ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Przyjdź na festyn. Wspomóż leczenie Michałka. Brakuje jeszcze 58 tysięcy

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    21.08.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora festynu dla Michałka z Witaszyc

W najbliższą sobotę (22 sierpnia) będzie okazja, aby dobrze się bawić, a przy okazji wspomóc szlachetny cel. Pomóżmy Michałkowi pokonać chorobę. Na operację brakuje jeszcze 58 tysięcy złotych.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na polanie przy Bricomarche w godz. 11.00-18.00 trwać będzie festyn charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie 3-letniego Michałka Jędrasiaka z Witaszyc. Chłopiec cierpi na padaczkę lekooporną i jedyną szansą dla niego na zdrowie, a nawet życie - ataki powodują bowiem nieodwracalne zmiany w mózgu i wyczerpują organizm - jest operacja w Niemczech. Na koncie zbiórki prowadzonej na siepomaga.pl brakuje jeszcze niecałe 60 tys. zł.

 

W programie festynu m.in. występy uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha, DJ Bogusza, Pawła Zawieji i grupy Fest. Ponadto można będzie pomalować buzie czy paznokcie, zrobić wielkie bańki mydlane czy kolorowe warkoczyki. Nie zabraknie dmuchańców i pokazów strażackich. Właściciele psów będą mogli zasięgnąć fachowych porad.

 

CHCESZ WSPOMÓC ZBIÓRKĘ DLA MICHAŁKA? KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Na fb cały czas działa grupa "Licytacje dla Michałka z Witaszyc", w której można wylicytować ciekawe przedmioty, jak również samemu przekazać fanty. Ostatnio pojawiła się m.in. książka Olgi Tokarczuk z autografem.

 

Można też pomóc przekazując nakrętki. W zbiórkę włączyli się m.in. OSP Witaszyce (w soboty w godz. 7.30-10.30), Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej (ul. Rzeczpostolitej 6, wejście od strony osiedla, we wtorki w godz. 15.00-21.00 i środy w godz. 16.00-19.45), sklep Husqvarna (ul. Szubianki 17a od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00, w soboty 8.00-14.00), Texas Bar w Jarocinie (ul. Sportowa 6), sklep GS w Hilarowie (godz. 6.00-15.00).

 

Nowy - 33. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jk
  miesiąc temu ocena: 100%  4
  Dobrze, że ludzie robią takie akcje... tak mi żal tych dzieciaczków :(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marcin
  miesiąc temu ocena: 0%  3
  Ja rozumie chęć niesienia pomocy i współczuję oraz życzę zdrowia ale muzyk z festynu i dudnienie, które jesteśmy zmuszeni słuchać na osiedlu są nie do zniesienia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszkaniec
  miesiąc temu ocena: 100%  2
  Jak by twój synek lub wnuczek był chory to byś biegał i na głowie stawal żeby go leczyc nawet głośna muzyka by ci nie przeszkadzała więc nie pisz głupot. Wogole nawet nie pisz nic nie Masz prawa nawet
  ~ ad
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  Cel szczytny brawo. Ale piosenki to fałsz , fałsz i krzyk. Te dzieciaki są na poziomie "Laleczki z saskiej porcelany" i "Bluesa bujanego" a nie ćpanie się na Górniaczke. Rolą instruktora jest wybrać taki repertuar dla dzieci żeby się one nie zbłaźniły.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji