ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Radni piszą list do burmistrza - burmistrz zgłasza ich do prokuratury [SONDA]

ponad rok temu    9.05.2019
Anna Konieczna
komentarzy 74 ocen 0 / 0%
A A A
N zdjęciu od lewej radni miejskiej opozycji: Anna Regulska, Anna Iwicka i Jerzy Walczak N zdjęciu od lewej radni miejskiej opozycji: Anna Regulska, Anna Iwicka i Jerzy Walczak  fot. A. Konieczna (archiwum)

Radni jarocińskiej opozycji napisali do burmistrza list otwarty. Zawarli w nim wręcz dramatyczny apel, żeby włodarz wycofał się z podjętej decyzji i skutecznie odwołał ogłoszony niedawno przetarg. Adam Pawlicki zaregował natychmiast - zgłosił do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tych radnych. O co chodzi?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Gmina jest właścicielem wielu nieruchomości, między innymi ziemi. Ciągle jednak brakuje tej, która mogłaby zostać przeznaczona pod inwestycje.

 

Po tym, jak w strefie ekonomicznej w Golinie został sprzedany grunt pod budowę nowej ubojni drobiu [więcej TUTAJ], burmistrz Adam Pawlicki wiele razy podkreślał, że możliwości gminy w kwestii pozyskiwania inwestorów kończą się, ponieważ nie ma już gruntów, które można by zaproponować potencjalnym inwestorom [szczegóły TUTAJ].

 

Tymczasem na stronie internetowej Jarocina w Biuletynie informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu, w którym gmina wystawia na sprzedaż ponad 40 hektarów na granicy Jarocina i Cielczy.

 

 

Swego czasu Adam Pawlicki wiązał z tym terenem duże nadzieje na pozyskanie kolejnych przedsiębiorców, którzy będą chcieli umiejscowić tam swoją działalność i zaoferować miejsca pracy dla jarociniaków.

 

 

Nieruchomość jest z resztą umieszczona w ofercie gminy Jarocin do potencjalnych inwestorów.

 

 

[jest wykonawca, który dokończy "rozgrzebana" rozbudowę obiektów Jarocin Sport - szczegóły TUTAJ]

 

 

Dlatego decyzja burmistrza o wystawieniu tego terenu na sprzedaż wzbudziła zaskoczenie i niepokój wśród radnych jarocińskiej opozycji. Świadczyć o tym może list otwarty, który skierowali do Adama Pawlickiego.

 

 

Piszą w nim między innymi: - „(…) Sprzedaż tego bardzo atrakcyjnego terenu za cenę wywoławczą 8 złotych za metr kwadratowy przy jednoczesnym ograniczeniu potencjalnych nabywców do osób prowadzących co najmniej 5 lat działalność rolniczą na terenie gminy Jarocin - wydaje się być nieracjonalna i bardzo szkodliwa dla interesu naszego samorządu” - napisali radni.

 

 

Pod listem podpisało się ośmioro radnych: Dorota Czechak, Anna Regulska, Anna Iwicka, Tomasz Klauza, Zbigniew Surdukowski, Jerzy Walczak, Marcin Półrolniczak i Arkadiusz Piętka.

 

 

Burmistrz zareagował na list natychmiast - zgłosił do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tych radnych. Miałoby ono polegać na tym, że skoro - jak twierdzą oni w liście - Adam Pawlicki wysatwił ponad 40 hektarów gminnej ziemi na sprzedaż za rażąco niską cenę, to dopuścił się niegospodarności na mieniu publicznym - mając taką wiedzę radni powinni zgłosić ten fakt niezwłocznie do prokuratuty, a tego nie zrobili.

 

 

Jednym słowem burmistrz zgłosił, że radni mogli popełnić przestępstwo, że nie "donieśli" na niego do prokuratury. Idąc dalej tym tropem można pomyśleć, że burmistrz pośrednio "doniósł" sam na siebie. 

 

 

Jak dalej będzie się rozwijała ta sprawa i czy prokuratura podejmie śledztwo - będzimy informowali na naszym portalu na bieżąco.

