ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Afamilijna tłusty indyk a1

Rap Lokal 2. Przyjdź na plan zdjęciowy teledysku!

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    24.09.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Rap Lokal 2. Po raz kolejny jarocińscy artyści będą pomagać potrzebującym! Już niedługo premiera nowego utworu spod szyldu „Rap Lokal”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Rap Lokal to ogólnopolska akcja charytatywna, która powstała w 2016 roku w Pabianicach, kiedy to raper ESTE razem z lokalnymi artystami zorganizowali koncert hip-hopowy oraz zbiórkę pieniędzy dla Łukasza, który porusza się na wózku inwalidzkim. Akcja cieszyła się bardzo ciepłym odzewem, przez co organizatorzy postanowili rozszerzyć wydarzenie o kolejne miasta.

 

W ubiegłym roku jarocińscy artyści postanowili pomóc w zbiórce pieniędzy dla Garbysi Dutkiewicz, podopiecznej fundacji „Ogród Marzeń”, która urodziła się z brakiem małżowin usznych oraz z zarośniętymi przewodami słuchowymi.

 

CZYTAJ TAKŻE: Rap Lokal Jarocin. Niecodzienny koncert w Kontrapunkcie [KLIKNIJ]

 

Tym razem artyści „Rap Lokal” pomagają Michałkowi Jędrasikowi z Witaszyc, który cierpi na padaczkę lekooporną - wesprzyj Michałka TUTAJ [KLIKNIJ]

 

To nie jedyna zmiana w "Rap Lokal". W tym roku założyciel akcji ESTE postanowił przekazać pałeczkę lokalnym producentom. Autorem bitu do tegorocznego singla „Rap Lokal” jest Michał „Kayou” Marciniak, który w drodze głosowania przez raperów otrzymał 11 głosów z 11 możliwych. 

 

- Idea jest prosta - mówi ESTE, założyciel akcji - nagrywamy piosenkę z klipem promującą talenty i piękno danego miasto, a potem gramy tam koncert, na którym wspieramy lokalnie potrzebujących. Muzyka oraz klip pełnią role promocyjną, ale również odkyrwa nowe talenty. Na naszym koncie mamy imprezy w Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie oraz Chorzowie - mówi pomysłodawca akcji, Este. 

 

W niedzielę (27 września) odbędą się zdjęcia do teledysku „Rap Lokal 2”, gdzie odbędą się m.in. w kawiarnia „Filmowa” w Jarocinie, a także Stadion Miejski. Więcej informacji na temat tego wydarzenia przeczytacie na oficjalnym Facebook’u.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!