ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Przerwa w dostawie wody. Jak długo?

21 dni temu    17.07.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Nie ma wody w centrum Jarocina. Jest to związane z wymianą sieci podziemnych, którą prowadzi jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Jak długo potrwa przerwa dzisiejsza w dostawie wody?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Pracami przy wymianie sieci docelowo objętych zostanie 22 ulic w śródmieściu. Każda z nich zostanie przekopana siedem razy. W związku z tym nieuniknione są przerwy w dostawie wody. Gdzie tym razem taka przerwa nastąpiła?

 

Wody nie ma na ulicach: Wąska, Mała, Barwickiego i Śródmiejska - od Targowej Rynku. Przerwa ma potrwać do 12.00. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za utrudnienia.

Spółka PWiK przeprasza za niedogodności.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A