ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Prezenty w Jarocinie: Oferta dla lokalnych sklepów i producentów

› Wspieram jarocińskie miesiąc temu    1.12.2020
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Prezeny w Jarocinie. Przyłacz się do akcjiPrezeny w Jarocinie. Przyłacz się do akcji

Akcja „Prezenty w Jarocinie” ma zachęcić do kupowania prezentów świątecznych lokalnie. Chcemy również dać możliwość wszystkim jarocińskim sklepom, producentom i usługodawcom przedstawienia swojej oferty.

 

 

Od kilku miesięcy zachęcamy mieszkańców Ziemi Jarocińskich do korzystania z lokalnych usług, producentów i robienia zakupów w naszych sklepach. Wszystko w ramach akcji #wspieramjarocinskie. Pandemia niszczy cały czas naszą gospodarkę. Dlatego w tych trudnych czasach szczególnie musimy wspierać lokalny biznes: sklepu, firmy, punkty usługowe. Jeśli ucierpi lokalny biznes, stracimy my wszyscy.

Prezenty w Jarocinie: Dlaczego powinniśmy kupować lokalnie

Słaba gospodarka i upadające firmy, to brak miejsc pracy, mniejsze wpływy z podatków do gmin, a co za tym idzie mniejsze inwestycje na naszym terenie. Dlatego zachęcamy, by również prezenty kupować lokalnie. Przygotowaliśmy specjalny dodatek do „Gazety Jarocińskiej”, stworzyliśmy dział „Prezenty w Jarocinie” w którym będziemy publikować cykl artykułów po prezentach. To właśnie tam będziemy pokazywać oferty lokalnych producentów, sklepów i punktów usługowych.

Prezenty w Jarocinie: korzystna oferta dla lokalnych dostawców

Dla firm i sklepów przygotowaliśmy niezwykle korzystną ofertę na publikację swoich prezentów. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść do naszego sklepu. Za publikację jednego prezentu na portalu jarocinska.pl i w „Gazecie Jarocińskiej” możesz zapłacić zaledwie 6,9 z podatkiem VAT. Uwaga - oferta ważna jest tylko do 4 grudnia. Warto się więc pośpieszyć. Tym bardziej, że im szybciej skorzystasz z oferty, tym szybciej będą widzieć nasi Czytelnicy Twoje propozycje prezentów.

Prezenty w Jarocinie: Wybierz jeden z trzech pakietów

Na portalu jarocinska.pl stworzyliśmy specjalny dział „Prezenty w Jarocinie” będziemy tam publikować artykuły :

  • Prezenty w Jarocinie: wybierz najlepszy prezent dla niej.
  • Prezenty w Jarocinie: wybierz najlepszy prezent dla niego.
  • Prezenty w Jarocinie: wybierz najlepszy prezent dla dziecka.
  • Prezenty w Jarocinie: różne propozycje dla całej rodziny i domu.

To właśnie w tych tekstach ukazywać się będą propozycje prezentów, które mieszkańcy Ziemi Jarocińskiej mogą kupić w Twoim sklepie. Od Ciebie zależy, ile prezentów pokażemy. Proponujemy 3 pakiety.

Pakiet: 3 prezentów za jedyne 27 złotych.

To propozycja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność i mają niewielką propozycji. Warto spróbować, bo koszt niewielki, a efekt może być duży.

Dodatkowo w promocji możecie otrzymać gratisową publikację prezentu w specjalnym dodatku „Prezenty w Jarocinie” nr 49 , który ukaże się w sklepach 8 grudnia (promocja ważna do 4 grudnia, do godziny. 15.00).

Chcesz skorzystać z oferty Pakiet 3 prezentów + 1 gratis w Gazecie Jarocińskiej -  KLIKNIJ TU

Pakiet: 5 prezentów za jedyne 39 złotych.

To propozycja dla tych, którzy mają do zaoferowania więcej propozycji. Opłaca się, Dodatkowo w promocji możecie otrzymać 2 gratisowe publikacje prezentu w specjalnym dodatku „Prezenty w Jarocinie” nr 49 , który ukaże się w sklepach 8 grudnia (promocja ważna do 4 grudnia, do godziny. 15.00).

Chcesz skorzystać z oferty Pakiet 5 prezentów na jarocinska.pl + 2 prezenty gratis w "Gazecie Jarocińskiej" - KLIKNIJ TU 

Pakiet: 10 prezentów za jedyne 69 złotych.

Najlepsza propozycja dla tych, którzy mają szeroką gamę prezentów. Tu dostajesz w aż 4 gratisowe publikacje prezentów w specjalnym dodatku „Prezenty w Jarocinie” nr 49 , który ukaże się w sklepach 8 grudnia (promocja ważna do 4 grudnia, do godziny. 15.00).

Chcesz skorzystać z oferty Pakiet 10 prezentów na jarocinska.pl + 4 prezenty gratis w "Gazecie Jarocińskiej" - KLIKNIJ TU 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monia.
miesiąc temu 5
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://milepanie.pl/monia89...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiop
miesiąc temu ocena: 100%  4
A jaki prezent da nam burmistrz Pawlicki/ Słyszałem ,że będziemy zachwyceni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ katolik
miesiąc temu ocena: 100%  3
Pan Burmistrz ma zawsze swój gest. Przecież stoi piękna choinka na rondzie ,, czy to nie piękny prezent dla mieszkańców Jarocina. A tak wogóle to prezenty nie są rzecza najważniejsza w tym momencie tylko narodziny Jezusa. .To właśnie głowny cel i sens Świąt Bożego Narodzenia. drodzy mieszkańcy.
~ na prezent macie rozkopany kawałek jarocina i wspomnienia po fabryce farmaceutycznej ?
miesiąc temu ocena: 75%  2
czego chcieć więcej, sami tego chcieliście :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie tylko Kanbudowi
miesiąc temu ocena: 50%  1
Gmina i miasto bogate, wiec chyba pomogą sprzedawcom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji