ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Przeprowadzka w szpitalu. Przenoszą wszystko do nowej części lecznicy [GALERIA]

11 miesięcy temu    4.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Sprzęty, urządzenia i całe wyposażenie jest pakowane i przenoszone do nowych pomieszczeń. Tam personel i pacjenci korzystający z usług jarocińskiego szpitala będą mieli zupełnie inne, lepsze warunki. Kto przeprowadza się pierwszy? Zakończyła się rozbudowa jarocińskiego szpitala. Do nowej części przeniosą się: pracownia endoskopowa oraz dwa oddziały - ginekologiczno-położniczy i noworodkowy.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Specjalne miejsce przeznaczone jest także dla laboratorium analitycznego, które w tej chwili mieści się w oddzielnym budynku administracji. I to właśnie laboratorium zostanie przeniesione do nowej części szpitala w pierwszej kolejności.

 

 

[radykalna podwyżka opłat z aparkowanie w Jarocinie - zobacz, ile zapłacisz TUTAJ]

 

 

Na czas przeprowadzki pracownia została zamknięta. Nie potrwa to jednak długo, bo już w czwartek - 5 września laboratorium powinno pracować normalnie.

 


Każdy, kto będzie chciał skorzystać ze świadczonych tam usług, powinien jednak kierować się do pomieszczeń, w których funkcjonował do tej pory, ponieważ jeszcze jakiś czas punkt pobrań będzie w starej siedzibie laboratorium.  

 

 

[dyscyplinarnie zwolniony sekretarz wrócił na stanowisko - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Termin przenosin do nowej części lecznicy oddziałów szpitalnych - zwłaszcza ginekologia i położnictwo - jeszcze nie został wyznaczony.

 

 

[jarocińska kultura i oświata ma nowego dyrektora - szczegóły TUTAJ]

 

 

Jest to uzależnione od tego, kiedy zostanie uruchomione dofinansowanie - do zakupu wyposażenia, o które starały się dla szpitala władze powiatu (powiat jest właścicielem szpitala - przyp. red.). Całkowita wartość potrzebnego sprzętu została wyceniona na ponad 3,3 mln zł. Powiat wnioskował o wsparcie w wysokości 2,6 mln zł (80%) z rezerwy ogólnej budżetu państwa. Wkład własny powiatu wyniesie 664 tys. zł.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Powiązane

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A