ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Afamilijna tłusty indyk a1

Przegląd piosenki dziecięcej i koncert Pawła Bączkowskiego

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    21.09.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. GOK Jaraczewo

Jaraczewo. XI Przegląd Piosenki Dziecięcej „Moja muzyczna planeta”
 

 

Ten rok ze względu na panującą pandemię nie sprzyja organizacji imprez. Większość z nich została odwołana, część przełożono.

R E K L A M AGAZETA online SRT1Niebawem odbędzie się XI Przegląd Piosenki Dziecięcej „Moja muzyczna planeta”, który początkowo zaplanowano w pierwszym półroczu tego roku.

 

Czytaj również: UWAGA! Warsztaty fotograficzne prowadzone przez znanego fotoreportera

 

Teraz impreza odbędzie się w niedzielę 27 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Jaraczewie. Początek o godz. 15.00. Na scenie zaprezentuje się 20 dzieci.


Atrakcją festiwalu, który pierwotnie miał się odbyć w maju i czerwcu, będzie koncert Pawła Bączkowskiego, który jednocześnie będzie przewodniczącym jury oceniającego uczestników.

 

 

 


Czytaj również: Czy można opowiedzieć w teatrze o świecie głuchych?

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!