ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Rodzinne Mistrzostwa w warcaby już za nami [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    14.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UKS "Komorzanka"

I Rodzinne Mistrzostwa Miasta i Gminy Żerków w warcabach klasycznych o puchar Koła Gospodyń Wiejskich w Żernikach.
 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

To pierwsze tego typu zawody. Rozgrywki odbyły się w sobotę 11 grudnia w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Żernikach. Frekwencja świadczy o dużym zainteresowaniu grą w warcaby i to nie tylko dzieci. Również dorośli stanowili sporą część zawodników. Prezes UKS „Komorzanki”, Andrzej Ziaja zapowiedział ich kontynuację mistrzostw.

 

 

Czytaj również: Nowe komputery dla uczniów.

 

Celem zawodów było nie tylko propagowanie warcabów czy podnoszenie umiejętności gry. Chodziło przede wszystkim o efektywne spędzenie czasu wolnego dzieci i dorosłych.

 


W mistrzostwach triumfowali: Aleksandra Łukomska oraz Grzegorz Paterczyk. Drugie miejsce zajęły: Nikola Filipiak i Kinga Filipiak, a trzecią lokatę uzyskali: Antonina Skitek oraz Mikołaj Bernat.

 


W czasie  zawodów wyłoniono  również najlepszych graczy z kategorii dziecko i dorosły. Statuetki otrzymali: Aleksandra Łukomska, jednak z najlepszych zawodniczek Komorzanki oraz Krzysztof Jaśkowiak.

 

[Gmina będzie wspierać kluby sportowe. Czytaj TUTAJ].

 

Puchary, statuetki, medale, dyplomy oraz słodycze ufundowane zostały przez Koło Gospodyń Wiejskich Żerniki, które było jednym z organizatorów rozgrywek.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ powiat poznanski
  5 miesięcy temu 1
  Informujemy, że nabór wniosków o udzielenie w 2020 roku dotacji celowej ze środków budżetu powiatu poznańskiego na likwidację źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologicznymi będzie trwał od 3 do 24 lutego br. Dotacja udzielana będzie w formie refundacji kosztów kwalifikowanych poniesionych po podpisaniu umowy o udzielenie dotacji i dotyczy zamiany na terenie powiatu poznańskiego kotła opalanego paliwem stałym na ogrzewanie proekologiczne. Wysokość dotacji wynieść może 80% zgłoszonych we wniosku kosztów kwalifikowanych (netto), jednakże nie więcej niż 7.000 zł na lokal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A