ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Ratownicy złożyli wypowiedzenia z pracy

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    31.05.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 146 ocen 99 / 99%
A A A
 Jarocińscy ratownicy w czasie składania wypowiedzień Jarocińscy ratownicy w czasie składania wypowiedzień  fot. Elżbieta Rzepczyk

Nadal nie ma porozumienia pomiędzy zarządem szpitala a ratownikami medycznymi. Domagają się wzrostu wynagrodzeń i odwołania dotychczasowego kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Na piątkowej sesji rady powiatu Tomasz Raźniak, wiceprzewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Ratowników Medycznych Południowej Wielkopolski koło Jarocin, skrytykował przebieg negocjacji z władzami spółki w sprawie podwyżek płac.

Zapowiedział, że ratownicy złożą wypowiedzenia ostatniego maja. Tak się też stało. Dzisiaj grupa „medyków” udała się do działu kadr jarocińskiego szpitala i złożyła wypowiedzenia.

- Nie musiało do tego dojść, ale widocznie politycy mają za nic średni personel służby zdrowia - powiedział Marek Tubacki, ratownik.

Tydzień temu jarocińscy ratownicy przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu.

Z jakimi sytuacjami na co dzień spotykają się ratownicy medyczni? Czego oczekują od społeczeństwa?

Czytaj w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.
 

+ 98 głosów: 99 (99%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (146)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ casanowa
ponad rok temu 146
B.dobrze mają zarabiać nawet 4 tys.mają b. odpowiedzialną pracę a kochani lekarze sobie siedzą w ciepełku i czekają na zmiłowanie resztę proszę sobie domówić...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Papajo
ponad rok temu 145
Ratujcie ludziom rzycia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ona
ponad rok temu ocena: 0%  144
Chcieli się zwolnić to sie zwolnili,bedzie miejsce dla tych co chca pracować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maria
ponad rok temu ocena: 100%  143
Ale numer Ty chyba nie wiesz co piszesz ile zarabiasz w pracy. To są ludzie co ratują życie. Nie wieżę
~ drobny
ponad rok temu ocena: 0%  142
kurwiarze za robotę niech się wezmą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maria
ponad rok temu ocena: 100%  141
Matko kto to piszę chyba na zlecenie
~ gosia
ponad rok temu ocena: 50%  140
zarobki wszędzie są jakie sa. mnie tez każą non stop podyplomówki robic bo stanowisko i praca tego wymaga a nie mam nawet 2000zl... pewnie że robota odpowiedzialna ale w dziesiejszych czasach STAŁA !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emeryci i renciści rządzą powiatem
ponad rok temu ocena: 100%  139
Oto co potraf Martuzalski z Mazurkiem. Gdziekolwiek się pojawią tam wszystko rozwalają. Szkoda Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ j..
ponad rok temu ocena: 100%  138
Podłość ludzka nie ma granic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ niedługo w Jarocinie zostanie tylko sama nienawiść
ponad rok temu ocena: 72%  137
w tym zapyziałym i prostackim dzisiaj Jarocinie ( ale są jeszcze niedobitki naprawdę fajnych ludzi) jest tak jak w tym powiedzeniu: kowal zawinił, cygana powiesili.!!!!!!! W tym waszym jarocku mieszkają chyba psychiczni ludzie, jeden prezes szpitala coś tam kombinował, okłamywał radnych, dawali mu kasę, w szpitalu zostawił po sobie smród i rozpiź...iaj, przyszli inni ( tez gówno warci i nie kompetętni) ale jeszcze nic nie zrobili i cały Jarocin pluje na nich, że ci co są dwa miesiące są winni zaniedbań ostatnich kilku lat! trzeba być nieźle walniętym albo chorym z nienawiści żeby tak bełkotać, chyba, ze najmądrzejszy w Jarocinie skazany każe tak bełkotać. Tak czy owak ten wasz Jarocin dzisiaj, to wielkie bagno i tępota, wybieracie ludzi którzy nadają się do pola, do zbierania kamieni a nie na stanowiska państwowe, Kiedyś w Jarocinie było fajnie i ludzie inni, dopóki nie zjawił się Pawlicki i kilku śmiesznych pajaców. Niedługo w Jarocinie będzie tylko sama nienawiść
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jesteś nienawistnym hipokrytą
ponad rok temu ocena: 50%  136
Ty jesteś przykładem tej nienawiści i hipokryzji. Piszesz o nienawiści i jednocześnie piszesz jak bardzo nienawidzisz. Szczyt hipokryzji.
~ Szmalcownik
ponad rok temu ocena: 17%  135
A TY PATAFIANIE SPIER...DALAJ NAJLEPIEj STĄD. Nikt twoich sarmackich wypocin tu nie chce. Pilnuj dupy swojej tam gdzie teraz jesteś, bo mogą ci ją odstrzelić.
~ To jest prawdopodobny scenariusz-zgadzam się z tą myślą i dobrym kierunkiem
ponad rok temu ocena: 78%  134
Wszystko jest robione po aby wyeliminować Martuzalskiego i Mazurka ze szpitala którego zastąpi Henryk Szymczak z PIS. Raźniak z PSL rozrabia aby mieć pretekst do usunięcia 2 kul u nogi nowej koalicji. Jedna się sama usunęła z zachłanności do stołka i kasy - Mazurek. Jeden Martuzalski nie jest już potrzeby, a koalicja wizerunkowo zyska i wzmocni się ratując szpital przed zagładą usuwając Mazurka Martuzalskiego. Bonusem będą intratne stołki la PIS i PSL , na które czeka wielu działaczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LEWKO MORTKOWICZ
ponad rok temu ocena: 82%  133
To i lepsze PSL Z PiSdą niż te nieudaczne pontono gonady. GORZEJ JUŻ NA PEWNO NIE MOŻE BYĆ, JAK JEST TERAZ POD EGIDĄ PONTONA GONADY I TEodóra.
~ Tymoteusz
ponad rok temu ocena: 69%  132
Ta koalicja PIS z PO to jakiś żart i skandal jednocześnie
~ Ratownik
ponad rok temu ocena: 79%  131
PSL niech się ogarnie i weźmie do roboty w szpitalu powiatowym w którym rządzi. Rozwalacie wszystko i chcielibyście jeszcze rozwalić gminę? Ostatni raz TA paskudna partia jest w rządzie po tym co wyczyniacie z ratownikami w szpitalu. Już możecie się pożegnać bo nadchodzi ostatni rok Waszych nieudolnych rządów i mam nadzieję że nie zdążycie rozwalić szpitala.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ordynariusz
ponad rok temu ocena: 67%  130
PSL dobrze robi. To sposób aby zlikwidować szpital.
~ Taka prawda
ponad rok temu ocena: 76%  129
Mazurek z Martuzalskim odpowiadają za szpital
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 68%  128
Wy tak chcecie zmieniać Pawlickiego to się 2 razy zastanówcie! Każdy lody kręci ale przynajmniej widać w gminie, że robi się też dla nas mieszkańców a Powiat? Zaraz nie będzie ratowników medycznych w karetkach. Skandal. Zaraz piszę do telewizji! To jest chore. ja za Pawlickim nie przepadam ale chłop działa i jak narazie z korzyścią.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BÓJ W HUCIE
ponad rok temu ocena: 78%  127
GDYBY ZOSTAŁ STAROSTA BARTOSZ WALCZAK, DZISIAJ RATOWNICY BY NIE PROTESTOWALI. CHCIELIŚCIE PONTONA GONADĘ I TEodóra, to macie...
~ zła zmiana
ponad rok temu ocena: 80%  126
Pomyśleć co by się działo w Gminie jakby referendum się powiodło. To by był dopiero skok na kasę. W powiecie referendyści w 2 miesiące demontują szpital. Stachu już go wcześniej skomercjalizował, a teraz go dobije.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lewko Mortkowicz
ponad rok temu ocena: 67%  125
NIE POZWÓLMY GONADZIE TEGO DOKONAĆ. Nie myślcie sobie, że jak utrącą szpital, to zaraz was Pleszew przyjmie Poznań czy inne miasto. Jesteście w błędzie, ci co tak rozumują; będziemy umierać w mieszkaniach i domach, jak rozpier...dolą to, i szpital, i ratowników medycznych! Bo nie będzie nikogo kto udzieli nam i pierwszej pomocy, i stacjonarnej (szpital).
~ xxx
ponad rok temu ocena: 44%  124
Ja proponuję zamknąć w jasną ... ten szpital, co to za szpital? ,to nie lecznica ,tylko umieralnia.Tam wiadomo ,ze wchodzisz,ale czy wyjdziesz ,to jeden bóg wie. I tak powaznie chory jedziesz do innej lecznicy ,więc po co płacić lekarzom tak grube pieniadze? Bedzie na podwyzki dla ratowników,a z drugiej strony i tak jak potrzebna karetka ,to nie ma ,tylko rodzina zawozi.Nie dawny przypadek. Więc o czym tu w ogóle dyskutowac.słów brak..Szkoda pieniędzy na rozbudowe szpitala i na lekarzy ,lepiej dokupić karetki ,a i tak ludzi do Pleszewa do szpitala,bo tutaj na wewnetrznym nie zrobią ci tego ,co powinni .Ani porzadnych badan ,ani pomocy w sytuacji zagrożenia.Wiem co mówię.Spotkałem sie z dwoma przypadkami w rodzinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZAMYŚLONY I NIEPEWNY JUTRA, TUTAJ...
ponad rok temu ocena: 100%  123
TAK, ALE DO PLESZEWA JEST DO SAMEGO SZPITALA OK CIRKA 22 KILOSY; ZANIM CIĘ DOWIOZĄ, JAK DOWIOZĄ (KIEPSKIMI KARETKAMI I W WYPOSAŻENIU, I W ZUŻYCIU MECHANICZNYM, ICH, KARETEK), TO MOŻESZ WYJŚĆ Z NIEJ NOGAMI DO PRZODU, A I ZA DUŻA JEST STRATA W PILNEJ POMOCY CZASU...
~ Piter
ponad rok temu ocena: 91%  122
Żal mi Was. Myślicie, że politycy wam zrobią dobrze. Wszystkie służby narzekają na małe zarobki a to nie jest przyczyna... wystarczy "odpodatkować" obecne zarobki to poczujecie zastrzyk gotówki. Przykładowa podwyżka 600 zł to tak na prawdę troszkę ponad 300 zł (resztę biorą biurokraci i politycy)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masakra co ten gość pepla
ponad rok temu ocena: 86%  121
Gdzie jest TVN, Polsat, TVP? Podeślijcie im wywiad z Mazurkiem z ostatniej gj. Plus info o złożonych wypowiedzeniach. To jest przecież skandal i arogancja władzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do struś Teodor
ponad rok temu ocena: 33%  120
ale to ratownik Raźniak zastrasza współpracowników uciekając się do różnych "forteli", ale tak to jest jak się przyzwyczai do wygody i braku kontroli przełożonych nad sobą a tu nagle Buummm trza się podporządkować ......
~ pacjent
ponad rok temu ocena: 36%  119
To pan Raźniak załatwia w taki podły sposób "swoje prywatne sprawy"?! Pieniacz i podżegać a na dodatek podły typ "odgrażający"się ludziom z którymi pracował latami, swoim pieniactwem doprowadzi do tego że ludzie zostaną bez pracy bo pod jego naporem złożyli wymówienia, a na ich miejsce zostanę przyjęte osoby nieskorumpowane! ale nikt po p.Raźniaku płakał nie będzie bo swoją podłość i zarozumialość pokazywal nawet wtedy gdy przyjeżdzał jako "ratownik" do osób prywatnych których nie znal, krzyżyk panu na drogę! w taki sposób powinno się "oczyścić atmosferę" w jarocińskim szpitalu eliminując takich pajacy, nierobów, cwaniaków......
~ struś Teodor
ponad rok temu ocena: 85%  118
z wystąpienia ratownika: "Obecnie zarząd wraz z kierownictwem wywiera niedopuszczalny nacisk na pracowników poprzez próbę zastraszania, próbę niesłusznego zwolnienia ratownika i wpisywanie nagan do raportów pielęgniarskich." co na to nadzór właścicielski w osobie starosty?
~ 140 zł to mógł tylko wymyślić zaślepiony polityką i nienawiścią do poprzedników gonada
ponad rok temu ocena: 100%  117
Czekamy na obniżki wynagrodzenia lekarzom o 5 zł na godzinę, czym chwalił się radnym prezes Mazurek. Szczególnie tym, których jest większość i którzy zarabiają 40, 50, 60 złotych. Tu też będą jaja, szczególnie ze na sesji transmitowanej live i w artykule w gazecie twierdzili ze lekarze zarabiają 140 złotych. Będzie powtórka z ratownikami?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ niech lekarze nie wypowiadają się lepiej o honorze
ponad rok temu ocena: 70%  116
niech lekarze lepiej nie gęgają o honorze, bezwstydnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Lekarze to ludzie honoru, najpierw prostowanie kłamstw, a dopiero później negocjacje
ponad rok temu ocena: 72%  115
Mazurek szykuj umowy na 135 zł na godzinę. Będziesz miał 5 zł oszczędności. Albo przyznaj ze przewodniczący rady nadzorczej Gieburowski z powołania nowego zarządu powiatu na sesji kłamał. Bez tego nawet nie podchodz do lekarzy z propozycją obniżek.
~ Za co bierzesz 12.000 na miesiąc?
ponad rok temu ocena: 88%  114
Niech Teo vel dmuchane kalesony ruszy dupę i ratuje sytuację, bo wszystko idzie na jego konto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On może co najwyżej zakazać picia kawy w urzędzie
ponad rok temu ocena: 87%  113
Marionetka gonady niestety palcem nie kiwnie.
~ Potrzebowali jednego menadżera, bo mają jedną spółkę i wybrali najlepszego. Ale się nie sprawdził. Słabiutko panowie z powiatu.
ponad rok temu ocena: 94%  112
Lesiu sprawdź umowę jaki masz okres wypowiedzenia i odprawę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Destruktorzy z PO
ponad rok temu ocena: 84%  111
Zwolnić Mazurka z zawodu : prezesa oraz jego pomagiera członka Stanisława . Sytuacja natychmiast sie uzdrowi .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taki honorowy hehe
ponad rok temu ocena: 94%  110
On sam podejrzewam chce żeby go zwolniono dlatego uruchomił program destrukcji polegający na konflikcie z ratownikami. Nie radzi sobie i mało honorowe byłoby poddanie się i złożenie wypowiedzenia z pracy. Teraz będzie czekał i modlił się żeby go zwolniono.
~ Z daleka od tego bagienka
ponad rok temu ocena: 92%  109
Na Paczkowskiego nie licz, bo chyba zapomniałeś kto stał za jego odwołaniem. Przypomnę Jan Katecheta który teraz rządzi i rozgrywa. Nie wspomnę o pisowcu Szymczaku w radzie nadzorczej. Z tymi panami choćbyście mu złote góry obiecywali nawet do stołu nie siądzie. Zresztą ekipa maliny jeszcze mu buty szyła w cba.
~ Max 3 miesiące, bo taki jest okres wypowiedzeń ratowników
ponad rok temu ocena: 85%  108
Myślę że na szczeblu politycznym decyzja już zapadła że pełusy lecą. Pytanie tylko kiedy, a to zależy od tego kiedy nowy prezes będzie mógł rozpocząć pracę.
~ Kaźmierczak
ponad rok temu ocena: 41%  107
To prawda, ale Jantas też nie ma powrotu. Chciałbym aby Paczkowski z Rawicza wrócił, wteszcie by był spokój w szpitalu jarocińskim. Rawicz bez Paczkowskiego przeżyje a Jarocin - Szpital go potrzebuje jak powietrza.
~ aaa
ponad rok temu ocena: 28%  106
Teraz , jak juz zlozyli zwolenienia to bedą dojeżdzac do gądek albo poznania do pracy, za 2000. super zmiana, gratuluje poprawy statusu i lepszej pracy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiepsko to widzę Panie Mazurek
ponad rok temu ocena: 94%  105
Mam nadzieję, że kancelaria prawna związku zawodowego zajmie się sprawą ostatniego wywiadu mazurka w gj, bo w mojej opinii nosi on znamiona mobbingu. Straszenie bezpodstawne zwolnieniem połowy załogi zwolnieniem dyscyplinarnym to już nie są żarty. A czemu bezpodstawne? Bo ratownicy w żadnych wypowiedziach nawet nie sugerowali że swoimi działaniami będą narażać zdrowie i życie ludzkie pacjentów. A takie było uzasadnienie mazurka. Czyli oprócz mobbingu dochodzi wątek pomówienia.
~ Precz z Jarocina
ponad rok temu ocena: 76%  104
Szybciej będą dojeżdżać do gądek mazurek z Martuzalskim
~ do posranego Gluta
ponad rok temu ocena: 50%  103
do posranego Gluta: normalni ludzie myślą rozsądnie i samodzielnie a nie kierują się nienawiścią! widać jaki z ciebie prymityw, a co do wpisu opatrzonego nazwiskiem: Kaźmierczak. Weź się Kaźmierczak udaj do psychiatry, z tego wpisu to wg mnie nadajesz się do czubków
~ Glut
ponad rok temu ocena: 80%  102
Ponton za długo nie poprezesuje, a i pociągnie tą szuję gonadę za sobą. Większość normalnych jarocinian ich nienawidzi
~ Babiarz
ponad rok temu ocena: 82%  101
Ty się babo nie martw o nich. Powinnaś ich chociaż tutaj wesprzeć, bo być może ci twoją dupę także uratowali.
~ kaś
ponad rok temu ocena: 93%  100
Może i będa nie nasza sprawa.... Ale brak szacunku i straszenie szantazowanie już publicznie ratownikow w ostatnim wywiadzie gazety jarocinskiej przez prezesa Mazurka dało kropkę nad ,,i,,... Proszę mi uwierzyć nikt nie chciałby być na ich miejscu pracy za tą kwotę przypomnę 1690 zł podstawy!!!! Zanim się coś napiszę należy czytać ze zrozumieniem również wcześniejsze artykuły!!! Pozdrawiam
~ Dociekliwa
ponad rok temu ocena: 91%  99
A ile zarabia pani od kształtowania wizerunku? I za co bierze pieniądze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Z gówna bata nie ukrecisz
ponad rok temu ocena: 100%  98
Pisała płatne ogłoszenia powiatu? I pewnie doradzała jak tłumaczyć kryzysową sytuację czego efektem jest ostatni wywiad w gj? Buhaha
~ MOKRA SZMATO CO TY NA TO
ponad rok temu ocena: 89%  97
http://wiadomosci.wp.pl/kwasniewski-decyzja-podjeta-przez-prezydenta-dude-niewazna-i-nielogiczna-6128644897294465a
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ela radzi i apeluje do pana Teodora Grobelnego starosty
ponad rok temu ocena: 86%  96
Apeluję do Teodora Grobelnego który zajmuje stanowisko starosty: człowieku jeżeli zależy ci na poukładaniu spraw w powiecie, jeżeli masz jaja a nie jesteś dmuchanymi kalesonami i marionetką trzech nieudolnych tenorów, postaw wniosek na zarządzie o odwołanie Leszka Mazurka z prezesa szpitala. Powołaj kogoś z zewnątrz z doświadczeniem wiedza i kompetentną! Panie Teodorze Grobelny jeżeli nie ogarniesz problemu szpitala, szybko cię pozamiatają i skończysz się w polityce! Mam świadomość, że się boisz bo wszedłeś w układy i chodzisz na pasku, ale zapewniam pana panie Teodorze Grobelny, odwaga się opłaca, niech pan się nie boi. Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Poziom zakazu imienin
ponad rok temu ocena: 100%  95
Marionetka vel dmuchane kalesony. Dobre
~ Licz, licz na nauczyciela matematyki, na pewno się doliczysz
ponad rok temu ocena: 100%  94
Licz dalej na zielonego kelnera gonady. Pojęcia o niczym nie ma. Jego poziom to zakazanie obchodzenia imienin w urzędzie. Liczy się tylko przelew na konto.
~ Gfx
ponad rok temu ocena: 100%  93
Akurat teOdór cię posłucha, czekaj tatka latka. Wywód napisałaś dobry i sprawiedliwie to ujęłaś. Jak już to on także musi ustąpić. Nie ma innej drogi, dla niego. On wszytko to podtrzymuje i przyklepuje jako marionetka gonady.
~ Chleb z margaryna na sniadanie
ponad rok temu ocena: 85%  92
Nikogo nie odwolaja! Nie po to robili przewrot w powiecie zeby zostac bez soczustych wyplat I stolkow
~ Towarzysz maliniak
ponad rok temu ocena: 86%  91
towarzysz maliniak z PIS T sie obudził i promuje siebie na prezesa lub operatora którego on wskarze
~ Samuel
ponad rok temu ocena: 89%  90
Sprzedawca jabłek i kapuchy odpowiada za szpital ? Żenada !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu 89
to taki ameryikaski Jon
~ Filip
ponad rok temu ocena: 61%  88
Paczkowski by nigdy do tego nie dopuścił
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Połukard
ponad rok temu ocena: 75%  87
Paczkowski to był wporzo chłop, liberał postkomunistyczny ale z ludzką twarzą. Te pontony POwsko PiSiarskie co teraz są przy żłobie szpitalnym w trymiga szpital wykończą. To są po prostu przypadkowe niedojdy bez przygotowania fachowego, stąd mała lawina protestów. Ciekawe jakby ratownicy medyczni ogłosili strajk okupacyjny, jak kiedyś drzewiej bywało w stoczniach za TW SB kontaktu operacyjnego "Bolka". Trzy by milicja bis strzelała do tych nieszczęśników medycznych teraz, czy może ich zamykała? Każdy scenariusz jest możliwy na teraz.
~ nieudolne PISiory
ponad rok temu ocena: 68%  86
ziemia umiała prowadzić tę instytucje i jeszcze coś wyprowadzić - pralnie, natdrektorów a wy pisiory maliniak co umiecie Mącić !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 86%  85
No to Martuzalski jaki masz plan. tam gdzie wy to zawsze problem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zarządzanie kryzysowe
ponad rok temu ocena: 94%  84
PAN PREZES TOTALNIE NIE WIECO ROBI.BEZ RATOWNIKÓW NIE JEST W STANIE ZAPEWNIĆ CIĄGŁOŚCI KONTRAKTU.NIKT NIE PRZYJDZIE NOWY ZA TE PIENIADZE.JAKBY NIE BYŁO RATOWNICY NIE MAJA NIC DO STRACENIA BO KARETKI W JAROCINIE BYC MUSZA,BEDA PRACOWALI POPROSTU U INNEGO DYSPNENTA ZA LEPSZE PIENIADZE...SKOŃCZY SIĘ TAK, ŻE PREZES USTAPI RATOWNIKOM,ŻEBY NIE STRACIĆ KONTRAKTU NA ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Się zakiwają
ponad rok temu ocena: 85%  83
Teraz będą zwalić winę PO na Pis, Pis na PO. Tylko za stan służby zdrowia przez 8 lat odpowiadało PO i uważało że szpitali jest za dużo i swoją polityką chcieli doprowadzić do upadłości kilkuset szpitali. Ale im się nie udało bo suweren ich odsunął od władzy. Zabrakło im jednej kadencji. I zostawili ten bałagan pisowi. Ale u nas będzie ciężko zrzucić winę na Pis albo Po, bo razem rządzą w powiecie, dodatkowo za szpital odpowiada Mazurek i Martuzalski z PO, a krajem rządzi PIS. I mają klincz. Ciekawe jak długo, tym bardziej że w przyszłym roku wybory. Ciekawe kto kogo zacznie pierwszy opluwać i robić winnym?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dość propagandy kaczora dyktatora
ponad rok temu ocena: 62%  82
kaczor i koledzy misiewicza na emeryturze http://finanse.wp.pl/kaczynski-macierewicz-i-pawlowicz-glusi-na-apele-morawieckiego-chodzi-o-emerytury-6128304020694657a a szarej masie bedą wciskać kit żeby robili jak najdłuzej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brawo
ponad rok temu ocena: 92%  81
Szacunek Panowie !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ polowanie na kaczki
ponad rok temu ocena: 20%  80
http://natemat.pl/205289,1-5-mln-zl-rocznie-na-ochrone-prezesa-i-co-miesiac-37-tys-zl-na-fundacje-o-rydzyka-przeswietlono-konto-pis po co go chronią za tyle.Bedą obchodzić pewnie nie tylko miesiecznice a i kaczorzyce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mokra szmata w żałobie (żłobie)
ponad rok temu ocena: 50%  79
kaczor ponoć na wykończeniu ma raka trzustki - to czesto przychodzi z zazdrosci Może potrzebować rychło ratowników medycznych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Towarzysz maliniak
ponad rok temu ocena: 88%  78
TOWARZYSZ MALINIAK PISAŁ DZIELNIE PROZE DO MINISTRA ŻE WYMYŚLIŁ PROTOKÓŁ PRZEZ KTÓRY SKOŃCZY SIE KORPUCJA. PEWNIE WARSZAWIAKI CAŁE DNIE SIE NABIJALI Z OŚWIECONEGO WIEŚNIAKA. ŻE NIKT NIE WYRAZIŁ ZAINTERESOWANIA I NIE WZIELI MALINIAKA DO WARSIAWKI - MINISTERSTWA UDAŁ SIE DO BIURA POSELSKIEGO I NADAWAŁ LICHOCKIEJ ZE CHCE W BIURZE PROMOWAĆ SWÓJ HIT CONSULTINK ALE MU NIE KAZAŁA. ZAS MU DOWALI ŁATKE W WARSIAWCE JESZCZE. POZOSTAŁ ODPŁATNY MIRO$ŁAWNY I FUCHA W NADZORZE SZPITALA POLEGAJACA NA MĄCENIU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowak
ponad rok temu ocena: 83%  77
PiS się skompromitował koalicją z sitwą, niech jedyny sprawiedliwy Jarosław wyciągnie konsekwencje od odpowiednich osob, Szkoda partii, która tyle dobrego robi a lokalni się dogadują z sitwa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PODSTAWA ZAUFANIA TO KONTROLA
ponad rok temu ocena: 89%  76
jarosłaf nasłał im już podsłuchy i CBA może coś znajdą na DZIAŁACZY.
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 79%  75
Jantas wracaj ogarnij burdel nowego dyrektora
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To dopiero początek...
ponad rok temu ocena: 65%  74
Pretensje do tych co go wywalili na zbity pysk po prawie pięciu latach. Jeszcze go ciągle pomawiają kłamiąc, manipulując i wprowadzając opinię publiczną w błąd. "Zapłacą" jeszcze za to......... A mógł pracować na okresie wypowiedzenia do dzisiaj, ale wolał go nowy układ powiatowy wysłać na zieloną trawkę, płacąc na okresie wypowiedzenia za dwóch prezesów, jantasa i Mazurka. Z niektórych wpisów wynika że mieli lepszego prezesa, więc chyba wiedzieli co robią?
~ Bazyli
ponad rok temu ocena: 61%  73
Janas wydoił na odchodne dwie stówy koła. Pytam się, jak kurwa to ma działać ten szpital prosperować. Taki ch... za nic tyle szmalu zgarnął a te chłopaki klepią biedę ratując chorych jarocinian. Gdzie tu qoorwa społeczna sprawiedliwość!!!
~ jantas idź do diabła
ponad rok temu ocena: 55%  72
jantas posprzątaj po sobie , zostawiłeś burdel bierz do łapy miotłe oddaj ogromną kasę za nic nie robienie i mozesz spier....dalać do diabła
~ kris
ponad rok temu ocena: 83%  71
Racja wcześniej nie było takich problemów, ale może problem ten stworzył obecny zarząd
~ dr alban
ponad rok temu ocena: 80%  70
ludzie jak mozna za czopke sliwek zatrudniac ratownikow gdzie oni stykaja sie z najciezszym guwnem ... to oni czesto sa lekarzami a charuja jak za jalmuzne ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lichocka co ty na koalicje pisiorów z PO PSL SLD
ponad rok temu ocena: 100%  69
lICHOCKA CO TY NA TO ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Liechocka
ponad rok temu ocena: 100%  68
Ja? Gówno na to! Bylem ja miała ciepło w warszawce. A was mam głęboko w dupie jarociński plebsie. Któryś mnie wybrał w posły.
~ taczki dla nich
ponad rok temu ocena: 81%  67
to wszystko pokłosie że jakiś krawiec pisor stracił stołek dyra w dps i zawarł porozumienie z PO PSL SLD tylko po to żeby miro$ławny i krawiec trwali na stołkach T o dopiero patrioci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sanitariusz w radach nadzorczych DOBREJ ZMIANY PIS
ponad rok temu ocena: 79%  66
krawiec a co ty na to jako dobra zmiana PIS o i były sanitariusz stoisz za tym ? ty coś możesz ? nie możesz ? ktoś cie słucha ? nie słucha ? yyyyyyy a może patrzysz sie nei wychylać i nie narązać pisdom żeby zachować ciepłe posadki W oświadczeniu majątkowym same kredyty to sie pewnie boisz że ich nie spłacisz jak wylecisz z garnuszka pisorów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 50%  65
A może by tak ludzie(?) pewnych opcji zamilkli. Przy władzy wielu było lecz nikt nie pomyślał o LUDZIACH PRACY. Minęło 28 lat "demokracji", pasibrzuchy się opasły, a w oświeconej znów feudalizm ma zapanować? Może czas na BARYKADY?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Takie mają priorytety
ponad rok temu ocena: 100%  64
A na audyt za 18.000 zrobiony przez sklepik komputerowy z OSIEKA N/NOTECIĄ. Firmę YUKOM to mieli z pieniędzy szpitala. Na ogłoszenie w gj za kilka tysięcy pomawiajace poprzedników to mieli i na niepotrzebnego nadzorcę z ramienia powiatu Stasia co kosztuje 120.000 rocznie to mają.a na ratowników nie mają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO partia elit
ponad rok temu ocena: 83%  63
Teraz Pan Martuzalski i Mazurek doświadczą jak to rozegra pan Szczerbań przy cichym przyzwoleniu pslu (zemsta za Pana Tomasza). Jasiu zawsze był za średnim personelem i to co im zrobił Mazurek stając po stronie lekarzy na pewno nie zostanie przez niego przemilczane. Myślą tylko o lekarzach, a inne grupy zawodowe mają gdzieś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ratatuj
ponad rok temu ocena: 54%  62
To jest mistrzostwo świata o którym się nie pisze. Ratownicy Jarocin chcą podwyżki gdyż mają jedne z najniższych płac w wlkp- dyrektor mówi ok zobaczymy ile da się zrobić, jestem za a na to wszystko wlatuje pomiędzy nich lekarz kierownik SOR, (ich przełożony) i mówi nie, nie zgadzam czemu podwyżka dla ratowników, z jakiej racji i hamuje wszystko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie rób z ludzi idiotów
ponad rok temu ocena: 88%  61
Znalazłeś sobie winnego lekarza? Winnych sytuacji w szpitalu jest dwóch Mazurek prezes i Martuzalski nadzorca z ramienia zarządu powiatu nad szpitalem za 8.000.
~ Ciekawe czy lekarze pokażą że mają jaja jak ratownicy czy stchórzą przed dwoma platfusiątkami? ?
ponad rok temu ocena: 72%  60
Ciekawe czy nowa władza w powiecie co napuściła społeczeństwo i inne grupy zawodowe na lekarzy twierdząc, że zarabiają lekarze po 140 zł na godzinę już poinformowała lekarzy że chce im zabrać po 5 zł ba godzinę? Takim planem oszczędności chwalił się Mazurek radnym. Na ich miejscu zgodziłbym się pod warunkiem że będzie to 135 zł na godzinę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fx
ponad rok temu ocena: 100%  59
Wszyscy się niedostaniemy do Pleszewa. Miejsce szpitala jest także tu w Jarocinie.
~ Stachu rozpierducha już działa
ponad rok temu ocena: 78%  58
Dobrze że do Pleszewa jest niedaleko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Liebenstein
ponad rok temu ocena: 100%  57
Ileż tych końcy tego sqrw... było? A i tak ten szambiarz lewacki wypływa na wierzch i rozdaje karciochy; teraz w powiecie.
~ Rozpierducha pokazał co potrafi w 4 miesiące
ponad rok temu ocena: 84%  56
Stachu załatwiaj sobie już rentę póki masz dojście do lekarzy, bo to już twój koniec polityczny w Jarocinie
~ Zachciało im się wojny....
ponad rok temu ocena: 78%  55
A lekarze z karetki co wg przewodniczącego rady nadzorczej Gieburowskiego z nadania nowej ekipy zarabiają 140 zł na godzinę będą pracować nadal? Jak nowa władza tak napuścił społeczeństwo na was, że zarabiacie takie kokosy, to ja na waszym miejscu poszedłem do Mazurka i zażądał tych mitycznych 140 zł. Po co Gieburowski ma wyjść na kłamcę i politykiera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A taki był fajny ten prezio, taki wypasiony, amerykańsky
ponad rok temu ocena: 82%  54
Myślę że za to co zrobili Tomaszowi, psl z pisem już. wydał na nich "wyrok". Te 3 miesiące odczekają, aby się chłopcy z platformy już doszczętnie skompromitowali. Dłużej nie, bo będzie pozamiatane i nie będzie co ratować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Buntownik z wyboru i z życia
ponad rok temu ocena: 100%  53
Oby, oby.... Coś mi mówi, że ponton i tak się utrzyma z gonadą. Chyba że dojdzie w szpitalu do jarocińskiego majdanu. PiSda jest politycznym impotentem, niezdolnym do ruszenia lewactwa i komuchów, bo w swoich szeregach ma ich bez liku, tego qrews...wa...
~ zzzzzzz
ponad rok temu ocena: 31%  52
Tak wszyscy teraz jada na powiat ze nie daje,a przetem czemu niedali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Różnica
ponad rok temu ocena: 78%  51
Bo wcześniej nie było dwóch buraków w szpitalu, a teraz są. Dwa cwaniaczki co ludzi mają za śmieci
~ Apel do psl.
ponad rok temu ocena: 79%  50
Panowie Martuzalski i Mazurek to nie jest wasza prywatna firma i wasz prywatny folwark. Ludzie to nie śmieci. Mam nadzieję, że was psl posprząta. Bo za 1,5 roku do wyborów nie będzie co zbierać ze szpitala. 4 miesiące wam wystarczyło, żeby zrobić taką rozpierduchę. Szok. Zresztą nie zdziwiłbym się gdyby szanowni panowie z PO sami do tego dążyli, bo sobie ewidentnie nie radzą, a głupio tak przyznać się że sobie nie radzą i wywiesić białą flagę i podać się do dymisji. Chyba dążą do bycia wywalonym i znowu Martuzalski będzie brylował i mądrzył się jako wujek dobra rada.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pudil
ponad rok temu ocena: 91%  49
Peesel gów.no co kiwnie paluchem ze sznupą i szymkowiaczką na czele. Oni szykują się na Pawlickiego, żeby go wykończyć na amen i politycznie, i biznesowo, i... w ogóle. To jedna banda lewacko komusza. W razie zagrożenia szybko się zjednoczą, także Kicia, Jurek Walczak, i te referendalne śmiecie.
~ A taki był mądrala
ponad rok temu ocena: 79%  48
A tak się Martuzalski mądrował jak był w opozycji. Z jaką zatroskaną minął pochylał się na sesji pytając o zarobki personelu szpitala. To działaj teraz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brzozowski
ponad rok temu ocena: 100%  47
To było z gonady strony false flag, by dochrapać się lukratywnego koryta. I osiągnął to fałszywą, obłudną i podłą polityką, strącając Walczaka ze Starosty.
~ maj 2017
ponad rok temu ocena: 27%  46
Jestem za godnym traktowaniem chorego, za godziwym wynagrodzeniem za tę pracę i za odpowiednim traktowaniem pracownika przez przełożonych. Ale z drugiej strony myślę, że Wy panowie działacie pod wpływem impulsu. Staliście się narzędziem w rękach Ziemi Jarocińskiej i ich przeciwników. Na tym to Wy panowie ratownicy i chorzy wyjdą najgorzej. Ci na stołkach w Ziemi Jarocińskiej i powiecie będą walczyć dalej, a niejeden z Was będzie żałował podjętej decyzji o odejściu z pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty cymbał
ponad rok temu ocena: 91%  45
To wczuj się babo w ich sytuację. Chcesz zasuwać po 300 godzin miesięcznie za grosze, albo i więcej godzin... także za grosze?
~ Sobie platfusik znalazł wytłumaczenie
ponad rok temu ocena: 76%  44
Nie obrażaj ratowników medycznych że stali się narzędziem kogokolwiek mendo platfiormiana. Więcej poszanowania godności ludzkiej i mniej wykorzystywania swojej pozycji zawodowej panowie z platformy obywatelskiej, to i was bedą ludzie szanować. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
~ Tomasz jest sympatykom psl, a złego co wiem to pslowi nie po drodze z zj
ponad rok temu ocena: 73%  43
Nie mieszaj w to ziemi jarocińskiej. Jesteś chory na umyśle. Gazety nie czytałeś? Gdzie tam masz zj? Traktujcie z godnością ludzi to będzie dobrze. Spójrzcie na wasze zachowanie, bo ono jest powodem, a nie stonka zrzucana przez Amerykanów.
~ Precz z nieudacznikami ze szpitala
ponad rok temu ocena: 83%  42
Mazurek do dymisji. Dość poniewierania ludzi. Koniec tego terroru w szpitalu. Jak go starosta nie wymienisz i jego giermka nadzorcę za 8.000 brania kasy za nic, to ciebie za chwilę wywiozą na taczkach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie pontonom
ponad rok temu ocena: 100%  41
Ponton twój czas i gonady są i tak tu policzone, i w szpitalu, i w powiecie, i u samych platfusów.Wasz czas. W dobre czadomierze się zaopatrzcie luje.
~ Redakcja
ponad rok temu ocena: 86%  40
Droga rekakcjo! Wszyscy pracownicy zespołow wyjazdowych złożyli wypowiedzenia nie tylko ratownicy! Kategoryczny błąd z waszej strony!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DO DYMISJI
ponad rok temu ocena: 83%  39
Czy mógłby ktoś mi powiedzieć i co teraz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan -ań
ponad rok temu ocena: 100%  38
prześcieradło i na cmentarz
~ wujek ludek
ponad rok temu ocena: 90%  37
Brawo ratownicy, żeby inne grupy zawodowe były takie solidarne !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Martuzalski jesteś z po, czemu twój minister widział tylko problem pielęgniarek. Napraw ten błąd
ponad rok temu ocena: 77%  36
Dość tego. Za chwilę ruszy rehabilitacja, laboratorium i diagnostyka. Jak może tak być że tylko pielęgniarki zostały zauważone przez ministra z po zembalę i dostały dodatek 800 zł. Miesięcznie.
~ Rp
ponad rok temu ocena: 83%  35
Pamietajcie ze szpital nie tworza tylko doktorzy ratownicy i pielegniarki ale takze inne osoby
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kontrakt
ponad rok temu ocena: 100%  34
ci kontraktowi zostają i co maja inne zajecia prezes nie 100 baniek na miesiac tylko 1500 zl zobaczymy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ele
ponad rok temu ocena: 86%  33
Ale kontraktowi nie mają obowiązku pracować. Mogą ale nic nie muszą.
~ Za gówno mają pracowników
ponad rok temu ocena: 86%  32
Jak można tak traktować pracowników? Znalazł się kapitalista z liberalnej platformy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty ponton
ponad rok temu ocena: 100%  31
To sucz neoliberalna na pewno nie kapitalistyczna tylko komuszata, bardzo wredny... luj, bezlitosny i mściwy.
~ Ola
ponad rok temu ocena: 87%  30
Popieram ratowników! !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dociekliwy
ponad rok temu ocena: 80%  29
przedstawiciel jarocińskich ratowników był dziś na rozmowie z wojewodą. Szykuje się konkretna kontrola wojewódzka w naszym szpitalu z szybkimi konsekwencjami. Czyżby wojewoda kaliski był z nadania PiS?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sepp Maier
ponad rok temu ocena: 94%  28
Wojewodą wielkopolskim jest niejaki Hofman z PiSdy. On ratownikom nic nie pomoże. To wydmucha pisiorska, a pisiorskie wytyczne są takie by nie podnosić Polakom wynagrodzeń, szczególnie takim grupom zawodowym jak bardzo potrzebni ludziom - ratownicy medyczni
~ zdezorientowany
ponad rok temu ocena: 90%  27
tak to prawda to zagrywki towarzysza maliniaka, miro$ławnego, Maliniak chciał być preziem za mazurka i patrzy go skompromitować i wykurzyc a potem zając jego miejsce wówczas ma być układ maliniak prezes 3 kulka wice. Od dzis jest też NIK w szpitalu z donosu wymienionych mend pisowskich Od wczoraj także w szpitalu rudy pacjent %
~ wojewoda
ponad rok temu ocena: 100%  26
Kaliskie zlikwidowano 20 lat temu
~ vgy
ponad rok temu ocena: 26%  25
znajda lepsza prace...w ryb......potrzebuja za 3 zl
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lila
ponad rok temu ocena: 38%  24
jak nie beda mieli na chleb niech idą do pełnopłatnego członka. On im da....hehehe kopa w tyłek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ONO
ponad rok temu ocena: 79%  23
Ile tak naprawdę zarabiają ratownicy? Może prezes szpitala udostępni radnym listę płac ratowników ale nie tylko ratowników, takze lekarzy i pielegniarek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 88%  22
szkoda chłopaków, bo pomijając politykę trzeba pamiętać, że tu głównie o nich chodzi. Wykwalifikowani ludzie z pasją, którzy chcieli tylko zawalczyć o swoje :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Johny
ponad rok temu ocena: 81%  21
Tak sie dzieje jak szpitalem zarzadza dwóch takich co swoich sklepików nie potrafili prowadzić. Mieli robić porządki a na razie robia za adwokatów panów doktorów. a zresztą to autorzy słynnego przekształcenia szpitala w spółkę, mija już 7 lat i kasy dla ludzi jak nie było tak nie ma! Kasa jest ale tylko dla wybranych i na odprawy dla prezesów!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POrazka
ponad rok temu ocena: 68%  20
Lesne dziadki niech jezdza I ratuja za psi grosz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan -ań
ponad rok temu ocena: 86%  19
to już agonia-pisdu,PO,PSL
~ Hahaha
ponad rok temu ocena: 81%  18
Karetka to trzeba po nich jeździć bo wszystko się ledwo na nogach trzyma
~ dlaczego panie Piotrowicz
ponad rok temu ocena: 70%  17
W ostatnim wydaniu Gazety Jarocińskiej przy artykule poświęconym temu tematowi ze zdjęciem Mazurka, jest krótki ale bardzo celny komentarz pana Piotrowicza. Zgadzam się w całości z p. Piotrowiczem, bo Mazurek jest nic nie wart. To zimny i wyrachowany gość do tego bez talentu przywódczego i kompetencji aby zarządzać i współpracować z ludźmi. Szkoda tylko, ze p. Piotrowicz podobnych komentarzy nie pisał i nie pisze pod adresem burmistrza Pawlickiego, którego zachowanie wobec pracowników niczym się nie różniło od Mazurka, kto wie czy nie było obrzydliwsze. jednak p. Piotrowicz nie napisał, ze Pawlicki biega po korytarzach urzędu i gminie jak kowboj z odbezpieczonymi pistoletami, ze ludzi ma za nic i zachowuje się jak burak, panie Piotrowicz niech pan stosuje jedna miarę wobec wszystkich, wobec siebie także
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kułkiewicz
ponad rok temu ocena: 69%  16
Rebe piotrowicz na prezia szpitala! Oprócz POficyny, rady nadzorczej w ZGO i groszem szpitalnym by nie pogardził.
~ PISUŁAR SZPITALNY
ponad rok temu ocena: 70%  15
TOWARZYSZU MALINIAK NIENAWIDZĄCY STACHA OD CZASU KANALIZACJI POWIATU I WYDYMANIU CIEBIE, NIENAWIDZACY MIROSŁAWNEGO ZA WRECZENIE CI ODWOŁANIA Z RADY JAKO NAJWIEKSZEGO MĄCICIELA OBECNIE NIE ZGADZAJĄCY SIE NA NADWYKONANIA IDZ I POLICZ KOSZTY POBYTU I NADWYKONANIA RUDZIELCA NA DETOXIE PRZYJETEGO Z PRAWIE 3 PROMILAMI IDZ I POWIEDZ MATCE Z DZIECKIEM PODŁA PISOWSKA KANALIO ŻE CI SIE NADWYKOWNAIA NIE PODOBAJĄ BO PIJAKA TRZEBA DŁUGO ODTRUWAĆ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ochlej barnaba
ponad rok temu ocena: 93%  14
Ja miałem 4, 2 promila i nikt mnie nieodtruwał. Rudy ma słaby łeb do chlania wódy a pobiera. Winien grać w domino albo układać klocki lego a nie chlać. Wykończy budżet szpitala ha ha ha haaa
~ to on na taczke go
ponad rok temu ocena: 100%  13
tak to on ma ksywe malina, bo wpuszcza w maliny i sie smieje z mącenia. A jaki mądry ile to on po za mąceniem niby nei zrobił
~ KTO- TO MALINA?
ponad rok temu ocena: 72%  12
Malina- jak to ten filozof Witaszyc nijaki Henry Sz. z rady nadzorczej szpitala-to niema się czego po nim spodziewać- bo w przeszłości już na nim wszyscy się poznali-szuja i mąciciel ,zdrajca-zachowaj od takich, gn......w......
~ rudy miki
ponad rok temu ocena: 95%  11
WINĘ ZA SZPITAL PONOSI MIROSŁAWNY WIELE KADENCJI W ZARZADZIE POWIATOWYM ZLE NADZORUJĄCY NIC NIE UMIEJĄCY EDUKATOR KTÓRY WSADZIŁ TAM NADZORCE MALINIAKA Z PISD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TO JA MIRO
ponad rok temu ocena: 100%  10
TEGO MIRA W-CE Z PisDU ZDRAJCĘ TO ZNAM- BEZ HONORU- CZYSTY MATERIALISTA, PARSZYWY ZDRAJCA- SPRZEDAŁ JUŻ PRAWIE WSZYSTKICH I NIE W KOŃCU SPRZEDA SIĘ NA PCHLIM TARGU -ALE ZA GRANICAMI BY WIĘCEJ NIE PRZYNOSIŁ W JAROCINIE WSTYDU
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 100%  9
Politycy mają każdego za nic. Liczy się tylko kasa i układy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A