ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Ranking szpitali 2019. Zobacz, na którym miejscu jest Jarocin

8 miesięcy temu    16.01.2020
komentarzy 5 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. archiwum jarocinska.pl

Już po raz szesnasty Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą” przygotowały ranking szpitali z 2019 rok. W tegorocznej edycji wzięły udział 202 placówki. Jedną z nich był Szpital Powiatowy w Jarocinie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Przy tworzeniu rankingu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia stworzyło trzy kategorie, w których oceniane były placówki medyczne: zarządzanie, jakość oraz opieka medyczna.

 

 

Pod uwagę bierze się między innymi zarządzanie majątkiem i sytuacje finansową szpitali, wyposażenie w systemy informatyczne, personel i jego kwalifikacje, a także komfort pobytu w szpitalu pacjenta. Na rozesłaną przez organizatorów ankietę odpowiedziały 202 szpitale, między innymi placówka w Jarocinie.

 

 

[pomóżmy 3-letniemu Michałkowi wrócić do zdrowia - więcej na temat akcji przeczytasz TUTAJ]

 

 

„Wszystkim placówkom, które wzięły udział w rankingu, serdecznie dziękujemy za włożoną pracę” - napisali organizatorzy na stronie internetowej rzeczpospolita.pl

 

 

Ranking wyznacza „Złotą setkę”, czyli 100 najlepszych wielospecjalistycznych szpitali zabiegowych. Wśród nich - na 5 pozycji - znalazło się Pleszewskie Centrum Medyczne.

 

 

[pacjenci zaniepokojeni - lekarka odeszła z przychodni - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Placówki zostały także sklasyfikowane w kilku innych przedziałach. I tak ranking wyznacza 10 najlepszych monospecjalistycznych szpitali zabiegowych i tyle samo jednostek niezabiegowych.

 

 

[życzenia i prezenty dla noworodków, które przyszły na swiat, jako pierwsze w tym roku - szczegóły TUTAJ]

 

 

Przygotowane zostały również zestawienia 10 najlepszych szpitali w poszczególnych województwach. I tak na 9. miejscu w Wielkopolsce znalazł się Szpital Powiatowy w Jarocinie. Pierwszą pozycję zajęło Pleszewskie Centrum Medyczne.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Szpital Powiatowy Jarocin

Jak oceniasz pracę jarocińskiego szpitala?

ankieta dodana 14.01.2020, ilość wszystkich głosów: 336
Bardzo dobrze
5%
Dobrze
14%
Żle
71%
Nie mam zdania
10%
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anonim
8 miesięcy temu ocena: 50%  10
Nasz szpitala to katastrofa... a kobiety od noworodkow I laktacji to totalne zolzy doprowadzaja mlode matki do drpresji ze kazda chce uciec ze szpitala..po prostu pozabijac je tam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanka pleszewa
8 miesięcy temu ocena: 25%  9
Osobiście w Jarocinie polecam oddział położniczy i porodówke jak dla mnie 5 + za opiekę położnych i lekarzy, Pleszew w porównaniu do oddziału w Jarocinie ma wiele do życzenia względem opieki położnych i lekarzy, w pleszewie rodziłam 3 razy a w Jarocinie raz. Pleszewski szpital wizualnie wygląda super tak samo oddziały, ale opieka w tym szpitalu to jest tragedia, zdecydowanie wolę Jarocin
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DYREKTOR
8 miesięcy temu ocena: 50%  8
PO CO W JAROCINIE SZPITAL JAK I TAK WSZYSTKICH WYSYŁAJĄ DO PLESZEWA... ŚMIECHU WARTE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pliszka
8 miesięcy temu ocena: 33%  7
NO WIĘC TUMOKI I NIENAWISTNI LUDZIE NA KOLANA TERAZ PRZED PANEM STANISŁAWEM MARTUZALSKIM PROSIĆ I PRZEPRASZAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w setce nas nie ma. a na którym miejscu jesteśmy spośród 202 szpitali to wie prezes szpitala. Warto zapytać
8 miesięcy temu ocena: 100%  6
Na rozesłaną ankietę odpowiedziały 202 szpitale. Wszystkim placówkom, które wzięły udział w rankingu, serdecznie dziękujemy za włożoną pracę. Wszystkie szpitale, które wzięły udział w rankingu mogą oglądać swoje wyniki w poszczególnych działach z poziomu wypelnionej wcześniej ankiety - klikając we właściwe odnośniki. Jest to informacja ważna w szczególności dla tych szpitali, które nie zostaną opublikowane w zestawieniach z uwagi na zbyt małą liczbę zdobytych punktów.
~ klękajcie narody
8 miesięcy temu ocena: 67%  5
http://www.cmj.org.pl/ranking/wyniki_2019/index.php?typ=siec_1 tu masz ranking szpitali I stopnia czyli m.in. szpitala w Jarocinie. Wymieniono 26 pierwszych szpitali z najwyższą liczbą punktów. Jarocina nie ma. Podejrzewam przez litość nie podali dalszych miejsc. Brawo Stanisław
~ uzupełnienie wypowiedzi
8 miesięcy temu ocena: 100%  4
oczywiście tych 31 szpitali powiatowych to mam na myśli szpitale w Wielkopolsce
~ niezły z Ciebie Stanisław kawalarz. Gratuluję samopoczucia
8 miesięcy temu ocena: 50%  3
za 9 miejsce z 10? w kategorii strata szpitala za 2019 tylko szpital w gnieźnie miał większą stratę ebitda od jarocina na 31 szpitali przedostatnie miejsce. Faktycznie pozostaje tylko paść na kolana i dziękować Bogu że ten pan jest już historią jarocińskiego szpitala
~ Max
8 miesięcy temu 2
Proszę niech może gazeta porówna miejsca z poprzednich lat
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Precyzyjniej proszę w wydaniu papierowym
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dziewiąte miejsce na ilu startujących? Na dziesięciu? Ile szpitali w wojewodztwie było kwalifikowanych? I zapytajcie się na którym miejscu jest szpital spośród tych 202 kwalifikowanych szpitali. Bo że nie jest w pierwszej setce to wiemy, bo CMJ publikuje tylko pierwszą setkę. Kolejne miejsca znają tylko zainteresowane szpitale.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji