ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Rodzinna tragedia na osiedlu w Jarocinie. Mąż nie żyje, żona trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale 12 dni temu    10.01.2021
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 4 ocen 3 / 100%
A A A
Interwencja służb na osiedlu Kościuszki w JarocinieInterwencja służb na osiedlu Kościuszki w Jarocinie fot. Adam Majewski

Rodzinna tragedia na osiedlu w Jarocinie. Mąż nie żyje, żona trafiła do szpitala.

 Wszystkie służby ratunkowe interweniowały na osiedlu Kościuszki w Jarocinie. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, straż pożarną i policję. Pojawienie się tylu ratowników wzbudziło duże zainteresowanie mieszkańców okolicznych bloków.

 

Rodzinna tragedia na osiedlu w Jarocinie. Mąż nie żyje, żona trafiła do szpitala.

Służby wezwano do jednego z mieszkań na osiedlu, które zajmuje starsze małżeństwo. 

 

- Córka nie mogła się skontaktować z rodzicami. Poprosiła nas o pomoc. Podjęliśmy działania. Ustaliliśmy, że w mieszkaniu znajdują się dwie osoby. Zwróciliśmy się do straży pożarnej o otwarcie drzwi do mieszkania. Okazało się, że starsza kobieta wymagała pilnej hospitalizacji. Niestety 67-letni mężczyzna nie żyje - relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji.

 

Kobietę Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł do szpitala. Prócz policji i Zespołu Ratownictwa Medycznego na miejscu pracowali straży z JRG Jarocin.W ciągu czterech dni to już drugie zdarzenie, gdzie strażacy na prośbę policji otwierali drzwi do mieszkania. W czwartek podobna interwencja miała miejsce w Wilczyńcu.
 

Jakie są pierwsze ustalenia policji w tej sprawie? 

- Zgon mężczyzny nie ma związku z przestępstwem. Policja nie prowadzi czynności w tej sprawie - informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Czy przyczyną tragedii mogło być zachorowanie na koronawirusa?

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że jedna z osób przebywała na kwarantannie w ostatnich dniach.

 

Specjaliści wskazują, że w dobie pandemii powodem wielu tragedii może być brak dostępu do odpowiedniej opieki medycznej. Nierzadko zdarza się też, że chorzy, którzy obawiają się zarażenia, nie szukają fachowej pomocy. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.