraz pogratulował firmie wspaniałego obiektu. – Jestem przekonany, że z tego wyjątkowego salonu na ulice Kalisza i okolic będzie wyjeżdżać ogrom­na ilość samochodów Volvo które mają wyjątko­wą moc... uzależniającą. Jak ktoś wsiądzie, to już nie chce wysiąść. Jestem tego żywym przykładem – przyznał.

Sukcesu, jakim jest bez wątpienia powstanie i otwarcie tego wspaniałe­go obiektu, pogratulował Krzysztofowi Lisowi jego ojciec Stefan Lis, zało­życiel firmy. – Rok temu powiedział, że ten obiekt powstanie i dotrzymał słowa – skomplemento­wał syna.

Gwiazdą wieczoru by­ła piosenkarka Kayah, która przyznała, że po części również czuje się kaliszanką dlatego, że jej ojciec pochodził z Kalisza.


źródło:  Życie Kalisza nr 10 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tylko volvo
6 miesięcy temu ocena: 50%  3
TAK.Volvo jest ekskluzywne.Nie to co BMW czy Audi,Niemiecki oszukany szmelc.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ naprawdę ?
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
volvo jest szwedzkie ? Oraz jest ekskluzywne ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ -content
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Zdaje się ze volvo, produkcja aut osobowych jest teraz chińską marką.