ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Są uczniami w mundurach. Odebrali właśnie dyplomy za szkolenie wojskowe

› Aktualności ponad rok temu    10.03.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uroczystość wręczenia dyplomów w ZSP nr 2 w JarocinieUroczystość wręczenia dyplomów w ZSP nr 2 w Jarocinie fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

To bardzo specyficzna szkoła. Zawsze budziła duże zainteresowanie, bo uczniowie są… jak żołnierze - chodzą w mundurach, mają musztrę i ćwiczenia na poligonie, wyjeżdżają na obozy w terenie. I wbrew pozorom nie uczą sie tam tylko chłopacy, ale są i dziewczyny. A za tymi, idącymi w mundurach ulicami Jarocina, zawsze się wszyscy oglądają. Teraz odebrali dyplomy. I co dalej?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Otwarcie liceum ogólnokształcącego o profilu wojskowym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie było strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że nabór absolwentów naszych szkół gimnazjalnych był zawsze bardzo wysoki, to charakter szkoły przyciągał młodzież z ościennych powiatów.

 

Właśnie kolejna klasa tego liceum profilowego odebrała zaświadczenia o ukończeniu szkolenia wojskowego. Teraz przed trzecioklasistami matura.

 

[mnóstwo nagród w naszej akcji "Piątka dla Gazety"]

 

Gościem uroczystości wręczenia dyplomów była między innymi starosta Lidia Czechak.


[o spotkaniu Lidii Czechak z premierem przeczytasz TUTAJ]

 

 

Dziękujemy naszej jednostce wojskowej za bardzo dobra współpracę z naszą szkołą ponadgimnazjalną. Kształcicie swoje przyszłe kadry, jestem przekonana, że cześć uczniów zasili kiedyś szeregi naszym wojsk - powiedziała szefowa naszego powiatu.

 

 

Oprócz starosty zaświadczenia uczniom wręczali: dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie - Witold Bierła oraz mjr Jacek Gochno - zastępca dowódcy Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!