ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Roksana wykonała zadanie

› Sport i rekreacja› Lekkoatletyka 18 dni temu    13.09.2020
Paweł Witwicki
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Roksana Jędraszak na MP seniorów we WłocławkuRoksana Jędraszak na MP seniorów we Włocławku fot. Fanpage MKL Jarocin

W Radomiu dziś zakończą się 74. Mistrzostwa Polski U-20 w lekkiej atletyce. W zawodach bardzo udanie startują repreznentanci MKL-u Jarocin. Podopieczni Mateusza Gościniaka powrócą z mistrzostw z conajmniej jednym medalem. W piątek złoto w skoku w dal kobiet zdobyła Roksana Jędraszak

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Jędraszak, która dwa tygodnie temu we Włocławku zadebiutowała w Mistrzostwach Polski seniorów, w Radomiu była główną faworytką do zwycięstwa. Podopieczna Mateusza Gościniaka nie zawiodła. Zwyciężyła, uzyskując w najlepszej swej próbie odległość 6,02 m. Zawodniczka MKL-u Jarocin jako jedyna w konkursie przekroczyła granicę sześciu metrów. Srebrną medalistkę Nikolę Horowską z Nadodrza Powodowo pokonała o 12 centymetrów

W sobotę bardzo dobrze spisała się Julia Pawełczyk w biegu na 2000 m z przeszkodami. Pawełczyk uplasowała się na czwartym miejscu z wynikiem 7:15,42. W tym samym biegu uczestniczyła jeszcze jedna reprezentantka MKL-u Jarocin Katarzyna Półrolniczak, która zajęła dziewiąte miejsce.

Piątek nie był natomiast dobry dla sprintera MKL-u Bartosza Sienkiewicza. Zawodnik z Jarocina przegrał w tym dniu dwa biegi eliminacyjne, zarówno na 100 jak i na 200 metrów i nie awansował do finałów na tych dystansach.  

Dziś jeszcze na tartanie w Radomiu zaprezentuje się ponownie Julia Pawełczyk w biegu na 1500 m. Kibice mogą trzymać kciuki za udany występ Julii od 14.37. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kibic
17 dni temu 3
Brawo Lekkoatleci!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ala
17 dni temu 2
Brawo MKL Jarocin !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
18 dni temu ocena: 100%  1
Brawo Roksi Tak trzymać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji