ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Prezenty w Jarocinie. Dlaczego warto kupować lokalnie? #wspieramjarocinskie:

› Wspieram jarocińskie miesiąc temu    27.11.2020
Redakcja
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Akcja Prezenty w JarocinieAkcja Prezenty w Jarocinie

Akcja "Prezenty w Jarocinie. Dołącz i kupuj prezenty świąteczne od jarocińskich firm, w jarocińskich sklepach! Przygotowujemy dla Ciebie artykuły, w których poznasz gamę propozycji.

 

W tych trudnych czasach musimy wspierać lokalne firmy, sklep, punkty usługowe. Dlaczego? To proste, żeby nie upadła gospodarka w naszej Małej Ojczyźnie. Jeśli na pandemii ucierpi lokalny biznes, stracimy my wszyscy. Słaba gospodarka i bankrutujące firmy, to brak miejsc pracy, mniejsze wpływy z podatków do gmin, a co za tym idzie mniejsze inwestycje na naszym terenie.

Prezenty w Jarocinie, to akcja #wspieramjarocinskie

Od kwietnia prowadzimy jako „Gazeta” akcję #wspieramjarocinskie. Zachęcamy do korzystania z usług naszych rodzimych firm. Stworzyliśmy grupę na Facebooku, która liczy już 5100 członków [ Dołącz do grupy tutaj]. To właśnie tam łączymy klientów z firmami, sklepami, punktami usługowymi, lokalnymi wytwórcami. Każdy może bezpłatnie przedstawić tam swoją ofertę. Na gupie mieszkańcy pytają, gdzie kupić ser, buraki, ale też szukają dobrego fryzjera lub sklepu z materiałami budowlanymi.

Niestety, pandemia niszczy cały czas naszą gospodarkę. Dlatego w tych trudnych czasach szczególnie musimy wspierać lokalny biznes: sklepy, firmy, punkty usługowe.

 

Prezenty w Jarocinie: Dlaczego warto kupować w naszych sklepach?

Apelujemy, by robić zakupy nie w Chinach, nie w Ameryce, ale tu, w swoim powiecie, w swojej gminie. Nie wspierajmy wielkich korporacji, ale nasze lokalne firmy, dzięki którym mamy pracę i których podatek zasila budżety naszych gmin!

Postanowiliśmy pomóc Wam znaleźć prezenty od lokalnych dostawców. Właśnie przygotowujemy specjalny dodatek „Prezenty w Jarocinie”, który będzie załączony do 49 numeru „Gazety Jarocińskiej”, który będzie w sklepach 8 grudnia 2020 r.

Prezenty w Jarocinie. Tu znajdziecie propozycje

Stworzyliśmy też dział na naszym portalu jarocinska.pl. - „Prezenty w Jarocinie” . To tutaj będziemy publikować artykuły z listą prezentów dla niej, dla niego, dla dziecka oraz dla całej rodziny. Dzięki temu łatwo będzie zobaczyć i poznać, co oferują jarocińskie sklepy i firmy.

 

Kupujcie prezenty w Jarocinie! Polecajcie ten sposób znajomym, rodzinie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Klienci
miesiąc temu ocena: 100%  6
Ciekawe...a nasz Burmistrz zachęca do zakupów w galerii np.Multishop .Na spotkaniu o rewitalizacji Rynku iż handel w Śródmieściu i Rynku jest nie potrzebny i dlatego będzie likwidacja miejsc parkingowych w centrum ( np.Rynek)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiwi
miesiąc temu ocena: 100%  5
Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że np. w Borysie jakaś zabawka kosztuje 120 zł a w necie można kupic to samo za 80 zł. Popieram lokalne wspieranie ale pod warunkiem, że jest to w podobnych chociaż cenach jak to w internecie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiwi
miesiąc temu ocena: 100%  4
Ira dostawa często darmowa albo za 10zl do paczkomatu. Zostaje spora różnica.
~ ira
miesiąc temu ocena: 50%  3
dodaj koszt przesyłki i wyjdzie ci na to samo...
~ Zaq
miesiąc temu ocena: 100%  2
'...ale nasze lokalne firmy, dzięki którym mamy pracę' - przykro mi, nie mam pracy w tym powiecie, choc w nim mieszkam. Musze dojezdzac do Poznania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pepik skocz no
miesiąc temu 1
A komu to zawdzięczasz?