 

 

Cały list otwarty PRZECZYTASZ TUTAJ - KLIKNIJ

List otwarty

Co powinno stać się z terenem między Cielczą a Jarocinem?

ankieta dodana 09.05.2019, ilość wszystkich głosów: 264
Powinien zostać sprzedany rolnikom
16%
Powinien być przeznaczony pod inwestycje
80%
Nie mam zdania
4%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (74)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Peter
  ponad rok temu 74
  Kiedyś byli kaperzy czyli piraci pracujący dla króla, teraz mamy trolli pracujących dla PIS, czy w gminach jest inaczej ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ andrzej
  ponad rok temu ocena: 100%  73
  Pawlickiemu coś się pomieszało radni mieli rację że burmistrz może coś robić żle na niekorzyść gminy Jarocin ,burmistrz niech najpierw pomyśli jak coś zacznie działać ! W Golinie za dużo ludzi nie pracuje a miał być taki duży zakład .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ prawilny
  ponad rok temu ocena: 100%  72
  Brawo Radni, każda forma docierania z informacją do wyborców jest właściwą! Prokuratura natomiast winna postępować zgodnie z prawem, a nie według donosów od burmistrza. Znamy zachowania kiedy złodziej krzyczy: łapać złodzieja.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zainteresowany
  ponad rok temu ocena: 100%  71
  JA chciałbym zadać pytanie, czy to prawda, że wspomniany inwestor od kurczaków ma pół linii na której zatrudnia ludzi a pół lini obsługiwanej wyłącznie przez komputery i jak mu się sprawdzi zautomatyzowana linia to zwolni ludzi?? A to miał być największy pracodawca co było ogłoszone przy udziale prawie całej ZJ???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ czas zmian
  ponad rok temu ocena: 100%  70
  Jarocin potrzebuje solidnych inwestorów, konkretnych zakładów, miejsc pracy dobrze opłacanych. Jeśli polityka będzie prowadzona w dotychczasowy sposób to oprócz ubojni nie będzie tu nic. Dlatego radni opozycji powinni jeszcze bardziej patrzeć burmistrzowi na ręce.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Liber
  ponad rok temu ocena: 100%  69
  Burmistrz na 100 procent ma cos na sumieniu dziwi mnie jego zachowanie święty sie znalazł ziemi pod inwestycje nie ma a okazuje sie ze jest Solaris chciał inwestować w Jarocinie dlaczego go nie dopuszczono ??????????????? Kto zablokował inwestycje o to jest pytanie??????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ no i co
  ponad rok temu ocena: 83%  68
  Ruch pana Burmistrza jest dziwny.A radnym chwała za to że mówią o sprawie otwarcie. Po to przecież są. Życie samorządu jest jawne.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ fgh
  ponad rok temu ocena: 90%  67
  Moim zdaniem włodarz chce być bardziej święty niż papież. - na zewnątrz. Coś tu mi nie gra. CBA powinna się tu tym zająć - oczywiście tym co robi Ratusz i to dokładnie!!! Oprócz oczywiście prokuratury
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 2Jarek
  ponad rok temu ocena: 91%  66
  Utrzymanie samolotu kosztuje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ hud
  ponad rok temu ocena: 92%  65
  Nie pisze więc nic o burmistrzu bo mogę zostać podany do prokuratury
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kaczmarek
  ponad rok temu ocena: 60%  64
  Te nasze dwie Panie radne referendystki są tak Śliczne............
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wolny Jarocin
  ponad rok temu ocena: 89%  63
  Pawlicki zachowuje się dziwnie nawet bardzo dziwnie albo się czegoś boi albo ma coś na sumieniu, prowadzi tzw "zarządzanie przez prokuraturę" jak coś powiesz nie tak na temat jego interesów, krytycznie na temat festiwalu itp it to zaraz straszy sądami, prokuratorami, policją......i najgorsze że nic sobie nie robi z rady miejskiej - posadził tam słupów i robi co zechce
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Czy każdy prawidłowo używa mózgu???
  ponad rok temu ocena: 67%  62
  Dla ludzi uczciwych to dziwne,ale dla niego to wyrafinowana metoda Swojego ROZWOJU za gminna kasę. Myślicie że nie ma już wszystkiego klepnietego z przyszłym nabywcą???? Nie bądźcie naiwni jak wyborcy ZJ...
  ~ Ja
  ponad rok temu ocena: 41%  61
  A może ma po prostu dosyć po tylu latach pomówień bez żadnych dowodów. Dziwię się że tak późno wpadł nato że to jedyna droga i nikt nie może bezkarnie wylewać pomyj na innych,
  ~ wątpię
  ponad rok temu ocena: 88%  60
  Czy ten człowiek jest normalny???
  ~ Karolina
  ponad rok temu ocena: 67%  59
  Pani Aniu w nazwisku burmistrza jest literówka, proszę poprawić bo za chwilę będzie spam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pro kurator
  ponad rok temu ocena: 28%  58
  Ktoś was podjudza do tego szczucia?? Wystawia żebyście ujadali?? Widać na zdjęciu strach w oczach.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ fsfssffsdf
  ponad rok temu ocena: 22%  57
  Kateringowa
  ~ Hahahah
  ponad rok temu ocena: 88%  56
  Pawlicki robi zwykłą pokazówkę jak zawsze. Prokuratura odrzuci ten wniosek hahahah
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Referendysta
  ponad rok temu ocena: 94%  55
  Tak oto okazało się jaki "yntelygentny" jest burmistrz. Radni opozycji nie mogli złożyć zawiadomienia do prokuratury, ponieważ nie doszło jeszcze do sprzedaży, a więc na chwilę obecną nie doszło do niegospodarności. Zapewne doniosą jeśli dojdzie do sprzedaży po zaniżonej wartości rynkowej, bo wówczas będzie to już czynność dokonana. Na dziś burmistrz twierdzi, że powinno się donosić na każdego wobec, którego istnieje podejrzenie, że być może będzie chciał coś ukraść.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hahah
  ponad rok temu ocena: 93%  54
  Cały Pawlicki, myśli że jak będzie zgłaszał sprawy do prokuratury to ktoś się wystraszy. Hahah wiecznie pokazówki dla swojego elektoratu.
  ~ gminnik
  ponad rok temu ocena: 90%  53
  Spiskowcy, którzy składają korupcyjne propozycje. "Malkontentów wyślę do psychuszki". Pozwę radnych za list otwarty. Załatwię przemysł lotniczy. To zaczyna przypominać jakąś manię prześladowczą.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ inwestror z bogusławia
  ponad rok temu ocena: 83%  52
  Panie Pawlicki prosta sprawa niektórzy radni znają Pana "umiejętności" handlowe i zwykle martwią się że znów zarobi "ktoś" a nie miasto...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marmoladka
  ponad rok temu ocena: 100%  51
  Konfiturka , ja rozumiem ze jestes treserem robienia lodow(wynikajacej przynajmniej z ostatnich twoich komentarzy) ale zeby tak oficialnie glosic, podziwiam cie :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ co się dzieje
  ponad rok temu ocena: 86%  50
  W liście radnych nie ma słów o rażąco niskiej cenie ( chyba że coś przeoczyłem ). Tak a propo to pan burmistrz robi jakieś nerwowe ruchy, najpierw jest jedynką u Kukiza, za tydzień już nie, potem zgłasza jakąś bliżej nieokreśloną próbę jego korupcji, teraz radnych zgłasza do prokuratury, co się dzieje ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mój nick
  ponad rok temu ocena: 84%  49
  To może niech GJ zapyta burmistrza o "ograniczenie potencjalnych nabywców do osób prowadzących co najmniej 5 lat działalność rolniczą na terenie gminy Jarocin"? Jaki w tym sens? A może nie zapyta, bo nie będzie wykupionych ogłoszeń przez spółki miejskie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu ocena: 67%  48
  Idioto wynika to z ustawy o obrocie gruntami rolnymi
  ~ oszzeszz
  ponad rok temu ocena: 57%  47
  Najlepiej w liście otwartym.
  ~ oszzeszz
  ponad rok temu ocena: 75%  46
  Masz rację, może 4,5 roku. Zawnioskuj o zmianę w zapisie przetargowej.
  ~ mój nick
  ponad rok temu ocena: 63%  45
  A dlaczego nie taki który prowadzi działalność 4,5 roku tylko 5?
  ~ oszzeszz
  ponad rok temu ocena: 91%  44
  Żeby nie wystartował "rolnik" który dwa tygodnie temu kupił akwarium z rybkami i prowadzi ich hodowlę i od 1 maja jest na krusie.
  ~ Ktoś
  ponad rok temu ocena: 64%  43
  PiS ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił ludzi za pomocą “500+”, czy dlatego, że ludziom podoba się “dobra zmiana”. PiS ma poparcie, bo atakując bezpardonowo elity sprawił, że polski cham czuje się dumny ze swego chamstwa, polski nieuk - ze swego nieuctwa, a polski nieudaczni czuje, że winni jego porażek są ci, którzy odnieśli sukces. To ostatnie zdanie najbardziej pasuje do jarocińskiej opozycji i frustratów wypisujących swoje żale na tym portalu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wawa
  ponad rok temu ocena: 0%  42
  Tylko PiS !!!
  ~ Do Konfitury
  ponad rok temu ocena: 71%  41
  Drzemik ,ty pomyliles strone z "Telerankiem" sadzac po twojej malointeligentnej wypowiedzi i niedojrzalej ideologi mozma dostrzec u ciebie istna pustke w glowie,wiec wystrzegaj sie wiatru
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bkhkjkjj
  ponad rok temu ocena: 80%  40
  Konfitura, ty jesteś inteligentny? Raczej niedojebany umysłowo, nikt normalny nie robi spacji przed znakiem zapytania i to 5 razy w jednym komentarzu.
  ~ konfitura
  ponad rok temu ocena: 33%  39
  - do rozmowy z takim jak ty wystarcza inteligencja kury a ideologia ? O czym ty piszesz (z błędami zresztą) ? Spadłeś ze schodów ? Dostałeś ścierką w dziób ? Czy ,,mach''za dużo ?
  ~ gminnik
  ponad rok temu ocena: 88%  38
  Się sprzeda na deweloperkę za półdarmo, a potem poprowadzi łącznik. Pozdro dla kumatych.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu ocena: 26%  37
  Gminnik, a dlaczego nie kupisz??
  ~ tra
  ponad rok temu ocena: 93%  36
  @jarocińska A co z tymi inwestorami od helikoptera?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ konfitura
  ponad rok temu ocena: 89%  35
  Pojawią się za 3 i pół roku - tym razem nadlecą balonem albo sterowcem.
  ~ Pioter
  ponad rok temu ocena: 56%  34
  Leser, a powiedz mi czy jego następca i współpracownicy się sprawdzili, bo po inwestycjach powiatu i kondycji szpitala tego nie widać..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rudy
  ponad rok temu ocena: 32%  33
  Byle wbrew burmistrzowi, nie ważne czy z sensem i w jakiej sprawie, ale wszystko wbrew. To jest właśnie opozycja. Oni by dopiero namieszali tutaj.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gminny leser
  ponad rok temu ocena: 69%  32
  Opozycja ma rację. Takie zachowanie opozycji to odpowiedzialność i rozsądek. Tych walorów nie posiada burmistrz ani jego zastępca, który nie sprawdził się na stanowisku starosty i absolutnie nie nadaje się do na stanowisko kierownicze w gminie.
  ~ Pioter
  ponad rok temu ocena: 46%  31
  Lepiej, żeby ta Totalna opozycja jarocinska nigdy do władzy nie doszła, bo fachowcy z nich straszni. Już jedni rządzili i do dzisiaj muszą po sądach chodzić, a przez ich decyzję spłacać trzeba drugi raz to samo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu ocena: 51%  30
  Do tych wszystkich którzy uważają ze jest to wałek mam propozycje, tereny są do kupienia, kupujcie tanio sprzedajcie drogo i zarabiajcie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inwestor
  ponad rok temu ocena: 46%  29
  Radziłbym radnym opozycyjnym przejażdżkę na te "atrakcyjne" tereny. Biegnące we wszystkie strony linie energetyczne, gazociąg i inne instalacje kolejowe czynią ten teren absolutnie atrakcyjnym. Koszt skablowania tych lini to miliony złotych (o ile PKP w ogóle na to pozwoli) Odległości jakie należy utrzymywać od gazociągu oraz torów kolejowych tną możliwość zabudowy na pół, że nie wspomnę o koszcie budowy drogi przez rzeczkę od strony ulicy Poznańskiej lub budowa wiaduktu nad torami to kolejne miliony. A tak w ogóle to tereny te były proponowane inwestorom ale nikt jakoś się nie palił do zakupu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inwestor
  ponad rok temu ocena: 41%  28
  Ola w trybie poszukiwania inwestora blondynko bo inaczej nie mogę cię nazwać
  ~ Ola
  ponad rok temu ocena: 79%  27
  Mam nadzieję, że radni czytają i dopytają o te niechętne do zakupu firmy. No i w jakim trybie to było robione.
  ~ Inwestor
  ponad rok temu ocena: 42%  26
  Do nie sadze, nie to nie przypadek, miasto wystosowało pytanie do lokalnych firm , między innymi do mnie i stad wiem ze preprowadzalismy analizy opłacalności i za cholerę się to nie opłaca
  ~ Ola
  ponad rok temu ocena: 79%  25
  Rozumiem, że linia wysokiego napięcia w Golinie wyklucza sens zakupu hektarów w Golinie? To dlaczego burmistrz to kupił za sporo więcej niż te 8 złotych?
  ~ nie sądzę
  ponad rok temu ocena: 70%  24
  Jesteś bardzo dobrze zorientowany Panie Inwestor. Przypadek?
  ~ Tanio kupię drogo sprzedam to i na prowizję wystarczy
  ponad rok temu ocena: 90%  23
  Ojej, ale ktoś tu nam się rozwinie :))))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Referendysta
  ponad rok temu ocena: 83%  22
  Linie wysokiego napięcia są tylko na niewielkiej przestrzeni. Znaczną część gruntu można spokojnie wykorzystać.
  ~ Inwestor
  ponad rok temu ocena: 67%  21
  Do Ola, Według mnie to jeśli są linie wysokiego napięcia to sie nie opłaca, ale to ja tak myśle
  ~ nie będą pustaki rządzić Jarocinem
  ponad rok temu ocena: 46%  20
  Regulska wzywa burmistrza Jarocina do natychmiastowej zmiany decyzji... Nie wierzę , że to się dzieje!!! Chciałbym żeby Pani radną Regulska wystąpiła w programie na żywo w Proarcie i uzasadniła samodzielnie swoje wezwanie... Ciekawe czy umiała by prawidłowo się przedstawić!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nie jesteś anonimowy w sieci
  ponad rok temu ocena: 84%  19
  Napiszę tylko tyle. NIE JESTEŚ ANONIMOWY. Jarocińską może udostępnić twoje IP i nagle będzie rozwolnienie jak będzie trzeba przepraszać Regulską.
  ~ Do pustaka z Zj
  ponad rok temu ocena: 78%  18
  Do pustaka- Regulska i reszta wzywają „burmiszcza” zo zmiany decyzji i prawidłowo. Reszta radnych to zwykle gamonie. Nie potrafią sie nawet odezwać w ważnej sprawie. Ba w żadnej sprawie. Twój burmiszcz jest tylko trochę inteligentniejszy od przeciętnego goryla i nawet z kartki nie potrafi przeczytać bez błędów. A jeżeli Regulska wystąpi w pro art kiedykolwiek to będzie wiedziała co mówi w przeciwieństwie do radnych ZJ. Żal mi takich palantów co w 4 ścianach zgrywają bohaterów. Powiedz Regulskiej w twarz to co tu napisałeś. Sraczki byś wcześniej dostał hahahahh
  ~ Hajshvsbdne
  ponad rok temu ocena: 57%  17
  Pustak to jesteś ty !
  ~ Jarociniak
  ponad rok temu ocena: 75%  16
  A może się przedstawisz ? Napisz do Radnej na Facebooku z nazwiska i imienia cwaniaczku. Taki jestes mądrala pod jakimś wymyślonym nickiem? Spójrz w lustro i zrob rachunek sumienia i nie zazdrość ludziom , którzy chcą zrobić coś dobrego w tym mieście i walczą o uczciwość i transparentność.
  ~ abc
  ponad rok temu ocena: 70%  15
  Takim wpisem obraża się nie radną, a jej wyborców. Wpis jest nie na miejscu.
  ~ Bruno
  ponad rok temu ocena: 17%  14
  Totalno opizycjo glos ludu jest taki,,,sprzedac pod inwestycje,zobaczcie slupki sondazowe powyzej jakie macie poparcie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kfkfkk
  ponad rok temu ocena: 28%  13
  Oni dostali posadkę tylko po to żeby krytykować każdy pomysł burmistrza.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jhkhgkkjh
  ponad rok temu ocena: 14%  12
  Doprecyzuję, bo masz za daleko do łba. Oni po to kandydowali.
  ~ konfitura
  ponad rok temu ocena: 77%  11
  - debilu ,,oni'' zostali wybrani przez wyborców a ,,posadki'' rozdaje twój burmistrz.
  ~ Martynka
  ponad rok temu ocena: 26%  10
  Sami kontrowersyjni referendysci , czytajac po nazwiskach.Ci to sie nabecza przez te 5 lat.Zawsze cos im nie pasuje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Prostolinijny goryl
  ponad rok temu ocena: 75%  9
  Nie pasuje im chamstwo i bezmyślne działanie skazanego za.
  ~ konfitura
  ponad rok temu ocena: 85%  8
  Martynko są różne ,,lody'' Ty dziewucho znasz dwa - są jeszcze takie gdzie nie mlaskasz,nie liżesz ,nie ssiesz a liczysz kasę...
  ~ !
  ponad rok temu ocena: 89%  7
  Wałki, wałki, wałki.......................................wałki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A