ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Remontują szkolne szatnie za pieniądze od marszałka

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    23.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Gmina Jarocin

Gmina Jarocin otrzymała wsparcie finansowe od Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu „Szatnia na medal”. Za pozyskane pieniądze wyremontowane zostaną umywalnie i szatnie w jednej ze szkół. Za jaką kwotę?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W okresie letnim w części budynku Zespołu Szkół nr 5 przeprowadzane są prace remontowe. Wszystko za sprawą otrzymanej dotacji, na którą jarociński urząd złożył stosowny wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

 

Jarocin i Żerków podpisały umowy w ramach "Pięknieje wielkopolska wieś". Gdzie trafią pieniądze?

 

W ramach programu „Szatnia na medal” trwa modernizacja umywalni położonych przy szkolnych szatniach. Na realizację zadania składają się nie tylko prace budowlane, lecz również montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych.

 

Dotąd koedukacyjne łazienki zostaną rozdzielone, a każda z szatni będzie posiadała odrębny węzeł sanitarny. Co ważniejsze dostęp do nich będzie bezpośrednio z płyty boiska.

 

Jarocin - miasto awangardowych działań!

 

Łączna kwota przeprowadzanych remontów w Zespole Szkół nr 5 wynosi ponad 120 tys. złotych. Termin zakończenia prac przewidziany jest w połowie sierpnia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!