ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Co powiedział premier w czasie wizyty w Jarocinie? [GALERIA, WIDEO]

› Wybory 6 miesięcy temu    7.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 78 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. Karina Muszalska

Jarocin. Wybory 2020. Wybory prezydenckie 2020. Premier w Jarocinie. Wizyta premiera w Jarocinie. Premier Mateusz Morawiecki w Jarocinie. Morawiecki odwiedził Jarocin.

 

 

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Jarocin. W czasie jego wizyty pojawili się także działacze jarocińskich struktur Prawa i Sprawiedliwości z szefem Januszem Krawcem na czele.

 

Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami na parkingu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 . Wśród uczestników spotkania dominowali działacze i zwolennicy partii rządzącej.

 

 Długo staraliśmy się o wizytę premiera w Jarocinie. Informacje o tym otrzymałam dość późno bo w niedzielę – powiedziała starosta Lidia Czechak

 

Wśród zgromadzonych ludzi w dużej mierze przeważali zwolennicy Andrzeja Dudy. Wszyscy mieli ze sobą plastikowe transparenty z napisem „Andrzej Duda”. Nie zabrakłow również przeciwników partii rządzącej, choć Ci byli w mniejszości.  Nie kryli swojego oburzenia z powodu przyjazdu premiera do Jarocina.

 

Tuż przed przybyciem szefa rządu Lidia Czechak przekazała zebranym pod szkołą ludziom:

 

- Pan premier poprosił, aby mieszkańcy podeszli bliżej podestu zachowując wymagany odstęp i w maseczkach.

 

W spotkaniu uczestniczyli również: burmistrzowie Adam Pawlicki i Michał Surma, wójt Mirosław Peterczyk, jarocińscy samorządowcy oraz wiceminister rozwoju Robert Nowicki, posłowie Jan Dziedziczak i Sebastian Kaleta oraz posłanka Katarzyna Sójka.

 

 

Premier Mateusz Morawiecki nie podjechał na spotkanie samochodem, lecz nieoczekiwanie przyszedł pieszo. Powitał go tłum ludzi wołających: „Andrzej Duda”. W trakcie jego przemówienia słychać było okrzyki „kłamco”, jednak zwolennicy obecnego prezydenta Polski starali się je skutecznie zagłuszać. Wśród zebranych dochodziło często do słownych przepychanek, które z czasem nabierały charakteru kłótni.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (77)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ myślący
  6 miesięcy temu ocena: 100%  77
  Nie myslałem, ze jest aż tak źle z naszym społeczeństwem. Czytając komentarze można pod nimi zapalic znicza z napisem "śp. zjednoczony naród Polski". Masakra jak PIS-PO podzieliło ludzi, M-A-S-A-K-R-A. Ale wszystko w imie starej maksymy "dziel i rządź". Chciałem tylko nadmienić, ze PIS i PO w zasadzie kłócą się o bzdety w stylu ile dzieci maja miec godzin religii w szkole. W sprawie naszych pieniędzy (zarobki, podatki, ZUSy, biurokracja) głosują tak samo PRZECIW narodowi polskiemu. Szkoda, że ludzie tego nie dostrzegają. Jeśli ktoś chwali PIS, że "daje coś dzieciom" to ja odpowiem, że te same dzieci jesli nie wyjadą za granice to będa spłacać długi po PISie i miesięcznie będzie to może z 1000 zl, może z 1500 zl. Jeśli emeryci dostają 13stke to ja chciałem powiedzieć, że gdyby zlikwidować PIT od emerytur (przeciez juz raz te pieniądze były opodatkowane jak je zarabaialiście) to każdy emeryt dostałby nie 900 zł. ale minimum 3000 zł. a im większa emerytura tym więcej. PIS-PO jedno zło!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pis da
  6 miesięcy temu ocena: 38%  76
  Dupa. Dupa. Dupa....tylko andźej dupa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Frania
  6 miesięcy temu ocena: 67%  75
  Serce boli jak to sie czyta. Mam juz swoje lata i nie rozumiem ludzi ktorzy wierza w to ze p.Duda nam cos dal. Ciezko na wszystko trzeba zapracowac. Nic nie ma za darmo. Nie takiego nam trzeba prezydenta .ktory zostawia fotel prezydenta w raz z rzadem i jedzie robi kampanie za pieniadze nasze a w Warszawie wolnaamerykanka . Do pracy niech się zabiorą . pandemia i sluzba zdrowia cisza. Po wyborach bedzie juz zapozno . obudzimy się z ręką w nocniku. Wybieramy wsystko tylko nie gruszke na wierzbieczyli p. Traskowskiego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sąsiad
  6 miesięcy temu ocena: 44%  74
  Żeby pani starosta z radości w gacie nie narobiła
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ katolik
  6 miesięcy temu ocena: 18%  73
  wszyscy ludzie proszę Was idźcie zagłosować na A, DUDĘ tamten kandydat to cwaniak mówi co mu ślina na język podpowie. Gubi sie w tych regułkacj i układankach a na końcu Wam wszystkim pokaże gdzie wasze miejsce. Proszę o zastanowienie się . ZAGŁOSUJCIE NA ANDRZEJA DUDę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ DO LUDU POLSKIEGO
  6 miesięcy temu ocena: 44%  72
  Pan DUDA był już PREZYDENTEM i nadal nim będzie bo to człowiek który ma poukładane w głowie. A ten pan Trzaskowski to trzaska tą buzia i już się gubi co ma mówić . Wszystkich obgaduje tylko nie siebie i swoja piękna. A tak naprawdę to nigdy dotad nie mieliśmy tak dostojnej PARY PREZYDENCKIEJ i TAK ułożonej . BRAWO NIEĆH ZYJE NAM DŁUGO PARA PREZYDENCKA ANDRZEJ DUDA IMAŁŻONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ccc
  6 miesięcy temu ocena: 100%  71
  Elwira takie ogłoszenia to napisz na portalu radkowym a nie w komentarzach
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pracownik U WOJ
  6 miesięcy temu ocena: 22%  70
  DUDA naszym PREZYDENTEM
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nasz Prezydent
  6 miesięcy temu ocena: 27%  69
  ZMIANA NA DUDĘ TYLKO DUDA TYLKO DUDA TYLKO DUDA NASZ PREZYDENT TO DUDA
  ~ Duda był już prezydentem
  6 miesięcy temu ocena: 75%  68
  Czas zejść ze sceny panie Duda.
  ~ BĘDZIE NOWY PREZYDENT!
  6 miesięcy temu ocena: 65%  67
  ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA ZMIANA
  ~ WyPAD
  6 miesięcy temu ocena: 68%  66
  Duda to największy nieudacznik, bez Jarka nic nie zrobi. Jak to sam powiedział jest stabilny, właśnie on stabilnie jest uzależniony wręcz ubezwłasnowolniony przez Kaczyńskiego.
  ~ mądry lud
  6 miesięcy temu ocena: 24%  65
  idżmy tłumnie na wybory pokażcie wszystkim że my Jarociniacy to nie ciemny Lud jak sie komuś wydaje tylko DUDA !!!!!
  ~ ciemny lud to kupi
  6 miesięcy temu ocena: 73%  64
  Ten co ułaskawił pedofila i handlarzy narkotyków? Gratuluję wyboru
  ~ Lucka z Pucka
  6 miesięcy temu ocena: 79%  63
  MAMY DOŚĆ TAKIEJ WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do WY PAD
  6 miesięcy temu ocena: 40%  62
  LICZY SIĘ TYLKO DUDA DUDA DUDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten drugi kandydat Trza.....niech najpierw się OGOLI bo wygląda jak kirus a nie jak kandydat na prezydenta. Jak nie ma na maszynkę do golenia to niech się zwróci do pana Morawieckiego to on mu kupi ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ~ Pucuś Puchatek
  6 miesięcy temu ocena: 64%  61
  Lucek my ciebie też
  ~ Covid-19
  6 miesięcy temu ocena: 64%  60
  W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną na terenie Jarocina obawiam się o zdrowie i życie uczestników tego spotkania. Czy przedstawiciele władzy chcieli ładnie wypaść na zdjęciu, że złamali WSZYSTKIE zalecenia związane z panująca pandemią? Pokazać uśmiechy? WSTYD!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Covid-19
  6 miesięcy temu ocena: 83%  59
  Dobrze że tam nie byłeś , na pewno nie zachorujesz,
  ~ sip
  6 miesięcy temu ocena: 90%  58
  Cyrk za publiczne pieniądze. Ciekawe, czy po wyborach duda, morawiecki, też będą tacy aktywni?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Shakers
  6 miesięcy temu ocena: 67%  57
  Już tutaj sporo troli webowych.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sort
  6 miesięcy temu ocena: 83%  56
  pinokio przyjechał wciskać kity "ciemnemu ludowi" ..., a ci, rzecz jasna łykają to, jak bezmyślne pelikany, trudno uwierzyć, że można być aż tak bezkrytycznym, ślepym, by nie powiedzieć więcej a wszystko za jedyne 500+ i 13 emeryturę, które spłacać będą przez lata nasze dzieci i wnuki ..., i na koniec pytanie: co musi się wydarzyć, żeby ludzie ("ciemny lud") otrzeźwieli???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jojo kolega kota
  6 miesięcy temu ocena: 80%  55
  Jarek bezdzietny kawaler chce nam za pośrednictwem swoich sługusów układać życie. Grabią nas na potęgę i za te same pieniądze korumpują ciemny lud.
  ~ 2Jarek
  6 miesięcy temu ocena: 100%  54
  Wprowadzenie prohibicji
  ~ Yxz
  6 miesięcy temu ocena: 73%  53
  Macha ręką jak papież do tłumu:-D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wiesia
  6 miesięcy temu ocena: 18%  52
  idżmy tłumnie -pokażmy na co nas stać . ANDRZEJ DUDA nasz prezydent
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Duda i PIS to uosobienie zła
  6 miesięcy temu ocena: 71%  51
  To nie politbiuro, czasy się zmieniły. Widzę, że tęsknicie za poprzednim systemem. Przecież PIS to neobolszewizm. Wszystko ma być państwowe, a pany z PIS maja być OLIGARCHAMI
  ~ mieszkaniec powiatu
  6 miesięcy temu ocena: 26%  50
  Ludzie idżcie na wszyscy na wybory i zagłosujcie na Prezydenta Andrzeja DUDĘ Kochani rodacy ! to człowiek prawy, mądry,wykształcony z porządnej rodziny umie uszanować drugiego człowieka, prawdziwy katolik i patriota, walczy jak lew o nasza ojczyznę, o wszystkich sie martwi, PRAWDZIWY MĄZ STANU. To człowiek godny prezentować nasz kraj POLSKĘ ANDRZEJ DUTA -PREZYDEN POLSKI
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Polska to nie kraj dla prezydent dudy
  6 miesięcy temu ocena: 80%  49
  Taki prawy, że złamał kilka razy konstytucję, ułaskawił pedofila czy handlarza narkotykami. .Zniszczył wraz z PISem SN, służbę zdrowia iszkolnictwo. Poniżyli niepełnosprawnych a Duda oszukał Polaków nie ma kwoty wolnej od podatku 8000zł!!! Oszukał tych, którzy na niego głosowali.
  ~ # Jarki
  6 miesięcy temu ocena: 11%  48
  Tyle i tyle, bo to najważniesze się w życiu liczy. Sobie współczuj, żeś tak jaki jesteś. ANDRZEJ DUDA
  ~ 2Jarek
  6 miesięcy temu ocena: 88%  47
  Świetne argumenty: czyli że, Rafał Trzaskowski nie jest prawym, mądrym, wykształconym z porządnej rodziny? Nie potrafi uszanować drugiego człowieka? Nie trafiłeś mieszkańcu z tą argumentacją. Jeśli tylko tyle możesz powiedzieć o swoim kandydacie to Ci współczuję
  ~ Wlkp
  6 miesięcy temu ocena: 20%  46
  Idźmy tłumnie na wybory. Szanse są wyrównane... ALE WOLĘ ANDRZEJA BO DOBRZE WSPÓŁPRACUJE Z RZADEM
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Łapać złodzieja!!! cały pis uciekł
  6 miesięcy temu ocena: 71%  45
  Anżej pomaga Szumowskiemu robić interesy z instruktorem narciarstwa i handlarzem bronią. Nie chcemy tak zniewolonego prezydenta od jednego starego małego człowieka. Duda na emeryturę Jarkowi laczki podawać i karmić kota.
  ~ Jacek
  6 miesięcy temu ocena: 83%  44
  Nie współpracuje z rządem tylko posłusznie wykonuje polecenia Kaczyńskiego.
  ~ gratuluje pomysłu
  6 miesięcy temu ocena: 28%  43
  Pani Starosto - świetny pomyślunek OK DUDA 2020
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ majka
  6 miesięcy temu ocena: 22%  42
  DUDA DUDA DUDA prezydentem Polski pokazcie jarociniacy na co was stać
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ JAN
  6 miesięcy temu ocena: 67%  41
  Tego już się słuchać i oglądać nie da,, jeden wspaniały, pieniądze rozdaje, o wszystkich dba i jest ach i och, drugi nieudacznik,nic nie robi, jak był ministrem to nawet śnieg mu napadał, teraz woda z nieba spadła a On nawet parasola nie rozłożył i miasto zalało
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ myślący
  6 miesięcy temu ocena: 78%  40
  jedni warci drugich taka sama "ynteligencja" wyborcow PIS-PO dlatego musiecie oddawac 70% pensji w podatkach byle dostac marne 500+. Sprzedaliscie sie za wlasne pieniądze. Obie okraglostolowe partie nie zreformowaly ZUSu nie zlikwidowaly PITu, nie zmniejszyly w sposob znaczacy podatków (nie mowmy o zmniejszeniu o 1% bo to smiech). Jesteście żałośni, jakie spoleczenstwo takie rządy, tfuuuu rzygam już PISem i PO bo to jedno zło.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ myślący
  6 miesięcy temu ocena: 75%  39
  Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, napialem, ze rzygam PISem i PO i chodzilo mi o wiekszosc spoleczenstwa, jakies 90% to przyglupy łapiące się na wojenke PIS-PO, udawaną wojenke. Wyznawcy sekty jak ty są zaślepieni, PO kradło, ale dlaczego PIS nikogo nie wsadziło za kraty? Bo reka ręke myje, oni sie kopia ale tylko do kostek nie wyzej, zeby ciemny lud myslal ze ma roznice. PIS umrze bez PO i PO umrze bez PISu obie partie istnieja tylko dlatego ze maja konkurenta. w sprawach kluczowych dla Polski (wejscie do UE, ZUS, podatki) niczym sie od siebie nie roznia. Jedni i drudzy to socjalisci, czyli brakujace ogniwa miedzy czlowiekiem a malpą
  ~ do myślacy
  6 miesięcy temu ocena: 60%  38
  Ty do tego społeczeństwa tez się zaliczasz wiec RZYGAJ na siebie
  ~ myślący
  6 miesięcy temu ocena: 71%  37
  A ja was wszystkich połącze, jeśli na prawde wierzycie że PIS i PO coś różni o jesteście fr*jerami. PIS-Po jedno okrągłostołowe gówno i tyle w temacie. Jedni i drudzy niszczą ten kraj i specjalnie was skłocają i sie smieją z was żeście takie mało mądre są popijajac wspólnie wódeczke w sejmowych czeluściach. WSTYD mi za Jarocin.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ myślący
  6 miesięcy temu ocena: 75%  36
  do @OJ OJ, wyznawcy sekty jak ty są zaślepieni, PO kradło, ale dlaczego PIS nikogo nie wsadziło za kraty? Bo reka ręke myje, oni sie kopia ale tylko do kostek nie wyzej, zeby ciemny lud myslal ze ma roznice. PIS umrze bez PO i PO umrze bez PISu obie partie istnieja tylko dlatego ze maja konkurenta. w sprawach kluczowych dla Polski (wejscie do UE, ZUS, podatki) niczym sie od siebie nie roznia. Jedni i drudzy to socjalisci, czyli brakujace ogniwa miedzy czlowiekiem a malpą
  ~ OJ OJ do myślący
  6 miesięcy temu ocena: 44%  35
  A NAM WSTYD ZA CIEBIE myślący
  ~ forum
  6 miesięcy temu ocena: 37%  34
  Za PO co takiego było fajne? Nasze narodowe narzekanie, że jest ciężko i można narzekać? Polki jeździły na zakupy do Niemiec żeby rodzić. To było normalne? Teraz 500 plus jest bee a wtedy te zakupowe rodzenie było ok. Likwidacja posterunku policji w Żerkowie. Likwidacja laboratoriów analitycznych. Teraz PO krzyczy, że mało testów robią na koronawirusa a sami likwidowali laboratoria. Oczyszczalnia Czajka, przez ile dni nic się nie działo, ekologów też zero było. Mamy tylu mądrych Polaków a wybieramy jak nam telewizja każe. Pieniądze z OFE zabrali. Firmy sprzedawali po minimalnej cenie albo kolesiom. To nie było rozdawnictwo w stylu PO? Jeśli nie było na 500+ i inne programy to gdzie są te pieniądze z sprzedaży firm i z OFE? Poszły na ratowanie UE (Grecji)? http://niewygodne.info.pl/artykul5/02337-Rzad-Tuska-zgodzil-sie-na-wielka-pozyczke-dla-Grecji.htm
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ JARO
  6 miesięcy temu ocena: 50%  33
  Brawo do forum brawo - nareszcie ktoś temu madremu musiał wytłumaczyć.
  ~ Rozsądny - roztropny
  6 miesięcy temu ocena: 33%  32
  JAROCINIACY - WSZYSCY GŁOSUJEMY NA ANDRZEJ DUDA , DUDA DUDA DUDA DUDA
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wyborcy
  6 miesięcy temu ocena: 32%  31
  Mieszkańcy Jarocina i Powiatu proszę Was pokażcie sowją mądrość , myślę że można na WAS liczyć. Zastanówcie się co zrobicie w niedzielę , ale lepszego prezydenta jak mamy to mieć nie będziemy.. TYLKO ANDRZEJ DUDA !!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bożena L.
  6 miesięcy temu ocena: 33%  30
  JAROCINIACY bądźcie mądrzy !!! Nasz Prezydent to ANDRZEJ DUDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepszego już nie będziecie mieli
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Szalom
  6 miesięcy temu ocena: 89%  29
  A czy TY przeprosiłeś już dzisiaj ZA JEDWABNE???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Oszołom
  6 miesięcy temu ocena: 57%  28
  Co do wizyty Morawieckiego ma Jedwabne ,ćhyba ktoś coś ma..... nie Andrzej DUDA , 2020
  ~ maciek
  6 miesięcy temu ocena: 60%  27
  W niedzielę będziemy wiedzieli ilu nas jest komuchów wrodzonych i nabytych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Franek i Elka
  6 miesięcy temu ocena: 50%  26
  Tych Jarocińskich komuchów już widać po wywieszonych plakatach na płotach i balkonach. Przejdżcie się tylko ulicami Malinowskiego , Wojska Polskiego i Słowackiego i dalej............ Ci ludzie to nie mają juz rozumu. Jak będa umierac to poleca ze strachu po księdza , a teraz to wszystkich opluwają. WSTYD ,że nich.
  ~ ala
  6 miesięcy temu ocena: 92%  25
  a maseczki gdzie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ OKO
  6 miesięcy temu ocena: 18%  24
  Co CIebie to obchodzi martw się za siebie.
  ~ Jaaa
  6 miesięcy temu ocena: 86%  23
  Matoł usz ogłosił koniec pandemii - uwierzyli :)
  ~ Jv.
  6 miesięcy temu ocena: 69%  22
  Osiem limuzyn gnało na bombach kurna czego oni się boją i karetka z tyłu ile to kosztuje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Stasiek
  6 miesięcy temu ocena: 41%  21
  G....no masz do tego. Wypowiadaj sie ładniej
  ~ ola
  6 miesięcy temu ocena: 72%  20
  pinokio
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ okej
  6 miesięcy temu ocena: 34%  19
  Nasz prezydent to ANDRZEJ DUDA
  ~ xvx
  6 miesięcy temu ocena: 42%  18
  pinokio=Rafał Trzaskowski
  ~ Wojtej
  6 miesięcy temu ocena: 25%  17
  Tylko Andrzej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Duda 2
  6 miesięcy temu ocena: 86%  16
  Denominacja