ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

RocKolekcje. Muzyczne wieczory z Hirkiem Ścigaczem w Spichlerzu Polskiego Rocka

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    11.01.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W sobotę 11 stycznia odbędzie się pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach „RocKolekcji” - cyklu muzycznych wieczorów w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Przewodnikiem po fascynujących czasach rock’n’rollowego szaleństwa i nieśmiertelnych muzycznych evergreen’ów będzie Hirek Ścigacz – dziennikarz muzyczny, koneser rasowych brzmień i niezapomniany głos z audycji jarocińskiego „Ja-Radia”. Cykl został zapoczątkowany w połowie listopada zeszłego roku.

Pierwsze w nowym roku „RocKolekcje”, czyli okraszona barwnymi opowieściami wędrówka po świecie muzyki, odbędzie się w sobotę 11 stycznia. Początek o godzinie 20.00. Kolejne spotkania zaplanowano na  25 stycznia oraz 8 i 22 lutego.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Miś
4 miesiące temu 2
To nazwisko daje gwarancję jakości w przekazywaniu wiedzy o muzyce a o rocku w szczególności. Wie wszystko. A skąd ta wiedza? Bo Hirek muzyki nie tylko słucha i nią źyje. On muzyką oddycha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xd
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Pan Hirek - wiedza muzyczna jak naprawdę rzadko, człowiek który wiele lat był dla mnie wzorem jeśli chodzi o znajomość i gust muzyczny. Pozdrawiam !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A