ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Rozpędzili się. Nagle na ich drodze stanęli policjanci

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    14.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage KPP w Jarocinie

Jarocińska policja poinformowała o kolejnych kierowcach, którzy stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym z winy kierujących. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego, szczególnie tym niechronionym.

 

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

 

Pamiętajmy, że za każdym wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym, kryje się tragedia ludzka, która dotyka zarówno bliskich zmarłego, jak i sprawcy „ – przypomina Komenda Główna Policji.

 

W środę na ul. Poznańskiej w Jarocinie o godzinie 20.25 policjanci wypatrzyli zbyt szybko jadący pojazd.

 

- Młody, 22-letni kierowca został namierzony przez funkcjonariuszy, gdy w terenie zabudowanym pędził swoim dostawczym Iveco z prędkością 104 km/h. W konsekwencji policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, ukarali mandatem, do którego w załączeniu przypisali 10 pkt. Karnych – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

Przez najbliższe 3 miesiące 22-letni mieszkaniec woj. śląskiego nie będzie mógł być kierowcą żadnego pojazdu mechanicznego.

 

Taka sama sankcja spotkała 31-latka z gminy Gizałki. Został skontrolowany we wtorek na ul. Żerkowskiej w Chrzanie o godzinie 7.18. Audi przekroczył prędkość o 55 km/h.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ksmsmsmms
miesiąc temu 1
Bydło jeździ po centrum miasta jak pogrzane, podziwiam dobre auta, ale jak widzę, że prowadzą je życiowe sieroty, które tylko chcą narobić hałasu żeby zwrócić na siebie uwagę to już mnie szlag trafia, np. pajac z czerwonego mustanga, albo z czarnego mercedesa na DW.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji