ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Są wyniki badań pracowników jarocińskiego sądu na obecność koronawirusa

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    2.07.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 13 ocen 1 / 100%
A A A
SR przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie SR przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie  fot. Lidia Sokowicz

Pandemia nie wyhamowuje. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o kolejnych zachorowaniach. Ostatniej doby potwierdzono 371 nowych przypadków wirusa z Chin. Niestety 15 osób zmarło.W Polsce chorobę wykryto u 35.146 osób, a 1.492 zmarły.

W osoatnich dniach ministerialnych raportach znalazł się ponownie powiat jarociński.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Jedna z osób, u której udokumentowano wirusa z Chin, jest pracownikiem Sądu Rejonowego w Jarocinie przy ul. Wrocławskiej.

Instytucję natychmiast zamknięto dla interesantów. Budynek został zdezynfekowany.Od pracowników sądu pobrano wymazy. Portalowi udało się nieoficjalnie dotrzeć do wyników. Przebadano 11 osób.

 

Jak wynika z niepotwierdzonych informacji 10 z nich uzyskało wynik ujemny. Jedna z badanych osób nie jest mieszkańcem powiatu jarocińskiego.

 


Informacja będzie aktualizowana. Czekamy na oficjalny komunikat w tej sprawie od rzecznika Sądu Okregowego w Kaliszu. 

 

 

[AKTUALIZACJA 13:37]

 Uzyskaliśmy potwierdzenie naszych informacji. Sędzia Edyta Janiszewska poinformowała portal, że wszyscy pracownicy mają ujemne wyniki.

 

 Jutro (3 lipca) wszyscy pracownicy wracają do pracy – informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Kaliszu. 

 

Od poniedziałku sąd będzie ponownie czynny dla interesantów z zachowaniem reżimu sanitarnego.     
                   

 

    

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ przekaż znajomym
miesiąc temu ocena: 50%  13
Duda ułaskawił pedofila - chcesz takiego prezydenta?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
miesiąc temu ocena: 100%  12
Podsumowując: sprawca odsiedział karę, a prezydent ułaskawił jedynie z zakazu zbliżania się. Prosiły o to dorosłe dziś ofiary krewnego pedofila, które dawno pojednały się po sprawie sprzed lat. Kurator, sądy I i II instancji oraz prokuratura poparły wniosek. Co ciekawe, komunikat o tym ułaskawieniu, był publicznie dostępny na oficjalnej stronie prezydenta od połowy marca 2020 roku, jest tam cały czas, a w załączonym pliku można przeczytać za jakie konkretnie czyny był skazany mężczyzna.
~ Ola
miesiąc temu 11
Podsumowując:
~ Ola
miesiąc temu 10
Podsumowując:
~ Ola
miesiąc temu ocena: 50%  9
Po trzecie obiektywnie należy zauważyć, że decyzja nie była pochopna, skoro poprzedzało ją wnikliwe sprawdzenie sytuacji w tej rodzinie i uzyskanie pozytywnych rekomendacji zarówno od kuratora sądowego, sądów orzekających w obydwu instancjach oraz Prokuratora Generalnego. Jak wynika z danych "Rzeczpospolitej", żaden prezydent nie korzystał z prawa łaski tak ostrożnie, jak obecny - "Zrobił to tylko 83 razy. Lech Wałęsa ułaskawił 3454 osoby, Aleksander Kwaśniewski w ciągu obu kadencji 4288, Lech Kaczyński 201 osób, a Bronisław Komorowski 360". Podsumowując:
~ Ola
miesiąc temu ocena: 50%  8
Każdy może doczytać, że: Prezydent zastosował prawo łaski postanowieniem z dnia 14 marca 2020 r. (Nr PU.117.14.20). Chodziło o mężczyznę skazanego za wymuszenie innej czynności seksualnej na osobie małoletniej oraz za znęcanie się. Jest kilka faktów kluczowych dla sprawy. ▪Po pierwsze ułaskawienie nie dotyczyło skrócenia odsiadki, gdyż to sprawa sprzed lat, a sprawca został ukarany. Kara więzienia była wykonana. Ułaskawienie dotyczyło wyłącznie zakazu zbliżania się. ▪Po drugie o zwolnienie z zakazu zbliżania się wnioskowała sama pokrzywdzona (od lat pełnoletnia) i matka, które -jak wynika z podawanych informacji- podobno dawno pojednały się z krewnym. To one prosiły prezydenta o skorzystanie z aktu łaski. Prezydent na prośbę pokrzywdzonych zgodził się na to, by nie obowiązywał zakaz kontaktowania się skazanego z pokrzywdzonymi. cdn.
~ 56
miesiąc temu ocena: 25%  7
Czyli ten wirus wcale nie jest taki zjadliwy jak mówią media bo chorzy byli by wszyscy (11 osób)i ta sama sytuacja we wojsku chore pojedyńcze osoby.Władze robią debili ze swojego narodu chcieli wybory zrobić korespondencyjnie żeby nieuczciwie wygrać władzę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PEWNIAK
miesiąc temu ocena: 50%  6
P I S NIE MUSI GRAĆ NIEUCZCIWIE BO ONI I TAK WYGRAJĄ !!!
~ pinokio powiedział
miesiąc temu ocena: 60%  5
Przecież Matouszek powiedział że epidemii już nie ma i starsi zwłaszcza seniorzy mogą na wybory iść
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dieter Bohlen
miesiąc temu ocena: 25%  4
Szczególnie do urny!
~ pkko
miesiąc temu ocena: 43%  3
za to ty madry dajez rade ale chyba tylko buzia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A