ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Rytmy w sieci. 31 zespołów w konkursie. Koncert finałowy w internecie

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    11.09.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Finałowy koncert konkursu "Rytmy w sieci" odbędzie się 26 września w Spichlerzu Polskiego Rocka. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie i tv Proart.

 

 

R E K L A M ABolsius

W tym roku, z uwagi na pandemię Covid-19 uczestnicy rytmów zgłaszali się do konkursu poprzez platformę internetową. Do półfinału przeszło 31 wykonawców z największą liczbą głosów. Spośród nich jury złożone z muzyków związanych z jarocińskim festiwalem: Darek Malejonek, Artur Rawicz, Tomasz Jankowski wybrało 3 laureatów: WaluśKraksaKryzys, Senders i Beniamin. To oni wystąpią teraz w koncercie finałowym na scenie Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Dzięki live streamingowi ich wystąpienia będą transmitowane w internecie oraz w TV Proart. Początek koncertu o godz. 18.00.

 

Transmisji towarzyszyć będzie emisja materiałów filmowych, wywiadów i wspomnień prezentujących historię festiwalu i jego rolę w życiu mieszkańców Jarocina, opinie laureatów poprzednich konkursów, wrażenia uczestników tegorocznej edycji „Rytmów”, a także „gorące” komentarze członków jury. Zwycięzca "Rytmów w sieci" wybrany przez jurorów otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł.

 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Ostatnie bilety na koncert Cleo. Nowy nabór na festiwal

 

O godzinie 20.00 na scenie pojawi się Darek Malejonek z zespołem oraz zaproszonymi przez siebie gośćmi, którzy są muzycznie związani z Jarocinem. Wspólnie zagrają wyjątkowy koncert przypominający o jubileuszu 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych.

 

Przegląd „Rytmy w sieci” jest finansowany ze środków programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury oraz gminy Jarocin.

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nika
miesiąc temu 2
kogo te rysmy obchodza tylko tych ktorzy je organizują
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
miesiąc temu ocena: 0%  1
Dzień po rocku będzie, dzień z koreańska falą przez następne cztery niedziele https://hi.esmplus.com/b/2020/... https://www.vlive.tv/video/212... https://youtu.be/1MBF47eEoWo... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji