ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Prezydent Andrzej Duda w Jarocinie [ZDJĘCIA WIDEO AKTUALIZACJA]

9 miesięcy temu    6.11.2019
Anna Konieczna
komentarzy 108 ocen 18 / 83%
A A A
W październiku 2016 r. prezydent Andrzej Duda po raz drugi w ciągu roku spotkał się z mieszkańcami podczas wizyty w Pleszewie W październiku 2016 r. prezydent Andrzej Duda po raz drugi w ciągu roku spotkał się z mieszkańcami podczas wizyty w Pleszewie  fot. fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

Około 1.500 osób (miejsca stojące) pomieści sala sportowa w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie, gdzie odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami. Czy potrzebne będą wejściówki?

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Co jarociniacy powiedzieliby prezydentowi Polski? [ZOBACZ]

 

Głowa państwa przyjedzie do Jarocina dzisiaj (środa) - 6 listopada. Program wizyty przewiduje dwa spotkania. Jedno z samorządowcami i przedstawicielami władz - o godzinie 17.00 oraz drugie z mieszkańcami - o godzinie 17.30.

 

Obydwa te wydarzenia będą miały miejsce w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie (ul. Franciszkańska 2).

 

 

[o spotkaniu jarocińskich samorządowców z prezydentem RP - czytaj TUTAJ]

 

 

Z informacji, które otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego w Jarocinie, które koordynuje organizację wizyty prezydenta ze strony Jarocina, wynika, że spotkanie z mieszkańcami będzie miało charakter otwarty, co znaczy, że będzie na nie mógł wejść każdy - nie będą potrzebne wejściówki. Bramki zostaną otwarte od godziny 16.00. Sala może pomieścić około 1.500 osób (miejsca stojące).

 

 

Zanim to nastąpi prezydent będzie miał okazję porozmawiać z samorządowcami. Liczba uczestników została ograniczona przez kancelarię z Warszawy do 30 osób. Dlatego na salę wejdą tylko radni powiatowi, burmistrzowie i wójt gmin powiatu jarocińskiego, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego oraz posłowie partii rządzącej PiS.

 

 

[o zaproszeniu do Jarocina premiera Mateusza Morawieckiego - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

O tym, że spotkanie odbędzie się w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2, a nie na przykład na jarocińskim rynku zdecydowała kancelaria prezydenta. Warunkiem nadrzędnym było to, że ze względu na warunki atmosferyczne ma się ono odbyć pod dachem.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA Z ANDRZEJEM DUDĄ TUTAJ [KLIKNIJ]

 

Starostwo w Jarocinie podało kilka propozycji sal, między innymi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2. Organizatorzy spotkania ze strony prezydenta wybrali salę w jarocińskiej „dwójce”.
 

 

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

[AKTUALIZACJA, 17:30]

Prezydent jest już w sali ZSP nr 2. Zebrało się tutaj kilkaset osób. Prawdopodobnie mniej niż tysiąc. Trwa odśpiewanie hymnu. Na powitanie przemawia starosta jarociński, Lidia Czechak. 

 

- Jesteśmy zaszczyceni. Jestem dumna, że jest nasz tutaj tylu. Panie prezydencie mam taki sekret, nasz powiat jest najpiękniejszy - mówi starosta i przypomnina początek powstania wielkopolskiego. 

 

[AKTUALICJA, 18.10]

Teraz przemawia prezydent Polski - Andrzej Duda. Nawiązuje do historii miasta i Wielkopolski. - Teraz wreszcie te potężne miliardy złotych mogą zasilić kieszenie zwykłego człowieka. Te pieniądze zostały zabrane złodziejom - mówi Duda, a tłum przerywa mu oklaskami.

[AKTUALIZACJA, 18:25]

Koniec oficjalnej części spotkania. Teraz prezydent rozmawia i fotografuje się z mieszkańcami. 

 

ZOBACZ WIDEO Z POWITANIA PREZYDENTA POLSKI W JAROCINIE!

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Czy głosowałbyś na Andrzeja Dudę, gdyby walczył o reelekcję w wyborach prezydenckich?

ankieta dodana 05.11.2019, ilość wszystkich głosów: 2960
Tak
74%
Nie
24%
Jeszcze nie wiem
2%
Mam innego kandydata
0%
Nie chodzę na wybory
0%
+ 15 głosów: 18 (83%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (114)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Straj Przedsiębiorców
  2 miesiące temu ocena: 100%  114
  Tragedia. Większego gamonia nie znam. Na kolanach przed JK, przed kościołem, zwykły karierowicz bez kręgosłupa moralnego. Przede wszystkim zostanie zapamiętany jako łamiący wielokrotnie konstytucję RP Pan Nikt
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Emerson00
  9 miesięcy temu ocena: 25%  113
  Czy więzienia zapełniają sie tymi vatowskimi przestepcami. Bo jak narazie to w ministerstwie znaleziono mafię vat. Fajnie propagandowo brzmi dla zwykłych obywateli Zatrzymalismy miliardy dla Was.. Zatrzymaliśmy wyłudzenia vat. Jak na razeie gnąbią tzw. płotki. Niszcząc przy tym czasami niewinnych ludzi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarocinianka
  9 miesięcy temu ocena: 90%  112
  Ile złośliwości jest u niektórych osób .A potrzeba odrobinę wrażliwości SERCA i EMPATII a ŻYCIE BYŁOBY PIĘKNIE JSZE
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Helga
  9 miesięcy temu ocena: 26%  111
  Tylko wspomniał o inwestycjach gminnych i realizowanym przez Pawlickiego pierwszym w Polsce programie mieszkanie +. Nic nie wspomniał o inwestycjach powiatowych. Może i dobrze bo wybudowany nowy szpital stoi pusty i bezużyteczny i przynosi tylko straty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bosy1950
  9 miesięcy temu ocena: 70%  110
  Do Obywatela - Podaj choć jeden przypadek, kiedy zostałeś OSOBIŚCIE upodlony, oszukany, okradziony,obrażony, wyśmiany i zaliczony do gorszych przez, jak to nazwałeś "kastę rządzącą". Jeżeli nie, to odszczekaj to co napisałeś.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ prawnik
  9 miesięcy temu ocena: 62%  109
  W internecie nie jesteś anonimowy. Osoby, które obrażają Prezydenta RP oraz inne osoby będą miały prowadzone postępowania karne.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaśmin
  9 miesięcy temu ocena: 42%  108
  tak, ja zgłoszę a PIS mnie wsadzi do pierdla bo ośmieliłem się powiedzieć prawdę o ludziach PISu?????!!!
  ~ do Jaśmin
  9 miesięcy temu ocena: 76%  107
  Zapoznaj się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z 2013 r. . Tu nie ma żadnych wypowiedzi osób, o których piszesz, więc nie mogę się nimi zajmować. Jeżeli wiesz o przestępstwie to jesteś zobowiązany to zgłosić.
  ~ Jaśmin
  9 miesięcy temu ocena: 53%  106
  BRAWO OBYWATEL !!!!!!!!!!!!!!!!! czy tych ludzi którzy żyją na koszt podatników i z ich ciężkiej pracy a zajmują wysokie stanowiska państwowe nie obowiązuje prawo? uczciwość? przyzwoitość? poszanowanie Polaków? prawdomówność, etc,etc,? Więc prawniku przemądrzały swoje uwagi skieruj w inną stronę i nie strasz zwykłych ciężko pracujących ludzi!!!! jak Pawłowicz nazwała Konstytucję RP patologią a flagę unijną szmatą to gdzie byłeś prawniku? czy tacy ludzie są bezkarni bo są z pisu?
  ~ obywatel
  9 miesięcy temu ocena: 60%  105
  A co grozi posłowi, ministrowi, politykowi, burmistrzowi i pozostałej reszcie kasty rządzącej za upadlanie, oszukiwanie, okradanie, obrażanie, wyśmiewanie, dzielnie na lepszych i gorszych zwykłych obywateli za których podatki w/w się bawią? Jakiś paragraf? Ile lat więźnia? Czy może awans na dobrze płatną fuchę do trybunału lub na zagraniczną placówkę dyplomatyczną ewentualnie na prezesa jakiejś spółki skarbu państwa (czyli podatnika)....
  ~ qq
  9 miesięcy temu ocena: 79%  104
  Znieważenie Prezydenta w Kodeksie karnym O tym, jaka kara grozi osobie, która znieważa Prezydenta RP stanowi Kodeks karny. Zgodnie z treścią przepisu art. 135, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  ~ mecenas
  9 miesięcy temu ocena: 91%  103
  No i fajnie....
  ~ w jarocinie o złodziejach - to dobry znak dla przyszłosci miasta
  9 miesięcy temu ocena: 50%  102
  Bardzo dobrze że to właśnie w Jarocinie prezydent wspomniał o złodziejstwie, o złodziejach mienia publicznego, to znak że to właśnie stało się w jarocinie. - Brawo Lidia Czechak, brawo Powiat za zaproszenie prezydenta do Jarocina. Prosto w oczy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ THE END
  9 miesięcy temu ocena: 36%  101
  Dokładnie, zablokowali złodziejstwo związane z podatkiem VAT. Teraz czas na złodziei innego kolibra. Dlatego wizyta Prezydenta w Jarocinie? Może w końcu jarociniacy ujrzą całą prawdę i dowiedzą się o miejscowych złodziejach.
  ~ aas
  9 miesięcy temu ocena: 38%  100
  Oczywiście, tylko że te pieniądze są z podatków, a jak wiadomo MY je płacimy. Dług publiczny rośnie, jawny i ukryty. INFLACJA rośnie, a efektem dla ludu są zakupy mniejszej ilości za tą samą cenę. Na razie jest to ukrywane w postaci pomniejszania opakowań. Towar coraz droższy, wszystko drożeje, Przy 4k brutto na rękę będziemy skończeni.
  ~ gminnik
  9 miesięcy temu ocena: 42%  99
  Słyszycie? Jesteście złodziejami. Prezydent powiedział wam to w twarz. Dwa tygodnie temu przyznali, że trzynaste i czternaste emerytury są możliwe dzięki podniesieniu składek. Płacisz składki? No to jesteś złodziejem. Shame on you, mr president. Elektorat wstydzić się nie będzie, bo i tak nie wie skąd kasa bierze się na kontach.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do ~gminnik
  9 miesięcy temu ocena: 80%  98
  Myślałem że masz więcej oleju w głowie. A ty jesteś zwykłym pieniaczem.
  ~ 123
  9 miesięcy temu ocena: 53%  97
  Ja pier...le ale szopka, jak za komuny!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sak
  9 miesięcy temu ocena: 52%  96
  Skąd taki leming jak ty może wiedzieć jak było za komuny?
  ~ jakub
  9 miesięcy temu ocena: 50%  95
  gamonie socjalne łykacie wszystko jak pelikany :(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kordian
  2 miesiące temu ocena: 100%  94
  Ciemny lud albo aparatczyki. Spójrz ilu ich na około
  ~ True story
  9 miesięcy temu ocena: 50%  93
  Prezydent Polski w Jarocinie. Ważne wydarzenie na Naszej Ziemi. Ale szczerze mówiąc to więcej ludzi było koncercie disco polo w Parzeczewie kiedy Piękni i Młodzi byli. A sama GZ głośniej o tym pisała niż o dzisiejszym przyjeździe Pana Prezydenta. Wnioski ???? Niech każdy odpowie sobie na nie sam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Powiatowy
  2 miesiące temu ocena: 100%  92
  Lepszego kabaretu nie robi nikt
  ~ Jaro
  9 miesięcy temu ocena: 65%  91
  A prezydent mówił coś o Piotrowiczu i i Pawłowicz
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ciumka
  2 miesiące temu 90
  No coś ty, przecież to wybitne jednostki ha ha ha
  ~ ???
  9 miesięcy temu ocena: 56%  89
  o którym Piotrowiczu, z Gazety Jaro?
  ~ jatoniwja
  9 miesięcy temu ocena: 73%  88
  Patrzcie dobrze, na sali: - oddelegowani - partia (radni, lokalni politycy) - służby - dzieciaki - starsi ludzie. Reszta, którym najbardziej powinno zależeć... w pracy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kkk
  9 miesięcy temu ocena: 46%  87
  gdyby to była sobota to sam bym poszedł
  ~ mathem
  9 miesięcy temu ocena: 83%  86
  "Teraz wreszcie te potężne miliardy złotych mogą zasilić kieszenie zwykłego człowieka. Te pieniądze zostały zabrane złodziejom" - jako skromy magister nauk ścisłych chciałbym dopytać co miał na myśli Pan Prezydent, doktor prawa -> te pieniądze zostały zabrane złodziejom i teraz ma je Państwo? Ile jest tych pieniędzy i na jak długo wystarczą? Czy ci złodzieje są już wyeliminowani? Czy też Państwo pozwala złodziejom kraść dalej by mogło im znów zabrać? Kim są ci złodzieje?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bagno PiS
  2 miesiące temu ocena: 100%  85
  Jak te szklane domy. A na poważnie to niech poszukają w rządzie i na niższych szczeblach władzy.
  ~ obiektywny
  9 miesięcy temu ocena: 88%  84
  Oglądaj TVP, to zobaczysz, codziennie jest zatrzymywanych kilka osób grupa przestępców, przez CBŚP lub CBA
  ~ jupa
  9 miesięcy temu ocena: 61%  83
  To jest właśnie cały Duda - populistyczna papka....
  ~ D
  9 miesięcy temu ocena: 77%  82
  Gęba pełna frazesów.
  ~ Karol
  9 miesięcy temu ocena: 83%  81
  Chcialem zrobić sobie zdjęcie z Prezydentem ale ludzie zachowywali się jak wygłodzone zwierzęta pchali się na siłę jak by rzucili mięso stała taka baba telefonem w twarz mu celowala z 500 zdjęć zrobiła... Nie można było zrobić jak człowiek jednego zdjęcia tylko cała sesję.. Żal mi tych ludzi .. Dlatego stwierdziłem nie będę się pchal nie będę zwierzęciem:-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaro
  9 miesięcy temu ocena: 71%  80
  Jarociniacy włącznie komory mózgowe co pis robi z nami
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ czytelnik
  9 miesięcy temu ocena: 58%  79
  A co tam ksiądz robil?Przepraszam ojciec. A w kościele trwała msza św.Co ważniejsze jest dla księdza msza św, czy polityka.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Czarna zaraza
  2 miesiące temu ocena: 100%  78
  "Tylko nie mów nikomu"
  ~ do 123
  9 miesięcy temu ocena: 75%  77
  Twoje pieniądze poszły na ośmiorniczki, jeżeli płacić jakiś podatek
  ~ 123
  9 miesięcy temu ocena: 46%  76
  do Polka: ano to mi do tego, że ta czarna mafia co roku wyciąga kilkaset milionów z budżetu państwa, w tym sporo moich ciężko zarobionych pieniędzy.
  ~ Polka
  9 miesięcy temu ocena: 45%  75
  Mszę odprawił rano po 1,po 2 święci sztandar, po 3 jest też obywatelem ,po 4 nic Ci do tego
  ~ ww
  9 miesięcy temu ocena: 53%  74
  Sympatyczny człowiek, bardzo normalny jak na polityka.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ "Konstytucyjny gangster"
  2 miesiące temu 73
  Du.a nie facet
  ~ Zyga
  9 miesięcy temu ocena: 61%  72
  Pojechał i niech już więcej nie przyjeżdża...szkoda zamieszania
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Komuniści i złodzieje
  9 miesięcy temu ocena: 71%  71
  Chociaż teraz widać kto tak naprawdę jest wyznawcą dobrej zmiany. Będą sie kiedyś wstydzić
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jdkdkdki
  9 miesięcy temu ocena: 50%  70
  nie, lepiej szmatławe peo
  ~ Polityka do.......
  9 miesięcy temu ocena: 40%  69
  Korki w całym mieście. Porażka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ USPOKOJONY
  9 miesięcy temu ocena: 61%  68
  Czytając komentarze widzę że żyje w śród normalnych Ludzi, w zdecydowanej większości.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wstydzę się ja.....
  9 miesięcy temu ocena: 46%  67
  Boże, ta kopaczowa premierem była jaki wstyd! nie wiedziala co i jak Marcelowa musiała ją targać za rękaw. To jest WSTYD
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ WSTYD
  9 miesięcy temu ocena: 75%  66
  Boże, ta czechakowa to sie wypowiedzieć nie potrafi a posłem chciała być , jaki wstyd, za to dygnąć potrafi przed prezydentem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ,,,
  9 miesięcy temu ocena: 100%  65
  A Komorowski wchodził butami na krzesło i udawał szoguna
  ~ Aurelia
  9 miesięcy temu ocena: 78%  64
  Bardzo ubogie i nie przygotowane powitanie Pana Prezydenta.! Spontaniczna mowa na żaden temat, co myślała pani Czechakowa to sobie powiedziała. Tak można mówić , ale w swoim towarzystwie na imieninach u cioci a nie na powitaniu Prezydenta Rz.Polski. Tak długo czekali na przyjazd do Jarocina a przygotować sie nie umieli. Reprezentacja POWIATU " OO""
  ~ aha
  9 miesięcy temu ocena: 66%  63
  Jeden wart drugiego
  ~ Tom
  9 miesięcy temu ocena: 41%  62
  W Jarocinie przecież normalnych ludzi jak na lekarstwo stąd nie dziwi mała frekwencja wiekszość za złodziejami z Po i za Rozwojem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ p. Jan
  9 miesięcy temu ocena: 76%  61
  Zgadzam się. Czerwony jest Jarocin od lat! PJan
  ~ Www
  9 miesięcy temu ocena: 46%  60
  To raczej większość nie żyje w ciemno grodzie...
  ~ Lubię TO!!!
  9 miesięcy temu ocena: 50%  59
  Dokładnie!!!
  ~ Jaaa
  9 miesięcy temu ocena: 47%  58
  Tak sobie tłumacz :) Dobra argumentacja to połowa sukcesu. A jak jeszcze poprawia ci to samopoczuciem...
  ~ Jaaa
  9 miesięcy temu ocena: 70%  57
  Około kilkaset osób :) połowa z tego to harcerze, spędzona młodzież, dzieci tańczące, machające... sztuczny tłum.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  9 miesięcy temu ocena: 80%  56
  ~do Jaaa Chóru z LO Kościuszki akurat nie spędzali na siłę, potwierdzam, bo sam do tego chóru należę i byłem tam z własnej, nieprzymuszonej woli. Ale co do uczniów "jedynki" i "dwójki" to nie wiem, czy byli tam dobrowolnie, czy obowiązkowo.
  ~ wio
  9 miesięcy temu ocena: 69%  55
  Skąd ja to znam z przeszłości? Kiedy to było? Nie za komuny?
  ~ pegaz
  9 miesięcy temu ocena: 68%  54
  Oglądam tego Pana na tvp Poznań- posłuchajcie , jak krzyczy , jak czeka na oklaski , jakie robi miny, - . Skończył. Żenada. +
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ futi
  9 miesięcy temu ocena: 75%  53
  Te pieniądze zostały zabrane złodziejom - mówi Duda a tłum przerywa mu oklaskami. A jakiegoś złodzieja do wiezienia wsadzili? A afery Skoków, Srebrnej, Banasia itp. To czyje są?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aaaauto
  9 miesięcy temu ocena: 65%  52
  Kogo Pan Prezydent nazywa złodziejem? Głupi tłum klaszcze, bo rząd zabrał obywatela z podatków? Nieźle przywitanie, złodzieje klaszczą.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mikołaj
  9 miesięcy temu ocena: 69%  51
  Więcej ludzi było na koncercie disco polo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zniesienie wiz do USA
  9 miesięcy temu ocena: 42%  50
  Wielki sukces Prezydenta Dudy na arenie międzynarodowej. Brawo!!! Zniesienie wiz do USA
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gminnik
  9 miesięcy temu ocena: 67%  49
  Zniesienie wiz zawdzięczamy jedynie sobie. Obowiązuje cenzus odrzuconych wniosków. Gdyby liczba odrzuconych wniosków była niższa niż 3%, to znieśliby już za Kwaśniewskiego. I na odwrót... jeśli liczba wzrośnie powyżej 3%, to jeszcze za Dudy przywrócą obowiązek wizowy.
  ~ pegaz
  9 miesięcy temu ocena: 69%  48
  Pożyjemy, zobaczymy ,ilu ludzi będzie zawracanych z lotnisk """z hameryki"". To nie prezydenci, ani Pani ambasador, tylko zmniejszony procent odmów . Poczytajcie ,co daje zniesienie wiz,.
  ~ Lubię TO!!!
  9 miesięcy temu ocena: 57%  47
  Dokładnie!!!
  ~ grazus
  9 miesięcy temu ocena: 56%  46
  własnie na zywo był ten ich prezydent n a tvp info, gadał że nie trzeba przyjeżdżać do Warszawy aby go zobaczyc, nooo...alez z niego pustak...a co on? gwiazda jakas czy co? pożal się boze facet..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lubię TO!!!
  9 miesięcy temu ocena: 42%  45
  Pustak to cię wykonał:-)))
  ~ Lubię TO!!!
  9 miesięcy temu ocena: 74%  44
  Ani jednego słowa o gminie pod rządami Skazanego za... !!!! Może teraz Gowin zrozumie kogo ma u siebie !!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zloooooo
  9 miesięcy temu ocena: 35%  43
  Wykastrowac
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszkaniec
  9 miesięcy temu ocena: 62%  42
  Jaki prezydent taka frekfencja
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ aaaaaa
  9 miesięcy temu ocena: 56%  41
  Naucz się pisać
  ~ baca
  9 miesięcy temu ocena: 44%  40
  naucz się pisać lewacki pseudointeligencie
  ~ Jaro
  9 miesięcy temu ocena: 60%  39
  A nasz wielki wódz jar kacz hub pozwolił na wyjazd ???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  9 miesięcy temu ocena: 66%  38
  Jasiu szcz. Prosimy nie przemawiaj
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żenada
  9 miesięcy temu ocena: 74%  37
  Został usunięty wpis w którym pisałem że: Duda mówi to na co mu Jarosław pozwoli, głosi sukces gospodarczy którego nie ma.PiS ściąga kasę ze spółek skarbu państwa na ratowanie górnictwa, i telewizję Trwam, a że pracuję w takiej spółce to wiem o czym mówię. Nie ładnie GJ że robisz cenzurę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zwykły człowiek
  9 miesięcy temu ocena: 100%  36
  do żenada Jeśli twierdzisz że nie ma wzrostu gospodarczego, spadku bezrobocia i poprawy stopy życiowej w tym kraju to zrób tak jak sugerował przywódca lewackiej części Polski Pan Donald T. Weź kredyt i wyjedź za granicę
  ~ ron
  9 miesięcy temu ocena: 67%  35
  Potwierdzam, Powiat jarociński to mentalnie głęboka prowincja, więc ludzie są podatni na wszystkie manipulacje usłyszane w dzienniku telewizyjnym (na marginesie, pamiętam dzienniki telewizyjne za komuny i przyznam, że obecna propaganda jest na znacznie wyższym poziomie). Ale wracając do tematu, tylko ten, kto miał okazję przyjrzeć się od środka dużym Spółkom z udziałem Skarbu Państwa wie, co tam się dzieje: nepotyzm na dotąd niespotykaną skalę, finansowanie ze środków spółek projektów politycznych i mediów kontrolowanych przez pis, częste zmiany w zarządach i wielomilionowe odprawy dla ich członków, zastępowanych przez nowych znajomych "królika", którzy biorą kolejne milionowe odprawy itd,.podejmowanie decyzji nieuzasadnionych ekonomicznie, ale odpowiadających linii politycznej partii przewodniej...ech dużo by pisać.
  ~ Bbb
  9 miesięcy temu ocena: 58%  34
  Bo GJ to prymityw i pisowskie szambo.
  ~ swiatowy
  9 miesięcy temu ocena: 77%  33
  też mi sztuka organizacji gdzie jak będzie uciekał pojedzie na obwodnice lub do wojska by helikopter go zabrał, od czasu do czasu mam styczność z ludźmi elity i po chwili pytań no może chociaż dostane odpowiedź na jedno pytanie oni szukali wyjścia bo tak dużo mieli do powiedzenia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ala
  9 miesięcy temu ocena: 47%  32
  Wracam z Kalisza po 16.00, czy gazeta Jarocinie chińska ma informację o drogowych utrudnieniach w związku z wizytą prezydenta? Bo to ważne informacje!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ adrian
  9 miesięcy temu ocena: 62%  31
  Ja bym zapytał czy Kaczynskiemu melduje się co rano i wtedy otrzymuje instrukcję czy na bieżąco konsultuje z nim co ma powiedzieć i zrobić
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zapytaj
  9 miesięcy temu ocena: 75%  30
  Samorządowców proszę, aby zapytali kto utrzymuje szkoły? Zrzucają wszystko na samorządy, które zaciągają kredyty żeby je utrzymać. O służbę zdrowia nie ma po co pytać, bo jak chcesz się leczyć skutecznie to niestety tylko prywatnie.Ale pewnie będą siedzieć cicho i nabożnie słuchać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żenada
  9 miesięcy temu ocena: 67%  29
  Duda powinie wywalić ze swego domu wszystkie lustra. Bo gdy w nie spogląda to widzi prezydenta który nie reprezentuje Polaków, on sprzedał się jednej partii, nie ma swego zdania, żałosne.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zwolennik
  9 miesięcy temu ocena: 35%  28
  Tak, a za to Komorowski był Prezydentem wszystkich Polaków... Chyba buraków !!! Panie Prezydencie Dudo - wielki szacunek! I powodzenia w wyborach.
  ~ Antypis
  9 miesięcy temu ocena: 69%  27
  Czy klęcznik jest już gotowy?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jom gupi adaś
  9 miesięcy temu ocena: 58%  26
  no, jom gotowy z klynczikiem
  ~ Dziadzia
  9 miesięcy temu ocena: 46%  25
  Tabletki musisz brać systematycznie przed jedzeniem
  ~ jarocinianka
  9 miesięcy temu ocena: 73%  24
  Obrażanie ludzi to nie merytoryczna dyskusja. Wszyscy ganią 500+ ale jest jeszcze wiele innych spraw np. emerytury dla kobiet które wychowały 4 dzieci i nigdy nie pracowały( nie mogły, czy nie chciały) ja wychowałam 3 dzieci pracowałam 35 lat i wypracowałam sobie emeryturę ok.1600,00zł(od 2020r.) czyli za 35 lat pracy otrzymam 600,00zł więcej. 13 emerytury też dla najbogatszych, 500+bez progów dochodowych,zwolnienie dla młodych do 85 000,00zł bez podatku. ja muszę na to pracować ponad 2 lata i nie mam żadnych ulg zwolnień i tylko ciągle słyszę że nie ma kasy na podwyżki,czyli osoby 50-65 lat pracują na wszystkie wymysły rządu. Czy tak powinno być w państwie prawa?.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dieter Bohlen
  9 miesięcy temu ocena: 60%  23
  Nie moja Droga, w państwie prawa tak być nie powinno. Ale w Polsce???
  ~ Zbulwersowany
  9 miesięcy temu ocena: 9%  22
  Widzę Madki juz w akcji haha
  ~ uf
  9 miesięcy temu ocena: 32%  21
  Zazdrość jest złym doradcą.
  ~ Co za PiS
  9 miesięcy temu ocena: 66%  20
  Ciekawe czy Drzazgę spotka oskarżonego i wyłudzenie kasay z powiatu i namawiającego do składania fałszywych zeznań? Ale szef PiS Krawiec że to jak kradzież batonika ze sklepu, nic takiego. Takie standardy PIS ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sąd idzie
  9 miesięcy temu ocena: 58%  19
  To nie standardy tylko takie jest prawo. Choćby nie wiem jakie argumenty przemawiały za jego winą, to dopóki nie zostanie skazany istnieje zasada domniemania niewinności. Tyle w temacie.
  ~ wójt
  9 miesięcy temu ocena: 79%  18
  A z wybitnymi radnymi miasta i gminy się nie spotka? Nie pozna tęgich umysłów? Co za strata....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ;-)
  9 miesięcy temu ocena: 75%  17
  milczeliby zapewne ... poza opozycją
  R E K L A M A