ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Pożar samochodu i garażu. Auto spłonęło doszczętnie

› Aktualności› Na sygnale 11 dni temu    15.10.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pożar garażu w Klęce Pożar garażu w Klęce  fot. Internauta jarocinska.pl

Prawie dwie godziny strażacy gasili wczoraj pożar garażu w Klęce.

 Ogień pojawił się w garażu, w którym był zaparkowany samochód. Fiat uno spłonął doszczętnie. Spaliło się również wyposażeniu garażu, nadpaleniu uległ także dach obiektu. Straty oszacowano na 5 tysięcy zł.

R E K L A M ABolsius

 

Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samochodzie. W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Jarocin, JRG Środa Wielkopolska, 2 zastępy z OSP Nowe Miasto, OSP Klęka.

Ratownicy działania prowadzili 1 godzinę i 41 minut.

 

Strażacy mieli wczoraj sporo pracy związanej z usuwaniem wiatrołomów i wypompowywaniem wody z zalanych piwnic [ZOBACZ TUTAJ].

 

Wieczorem jarocińskich ratowników wezwano na skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

Nowy - 41. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!