ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Radni spotykają się w środku wakacji. Co mają w programie obrad?

miesiąc temu    6.08.2020
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Posiedzenie Rady Powiatu JarocińskiegoPosiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego fot. Archiwum jarocinska.pl

Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał nadzwyczajne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie znajduje się 12 punktów. Nad czym będą obradowali radni?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Mimo wakacyjnej przerwy są sprawy w powiecie, które wymagają decyzji radnych. Dlatego przewodniczący Jan Szczerbań zwołał nadzwyczjane posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego.

 

Wśród 12 punktów programu znalazło się 6 projektów uchwał. Między innymi w sprawie zmian w tegorocznym budżecie oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej.

 

[jakimi wynikami zakończyły się badania na obecność koronawirusa, które odbyły sie w Jarocinie - wiecej szczegółó na ten temat znajdziesz TUTAJ]

 

Poza tym radni muszą zatwierdzić do realizacji dwa programy współfinansowane ze środków unijnych.

 

Oba dotyczą rynku pracy oraz działań związanych z ograniczeniem bezrobocia i aktywizacji osób poszukujących pracy.

 

Przedsięwzięcia w ramach tych projektów będą realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie do 2022 roku i opiewają na prawie 10 milionów złotych.

 

[kolejny market popularnej sieci na naszym terenie - gdzie, zobacz TUTAJ]

 

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w starostwie powiatowym w czwartek - 6 sierpnia, początek o godzinie 13.00. Radni będą obradowali w trybie zdalnym za pośrednictwem łączy internetowych.

 

Nowy - 31. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Józek
miesiąc temu ocena: 80%  1
Radni bezradni...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji