ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Pożar wybuchł w nocy. W akcji sześć zastępów straży pożarnej

› Aktualności› Na sygnale 17 dni temu    5.01.2021
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pożar wybuchł w nocy. W akcji sześć zastępów straży pożarnej Pożar wybuchł w nocy. W akcji sześć zastępów straży pożarnej  fot. Fanpage OSP Klęka

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano do gaszenia pustostanu w Klęce (gm. Nowe Miasto).

 

 

Pożar wybuchł po północy. Dyżurny operacyjny ma miejsce zdarzenia zdarzenia skierował 3 zastępy JRG Środa Wielkopolska i 2 OSP Klęka, OSP Nowe Miasto.

 

Kiedy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren prowadzonych działań, po czym przystąpili do gaszenia pożaru. Akcja gaśnicza trwała niespełna dwie godziny.

 

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia przez nieznane osoby.

 

Czytaj również: Poszukiwania osoby zaginionej i cztery pożary.
 

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Nowy - 1. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!